Prima chystá nový komediální seriál

Televizi Prima se v souvislosti s natáčením svých seriálů poměrně dobře daří. Tohoto úspěchu chce logicky využít, a tak nejenom že své nejoblíbenější počiny vysíliv hlavním vysílacím čase. Zaměřuje se také na to, že natáčí další novinky. Mezi tu poslední patří komediální cyklus, který nese název Jetelín. Téma je poměrně jednoduchý. Vše se točí kolem čtveřice čtyřicátníků, kteří žijí v menší obci nedaleko Prahy. Hlavním cílem tohoto počinu má být především nadsázka a zajímavé komické situace. Od toho si TV Prima slibuje další diváky, především z řad těch, kteří milují humor.

Koho na obrazovkách uvidíme?

Jelikož hlavní postavy budou jenom čtyři, je jejich představování poměrně jednoduché. V komediálním seriálu Jetelín se bude jednat o čtyři přátele, které hrají Jitka Ježková, Richard Genzer, Jiří Hána a Jan Šťastný. Ti si střihnou role čtyř sousedů, kteří společně vyrůstali v jedné vesnici, ve vedlejších domech. Ani čas nijak neubral na jejich přátelství a tak se pravidelně scházejí, radí si, stejně jako konzultují vše, co se týká jejich životů, stejně jako rodin. A že rozhodně nepůjde o nijak vážná témata, to Prima jasně potvrdila tím, že má jít o jeden z významných počinů na poli komediální tvorby.

Termín nasazení zatím není znám

Nikdo z TV Prima zatím nepotvrdil, kdy by se měl daný seriál dostat na televizní obrazovky. Víme jenom to, že zatím je ve fázi natáčení. Dá se však očekávat, že s jeho nasazením bude televize spěchat, jelikož aktuálně se jí celkem daří porážet své konkurenty. Pokud se podíváme čím konkrétně, je třeba říci, že naprosto dominuje hlavně seriál Ohnivý kuře, který také patří do oblasti těch komediálních. Je tedy více než jasné, co mají tuzemští televizní diváci rádi. Je to kombinace humoru a zajímavých, a přirozeně i vtipných herců. Zda i s Jetelínem nešlápne Prima vedle, to je zatím ve hvězdách.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018