Prima chystá nový pořad, který dokáže změnit životy lidí

Různé reality show, především potom ty, které se týkají běžných lidí, jsou rozhodně velkým hitem. A jelikož i televize díky nim mají velké sledovanosti, je jasné, že stále přicházejí s novými koncepty daných pořadů. A jeden z nich aktuálně připravuje TV Prima. Samozřejmě vše je zatím ve fázi prvotních příprav, kdy je znám koncept pořadu, ale ještě nejsou známi jeho účastníci. S tím souvisí to, že právě TV Prima aktuálně spouští casting, to kterého se může přihlásit každý. Stejně tak ale do něho můžete přihlásit i vašeho případného kamaráda, známého, nebo člena rodiny. Princip je jasný, a to vybírat toho, kdo má aktuálně v životě problémy.

Nezáleží na konkrétní povaze daných problémů

Cíl pořadu je jasný, a to od základu danému člověku změnit život. A to samozřejmě takovým stylem, aby měl opět radost, potěšení, a mohl se mu objevit úsměv na tváři. Nezáleží na tom, zda se jedná o problémy ve vztazích či rodině, nebo má daná osoba problémy s tím, najít to správné zaměstnání. Všechny tyto problémy jsou ideální možností toho, jak se do tohoto nového pořadu TV Prima dostat, a využít možností, jak z pomocí štábu a expertů boj proti těmto problémům vyhrát.

Mapování současného života, ale i změn

Daný pořad však jistě nepřinese změnu pouze přihlášenému zájemci. Rozhodně ale dokáže pomoci i televizním divákům, kteří mohou mít stejné problémy. Jak dosavadní život, tak hlavně průběh změny bude totiž neustále sledován kamerami. A samotný účel? Naučit každého to, aby dokázal žít skutečně lepší, příjemnější a rozhodně také spokojenější život. V tomto ohledu bude rozhodně o co stát. Samozřejmě jelikož zatím je stále vše ve fázi příprav, na konkrétní uvedení bude nutné si minimálně několik měsíců počkat. Každopádně v souvislosti s programovou skladbou TV Prima se budeme mít určitě na co těšit.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018