Prima Comedy Central mění své logo

FTV Prima je jednou z významných mediálních společností, které již mnoho let působí na českém televizním trhu. Společnost provozuje hned několik televizních stanic nebo, chcete-li, programů, konkrétně Prima TV, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Krimi, Prima PLUS a Prima Comedy Central. Poslední jmenovaná stanice přišla před několika málo dny s novým logem.

Vše o novém logu

Stanice Prima Comedy Central je součástí celosvětové komediální televizní sítě Comedy Central, která je provozována americkou mediální společností Viacom International Media Networks a která na našem území spolupracuje s FTV Prima. Nové logo televizní stanice je tvořeno nápisem Prima Comedy Central v odstínu sytě žluté barvy a na logo bylo použito písmo typu Comedy Sans.

Jen pro zajímavost uveďme, že se jedná o první změnu designu loga od začátku vysílání této stanice na území České republiky. Nové logo vzniklo ve spolupráci společnosti Comedy Central a newyorské kreativní agentury Loyalkaspar a nová podoba loga se objeví nejen v České republice, ale i v ostatních zemích, ve kterých Prima Comedy Central vysílá.

Profil Prima Comedy Central

Stanice Prima Comedy Central se na našich televizních obrazovkách poprvé objevila již před více než třemi lety, přesněji 14. prosince 2015. Jak již napovídá název, Prima Comedy Central, stanice se zaměřuje především na vysílání amerických komediálních seriálů. Cílovými diváky této televizní stanice jsou především mladí lidé, tak zvaní mileniáni, kteří mají rádi moderní humor a zábavu. Mezi nejznámější a nejsledovanější seriály patří například Městečko South Park, Griffinovi, Jak jsem potkal vaši matku, Průměrňákovi, Taková moderní rodinka či Želvy Ninja. Kromě hraných a animovaných kreslených seriálů Prima Comedy Central nabízí i různé skeče, late night show či stand-upové série.

Aktuálně v tv světě
Stejně jako zbytek České republiky se i televizní stanice pomalu vrací k projektům, které musely být vinou koronaviru ..
28.05.2020
Seriál Slunečná odstartoval na počátku roku skutečně hvězdně. Sledovanost trhala rekordy, a dokonce se zdálo, že se ..
24.05.2020
V Česku se život pomalu začíná vracet do starých kolejí, takže logicky i televizní stanice plánují co nejrychleji ..
19.05.2020
Jste-li diváky hudební televize Óčko Star, možná už jste si všimli, že od května se ve vysílání objevilo několik ..
17.05.2020
V době krize se projevilo, že právě sounáležitost a vzájemná pomoc mají největší cenu. Řada jednotlivců a ..
13.05.2020
Hudební televize ÓčkoStar patří ke stálicím na české televizní scéně. Možná i proto, aby po letech trochu ..
10.05.2020
Jakmile došlo v polovině března ze dne na den k uzavření škol, Česká televize velice promptně zareagovala vytvořením ..
06.05.2020
Dlouho očekávaný start nového kanálu CNN Prima News se blíží mílovými kroky, a to s sebou přináší řadu změn ve ..
03.05.2020
O tom, že televizní stanice Nova přejde do skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera, jste už nejspíš slyšeli. Akcionáři ..
29.04.2020
Máte Skylink? Právě tento operátor zařadil od pátku 17. dubna do své nabídky připravovanou televizní stanici CNN ..
26.04.2020