Prima chystá svůj nejdražší seriál Vinaři

Už brzy diváci nebudou vědět, na co se dřív koukat. Všechny televizní stanice chystají řadu novinek, zajímavých seriálů, zábavných pořadů nebo zkrátka jen plno ověřených filmů. A vše už se rozjíždí.

Největšími konkurenty jsou jako vždy naše dvě největší komerční stanice – televize Nova a Prima. Ale zatímco o první a jejích chystaných podzimních novinkách už tu bylo psáno, o plánech FTV Prima se ještě tolik nepsalo. A přitom jich je mnoho.

Nákladný seriál

Zřejmě tím nejočekávanějším, co se na obrazovkách objeví, je nový primácký seriál Vinaři, na který už nějaký čas můžeme mezi reklamami vidět zhudebněné upoutávky. Půjde o příběh manažerky, která je pořád v jednom kole – až pak si jednou s dětmi vyjede na prázdniny na Moravu za svými rodiči. A roztočí se příběh plný vína, pohody, lidí a setkání i střetů. Možná se na první pohled zdá, že půjde o další z řady seriálů, jakých jsou tucty, ale vedení televize Prima to vyvrací. Má jít o nejdražší seriál, jaký stanice dosud natočila.

Návrat Pohlreicha

Kromě této novinky se na obrazovkách i nadále bude objevovat seriál Svatby v Benátkách, který se začal vysílat v létě. A do televize se vrátí i kuchař Zdeněk Pohlreich s kuchařskou show Teď vaří šéf, v níž se ujme role kuchaře. Vrátí se i šmejdící a kulinářské Prostřeno, společenský Top Star magazín a investigativní pořad Očima Josefa Klímy či Show Jana Krause. Osvědčené pořady navíc doplní i novinka Muži proti ženám, jíž budou v roli moderátorů provázet Dalibor Gondík a Tereza Kostková.

A znovu uvidíme i baviče Richarda Genzera a Michala Suchánka, kteří budou mít podobný typ pořadu, ale změní název a poněkud i formát – nově je najdeme pod názvem TGM: Talk show Geni a Míši. Zkrátka, na podzim toho bude opět dost a dost a diváci si jistě najdou to své, co se jim zalíbí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018