Prima chystá staronovou kriminálku

I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se zapomínat ani na ty starší. Ukázala to třeba už Česká televize, která před nedávnem odvysílala svůj velmi dobrý počin, kterým byly Případy 1. oddělení. A nyní do svého archivu sahá i TV Prima. Ta má sice kriminálky nové, ale zájem diváků chce přitáhnout i těmi, které už jsou starší. Na druhou stranu je nutné říci, že tato není zase až tolik známá a tak může být reálné, že ji bude mnoho lidí považovat za novinku.

O co se jedná? Je to seriál Policajti z centra

Pokud vás zajímá, jakou novinku máme na mysli, tak nese označení Policajti z centra. Tento seriál skutečně není zase až tak známý. Může to být hlavně i tím, že se na něho již lehce zapomnělo. To proto, že poprvé byl uvedený už v roce 2013. Jedná se o zajímavý koncept, jelikož jde o seriál česko-slovenský.

Největší zajímavostí seriálu Policajti z centra je ale to, že se nejedná o počin samotné Krimi. V roce 2013 byl totiž uvedený veřejnoprávní Českou televizí. Nyní si na něho koupila práva Prima, a jelikož ČT ho neplánuje uvést, nemá s tím sebemenší problém. Je vidět, že i pořady jednotlivých televizí můžete vidět jinde.

Co seriál přinese?

Zajímá vás, na co přesně se můžete těšit? Jde o vyšetřování závažnějších kriminálních případů, a to primárně z centra našeho hlavního města. Tedy z Prahy. Pokud vás zajímá i to, na jaké herce se můžete těšit, tak se v rámci kriminálek nejedná o žádné nováčky. Je to třeba Filip Blažek, stejně jako David Matásek. Ty jste mohli nebo můžete znát i z jiných kriminálních seriálů. Tady je můžete vidět zase v dalších konkrétních rolích.

A kdy se na seriál Policajti z centra těšit? Ani tuto informaci nesmíme opomenout. Bude vysílán každé úterý, a to vždy ve druhém večerním slotu. A ten začíná přesně v 21:35. To je onen čas, kdy si TV Prima můžete naladit.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018