Prima a Nova spustily reklamu na své podzimní novinky

Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program chystaný pro podzimní období. Tato sezóna odstartuje již v týdnu od 26. srpna a na obrazovky se po prázdninové pauze vrátí pokračování vašich známých pořadů. Diváci mnohdy budou mít těžké rozhodování, kterou stanici sledovat.

Víkendový mediální souboj o diváky

Vzhledem k tomu, že TV Nova i Prima nabízejí zajímavé pořady, které se v mnohých případech navzájem časově kryjí, je logické, že o své diváky bojují. Zvolenou formou jsou převážně billboardové ale i další reklamy. Ty lákají na pořady, které se vracejí na obrazovky o víkendu na konci prázdnin. TV Nova upozorňuje především na třetí řadu seriálu Policie Modrava, jež se začne vysílat od 1. září, a TV Prima pak na druhou sérii seriálu Temný kraj, jež uvidíte o den dříve –31. srpna. Velkou konkurencí bude samozřejmě i ČT, která, ačkoliv neinvestuje v tak velkém množství do reklamy, divácky vede se svým StarDance. Ten ale naštěstí díky časovému posunu budete stíhat. Díky jednoduchému přehledu si snadno můžete naplánovat, kdy budete co sledovat:

  • Nova: Specialisté (po), Ordinace v Růžové Zahradě (út), Výměna manželek (st), Ordinace v Růžové Zahradě (čt), český film (pá), Tvoje tvář má známý hlas (so), Policie Modrava (ne)
  • Prima: Modrý kód (po), Krejzovi (út), Modrý kód (st), Krejzovi (čt), Česko Slovensko má talent (pá), Temný kraj (so), český film (ne)
  • ČT: Sever (po), Vyprávěj (út), Svět pod hlavou (st), Vyprávěj (čt), Četníci z Luhačovic (pá), Zázraky přírody / StarDance (so), český film (ne)

Bude opravde na co koukat

U ČT je velkou novinou vysílanou o všední dny nový seriál Sever. Kromě toho se na obrazovky vrací Modrý kód, Krejzovi na Primě a Ordinace v růžové zahradě, Výměna manželek a Specialisté na Nově. Velkým lákadlem pro diváky jsou i české filmy. Povětšinou se jedná o úspěšné a divácky atraktivní filmové tituly, na jejichž tvorbě se tyto televize podílely. Jsou ideálně pro toho, komu v danou dobu neběží žádný pravidelně sledovaný seriál.

Aktuálně v tv světě
I pro média nastaly vlivem pandemie těžké časy. Sice diváci trávili u televize průměrně více času, ale zmenšily se ..
04.07.2020
Není to tak dávno, co jsme hlásili návrat pořadu Show Jana Krause v premiérových dílech. Po koronavirové přestávce se ..
02.07.2020
Většina televizí již obnovila natáčení svých původních seriálů a k životu se probouzí i další projekty, které ..
28.06.2020
Nekonečný seriál Ulice se opět vrací do zajetých kolejí. Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se štáb opět ..
25.06.2020
Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to ..
19.06.2020
Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj ..
18.06.2020
Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 byl avizován dlouho dopředu, ale pandemie koronaviru jej docela výrazně ..
14.06.2020
Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají ..
10.06.2020
Češi jsou národ chatařů, to je určitě něco, na čem se všichni shodneme. A právě na této české „libůstce“ chce ..
07.06.2020
Také se vám zdá, že letošní řada Master Chefa je nekonečná? A to ještě ani nevíte, že na prázdniny sice bude chvíli ..
05.06.2020