Prima chystá další improvizační novinku

Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky a je místem, kde vzniká řada zajímavých a vtipných situací. Právě díky oblibě tohoto žánru má televize v plánu přijít s novinkou, která bude také primárně postavena právě na improvizaci. Co můžeme čekat?

Název už je znám. Bude to Parta z penzionu

Už slovo parta v názvu jasně svádí k tomu, že by se mělo jednat o podobnou show, jako je Partička. V tomto se rozhodně nemýlíte, jelikož Parta z penzionu bude také improvizací. Zároveň ale bude lehce upraven koncept, jelikož půjde o improvizační show, která bude probíhat ve smyšleném penzionu, ve kterém bude mít každý z herců buď klasickou roli, nebo také dvojroli.

Stejné obsazení jako v Partičce

Parta z penzionu bude mít také stejné obsazení, jako v pořadu Partička. Pro připomenutí uveďme, že máme na mysli čtveřici, kterou je Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný. kdo vzpomíná na nejstarší díly show, ten ví, že se zde objevil také Tomáš Sokol, který však byl v novějších dílech nahrazen. Ani v penzionu tedy účinkovat nebude.

Nebudou chybět i další herci nebo známé osobnosti

Celý pořad nebude jenom o 4 postavách, z řad těchto osvědčených bavičů. V každé odvysílané epizodě se můžete těšit také jednu známou osobnost, která nebude improvizaci stálé party jenom sledovat, ale která se pochopitelně také zapojí. Prima již odtajnila několik jmen, na která se mohou diváci těšit. O koho se bude jednat? Je to třeba Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler. Další jména zatím prozrazena nebyla.

Kdy poprvé?

Nechcete, aby vám unikl první díl? Potom si do kalendáře zapište datum 9. května, kdy se první Parta z penzionu odvysílá. A to konkrétně na TV Prima. Vysílací čas je stejně jako u Partičky pozdější a to 21:35.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019