Prima chystá staronovou kriminálku

I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se zapomínat ani na ty starší. Ukázala to třeba už Česká televize, která před nedávnem odvysílala svůj velmi dobrý počin, kterým byly Případy 1. oddělení. A nyní do svého archivu sahá i TV Prima. Ta má sice kriminálky nové, ale zájem diváků chce přitáhnout i těmi, které už jsou starší. Na druhou stranu je nutné říci, že tato není zase až tolik známá a tak může být reálné, že ji bude mnoho lidí považovat za novinku.

O co se jedná? Je to seriál Policajti z centra

Pokud vás zajímá, jakou novinku máme na mysli, tak nese označení Policajti z centra. Tento seriál skutečně není zase až tak známý. Může to být hlavně i tím, že se na něho již lehce zapomnělo. To proto, že poprvé byl uvedený už v roce 2013. Jedná se o zajímavý koncept, jelikož jde o seriál česko-slovenský.

Největší zajímavostí seriálu Policajti z centra je ale to, že se nejedná o počin samotné Krimi. V roce 2013 byl totiž uvedený veřejnoprávní Českou televizí. Nyní si na něho koupila práva Prima, a jelikož ČT ho neplánuje uvést, nemá s tím sebemenší problém. Je vidět, že i pořady jednotlivých televizí můžete vidět jinde.

Co seriál přinese?

Zajímá vás, na co přesně se můžete těšit? Jde o vyšetřování závažnějších kriminálních případů, a to primárně z centra našeho hlavního města. Tedy z Prahy. Pokud vás zajímá i to, na jaké herce se můžete těšit, tak se v rámci kriminálek nejedná o žádné nováčky. Je to třeba Filip Blažek, stejně jako David Matásek. Ty jste mohli nebo můžete znát i z jiných kriminálních seriálů. Tady je můžete vidět zase v dalších konkrétních rolích.

A kdy se na seriál Policajti z centra těšit? Ani tuto informaci nesmíme opomenout. Bude vysílán každé úterý, a to vždy ve druhém večerním slotu. A ten začíná přesně v 21:35. To je onen čas, kdy si TV Prima můžete naladit.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018