Prima a Nova spustily reklamu na své podzimní novinky

Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program chystaný pro podzimní období. Tato sezóna odstartuje již v týdnu od 26. srpna a na obrazovky se po prázdninové pauze vrátí pokračování vašich známých pořadů. Diváci mnohdy budou mít těžké rozhodování, kterou stanici sledovat.

Víkendový mediální souboj o diváky

Vzhledem k tomu, že TV Nova i Prima nabízejí zajímavé pořady, které se v mnohých případech navzájem časově kryjí, je logické, že o své diváky bojují. Zvolenou formou jsou převážně billboardové ale i další reklamy. Ty lákají na pořady, které se vracejí na obrazovky o víkendu na konci prázdnin. TV Nova upozorňuje především na třetí řadu seriálu Policie Modrava, jež se začne vysílat od 1. září, a TV Prima pak na druhou sérii seriálu Temný kraj, jež uvidíte o den dříve –31. srpna. Velkou konkurencí bude samozřejmě i ČT, která, ačkoliv neinvestuje v tak velkém množství do reklamy, divácky vede se svým StarDance. Ten ale naštěstí díky časovému posunu budete stíhat. Díky jednoduchému přehledu si snadno můžete naplánovat, kdy budete co sledovat:

  • Nova: Specialisté (po), Ordinace v Růžové Zahradě (út), Výměna manželek (st), Ordinace v Růžové Zahradě (čt), český film (pá), Tvoje tvář má známý hlas (so), Policie Modrava (ne)
  • Prima: Modrý kód (po), Krejzovi (út), Modrý kód (st), Krejzovi (čt), Česko Slovensko má talent (pá), Temný kraj (so), český film (ne)
  • ČT: Sever (po), Vyprávěj (út), Svět pod hlavou (st), Vyprávěj (čt), Četníci z Luhačovic (pá), Zázraky přírody / StarDance (so), český film (ne)

Bude opravde na co koukat

U ČT je velkou novinou vysílanou o všední dny nový seriál Sever. Kromě toho se na obrazovky vrací Modrý kód, Krejzovi na Primě a Ordinace v růžové zahradě, Výměna manželek a Specialisté na Nově. Velkým lákadlem pro diváky jsou i české filmy. Povětšinou se jedná o úspěšné a divácky atraktivní filmové tituly, na jejichž tvorbě se tyto televize podílely. Jsou ideálně pro toho, komu v danou dobu neběží žádný pravidelně sledovaný seriál.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019