Prima chystá staronovou kriminálku

I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se zapomínat ani na ty starší. Ukázala to třeba už Česká televize, která před nedávnem odvysílala svůj velmi dobrý počin, kterým byly Případy 1. oddělení. A nyní do svého archivu sahá i TV Prima. Ta má sice kriminálky nové, ale zájem diváků chce přitáhnout i těmi, které už jsou starší. Na druhou stranu je nutné říci, že tato není zase až tolik známá a tak může být reálné, že ji bude mnoho lidí považovat za novinku.

O co se jedná? Je to seriál Policajti z centra

Pokud vás zajímá, jakou novinku máme na mysli, tak nese označení Policajti z centra. Tento seriál skutečně není zase až tak známý. Může to být hlavně i tím, že se na něho již lehce zapomnělo. To proto, že poprvé byl uvedený už v roce 2013. Jedná se o zajímavý koncept, jelikož jde o seriál česko-slovenský.

Největší zajímavostí seriálu Policajti z centra je ale to, že se nejedná o počin samotné Krimi. V roce 2013 byl totiž uvedený veřejnoprávní Českou televizí. Nyní si na něho koupila práva Prima, a jelikož ČT ho neplánuje uvést, nemá s tím sebemenší problém. Je vidět, že i pořady jednotlivých televizí můžete vidět jinde.

Co seriál přinese?

Zajímá vás, na co přesně se můžete těšit? Jde o vyšetřování závažnějších kriminálních případů, a to primárně z centra našeho hlavního města. Tedy z Prahy. Pokud vás zajímá i to, na jaké herce se můžete těšit, tak se v rámci kriminálek nejedná o žádné nováčky. Je to třeba Filip Blažek, stejně jako David Matásek. Ty jste mohli nebo můžete znát i z jiných kriminálních seriálů. Tady je můžete vidět zase v dalších konkrétních rolích.

A kdy se na seriál Policajti z centra těšit? Ani tuto informaci nesmíme opomenout. Bude vysílán každé úterý, a to vždy ve druhém večerním slotu. A ten začíná přesně v 21:35. To je onen čas, kdy si TV Prima můžete naladit.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018