Prima chystá nový pořad, který dokáže změnit životy lidí

Různé reality show, především potom ty, které se týkají běžných lidí, jsou rozhodně velkým hitem. A jelikož i televize díky nim mají velké sledovanosti, je jasné, že stále přicházejí s novými koncepty daných pořadů. A jeden z nich aktuálně připravuje TV Prima. Samozřejmě vše je zatím ve fázi prvotních příprav, kdy je znám koncept pořadu, ale ještě nejsou známi jeho účastníci. S tím souvisí to, že právě TV Prima aktuálně spouští casting, to kterého se může přihlásit každý. Stejně tak ale do něho můžete přihlásit i vašeho případného kamaráda, známého, nebo člena rodiny. Princip je jasný, a to vybírat toho, kdo má aktuálně v životě problémy.

Nezáleží na konkrétní povaze daných problémů

Cíl pořadu je jasný, a to od základu danému člověku změnit život. A to samozřejmě takovým stylem, aby měl opět radost, potěšení, a mohl se mu objevit úsměv na tváři. Nezáleží na tom, zda se jedná o problémy ve vztazích či rodině, nebo má daná osoba problémy s tím, najít to správné zaměstnání. Všechny tyto problémy jsou ideální možností toho, jak se do tohoto nového pořadu TV Prima dostat, a využít možností, jak z pomocí štábu a expertů boj proti těmto problémům vyhrát.

Mapování současného života, ale i změn

Daný pořad však jistě nepřinese změnu pouze přihlášenému zájemci. Rozhodně ale dokáže pomoci i televizním divákům, kteří mohou mít stejné problémy. Jak dosavadní život, tak hlavně průběh změny bude totiž neustále sledován kamerami. A samotný účel? Naučit každého to, aby dokázal žít skutečně lepší, příjemnější a rozhodně také spokojenější život. V tomto ohledu bude rozhodně o co stát. Samozřejmě jelikož zatím je stále vše ve fázi příprav, na konkrétní uvedení bude nutné si minimálně několik měsíců počkat. Každopádně v souvislosti s programovou skladbou TV Prima se budeme mít určitě na co těšit.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018