Prima chystá staronovou kriminálku

I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se zapomínat ani na ty starší. Ukázala to třeba už Česká televize, která před nedávnem odvysílala svůj velmi dobrý počin, kterým byly Případy 1. oddělení. A nyní do svého archivu sahá i TV Prima. Ta má sice kriminálky nové, ale zájem diváků chce přitáhnout i těmi, které už jsou starší. Na druhou stranu je nutné říci, že tato není zase až tolik známá a tak může být reálné, že ji bude mnoho lidí považovat za novinku.

O co se jedná? Je to seriál Policajti z centra

Pokud vás zajímá, jakou novinku máme na mysli, tak nese označení Policajti z centra. Tento seriál skutečně není zase až tak známý. Může to být hlavně i tím, že se na něho již lehce zapomnělo. To proto, že poprvé byl uvedený už v roce 2013. Jedná se o zajímavý koncept, jelikož jde o seriál česko-slovenský.

Největší zajímavostí seriálu Policajti z centra je ale to, že se nejedná o počin samotné Krimi. V roce 2013 byl totiž uvedený veřejnoprávní Českou televizí. Nyní si na něho koupila práva Prima, a jelikož ČT ho neplánuje uvést, nemá s tím sebemenší problém. Je vidět, že i pořady jednotlivých televizí můžete vidět jinde.

Co seriál přinese?

Zajímá vás, na co přesně se můžete těšit? Jde o vyšetřování závažnějších kriminálních případů, a to primárně z centra našeho hlavního města. Tedy z Prahy. Pokud vás zajímá i to, na jaké herce se můžete těšit, tak se v rámci kriminálek nejedná o žádné nováčky. Je to třeba Filip Blažek, stejně jako David Matásek. Ty jste mohli nebo můžete znát i z jiných kriminálních seriálů. Tady je můžete vidět zase v dalších konkrétních rolích.

A kdy se na seriál Policajti z centra těšit? Ani tuto informaci nesmíme opomenout. Bude vysílán každé úterý, a to vždy ve druhém večerním slotu. A ten začíná přesně v 21:35. To je onen čas, kdy si TV Prima můžete naladit.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019