Prima chystá další improvizační novinku

Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky a je místem, kde vzniká řada zajímavých a vtipných situací. Právě díky oblibě tohoto žánru má televize v plánu přijít s novinkou, která bude také primárně postavena právě na improvizaci. Co můžeme čekat?

Název už je znám. Bude to Parta z penzionu

Už slovo parta v názvu jasně svádí k tomu, že by se mělo jednat o podobnou show, jako je Partička. V tomto se rozhodně nemýlíte, jelikož Parta z penzionu bude také improvizací. Zároveň ale bude lehce upraven koncept, jelikož půjde o improvizační show, která bude probíhat ve smyšleném penzionu, ve kterém bude mít každý z herců buď klasickou roli, nebo také dvojroli.

Stejné obsazení jako v Partičce

Parta z penzionu bude mít také stejné obsazení, jako v pořadu Partička. Pro připomenutí uveďme, že máme na mysli čtveřici, kterou je Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný. kdo vzpomíná na nejstarší díly show, ten ví, že se zde objevil také Tomáš Sokol, který však byl v novějších dílech nahrazen. Ani v penzionu tedy účinkovat nebude.

Nebudou chybět i další herci nebo známé osobnosti

Celý pořad nebude jenom o 4 postavách, z řad těchto osvědčených bavičů. V každé odvysílané epizodě se můžete těšit také jednu známou osobnost, která nebude improvizaci stálé party jenom sledovat, ale která se pochopitelně také zapojí. Prima již odtajnila několik jmen, na která se mohou diváci těšit. O koho se bude jednat? Je to třeba Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler. Další jména zatím prozrazena nebyla.

Kdy poprvé?

Nechcete, aby vám unikl první díl? Potom si do kalendáře zapište datum 9. května, kdy se první Parta z penzionu odvysílá. A to konkrétně na TV Prima. Vysílací čas je stejně jako u Partičky pozdější a to 21:35.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019