Prima chystá staronovou kriminálku

I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se zapomínat ani na ty starší. Ukázala to třeba už Česká televize, která před nedávnem odvysílala svůj velmi dobrý počin, kterým byly Případy 1. oddělení. A nyní do svého archivu sahá i TV Prima. Ta má sice kriminálky nové, ale zájem diváků chce přitáhnout i těmi, které už jsou starší. Na druhou stranu je nutné říci, že tato není zase až tolik známá a tak může být reálné, že ji bude mnoho lidí považovat za novinku.

O co se jedná? Je to seriál Policajti z centra

Pokud vás zajímá, jakou novinku máme na mysli, tak nese označení Policajti z centra. Tento seriál skutečně není zase až tak známý. Může to být hlavně i tím, že se na něho již lehce zapomnělo. To proto, že poprvé byl uvedený už v roce 2013. Jedná se o zajímavý koncept, jelikož jde o seriál česko-slovenský.

Největší zajímavostí seriálu Policajti z centra je ale to, že se nejedná o počin samotné Krimi. V roce 2013 byl totiž uvedený veřejnoprávní Českou televizí. Nyní si na něho koupila práva Prima, a jelikož ČT ho neplánuje uvést, nemá s tím sebemenší problém. Je vidět, že i pořady jednotlivých televizí můžete vidět jinde.

Co seriál přinese?

Zajímá vás, na co přesně se můžete těšit? Jde o vyšetřování závažnějších kriminálních případů, a to primárně z centra našeho hlavního města. Tedy z Prahy. Pokud vás zajímá i to, na jaké herce se můžete těšit, tak se v rámci kriminálek nejedná o žádné nováčky. Je to třeba Filip Blažek, stejně jako David Matásek. Ty jste mohli nebo můžete znát i z jiných kriminálních seriálů. Tady je můžete vidět zase v dalších konkrétních rolích.

A kdy se na seriál Policajti z centra těšit? Ani tuto informaci nesmíme opomenout. Bude vysílán každé úterý, a to vždy ve druhém večerním slotu. A ten začíná přesně v 21:35. To je onen čas, kdy si TV Prima můžete naladit.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018