Prima chystá nový pořad, který dokáže změnit životy lidí

Různé reality show, především potom ty, které se týkají běžných lidí, jsou rozhodně velkým hitem. A jelikož i televize díky nim mají velké sledovanosti, je jasné, že stále přicházejí s novými koncepty daných pořadů. A jeden z nich aktuálně připravuje TV Prima. Samozřejmě vše je zatím ve fázi prvotních příprav, kdy je znám koncept pořadu, ale ještě nejsou známi jeho účastníci. S tím souvisí to, že právě TV Prima aktuálně spouští casting, to kterého se může přihlásit každý. Stejně tak ale do něho můžete přihlásit i vašeho případného kamaráda, známého, nebo člena rodiny. Princip je jasný, a to vybírat toho, kdo má aktuálně v životě problémy.

Nezáleží na konkrétní povaze daných problémů

Cíl pořadu je jasný, a to od základu danému člověku změnit život. A to samozřejmě takovým stylem, aby měl opět radost, potěšení, a mohl se mu objevit úsměv na tváři. Nezáleží na tom, zda se jedná o problémy ve vztazích či rodině, nebo má daná osoba problémy s tím, najít to správné zaměstnání. Všechny tyto problémy jsou ideální možností toho, jak se do tohoto nového pořadu TV Prima dostat, a využít možností, jak z pomocí štábu a expertů boj proti těmto problémům vyhrát.

Mapování současného života, ale i změn

Daný pořad však jistě nepřinese změnu pouze přihlášenému zájemci. Rozhodně ale dokáže pomoci i televizním divákům, kteří mohou mít stejné problémy. Jak dosavadní život, tak hlavně průběh změny bude totiž neustále sledován kamerami. A samotný účel? Naučit každého to, aby dokázal žít skutečně lepší, příjemnější a rozhodně také spokojenější život. V tomto ohledu bude rozhodně o co stát. Samozřejmě jelikož zatím je stále vše ve fázi příprav, na konkrétní uvedení bude nutné si minimálně několik měsíců počkat. Každopádně v souvislosti s programovou skladbou TV Prima se budeme mít určitě na co těšit.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018