Prima Comedy Central mění své logo

FTV Prima je jednou z významných mediálních společností, které již mnoho let působí na českém televizním trhu. Společnost provozuje hned několik televizních stanic nebo, chcete-li, programů, konkrétně Prima TV, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Krimi, Prima PLUS a Prima Comedy Central. Poslední jmenovaná stanice přišla před několika málo dny s novým logem.

Vše o novém logu

Stanice Prima Comedy Central je součástí celosvětové komediální televizní sítě Comedy Central, která je provozována americkou mediální společností Viacom International Media Networks a která na našem území spolupracuje s FTV Prima. Nové logo televizní stanice je tvořeno nápisem Prima Comedy Central v odstínu sytě žluté barvy a na logo bylo použito písmo typu Comedy Sans.

Jen pro zajímavost uveďme, že se jedná o první změnu designu loga od začátku vysílání této stanice na území České republiky. Nové logo vzniklo ve spolupráci společnosti Comedy Central a newyorské kreativní agentury Loyalkaspar a nová podoba loga se objeví nejen v České republice, ale i v ostatních zemích, ve kterých Prima Comedy Central vysílá.

Profil Prima Comedy Central

Stanice Prima Comedy Central se na našich televizních obrazovkách poprvé objevila již před více než třemi lety, přesněji 14. prosince 2015. Jak již napovídá název, Prima Comedy Central, stanice se zaměřuje především na vysílání amerických komediálních seriálů. Cílovými diváky této televizní stanice jsou především mladí lidé, tak zvaní mileniáni, kteří mají rádi moderní humor a zábavu. Mezi nejznámější a nejsledovanější seriály patří například Městečko South Park, Griffinovi, Jak jsem potkal vaši matku, Průměrňákovi, Taková moderní rodinka či Želvy Ninja. Kromě hraných a animovaných kreslených seriálů Prima Comedy Central nabízí i různé skeče, late night show či stand-upové série.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019