Prima Comedy Central mění své logo

FTV Prima je jednou z významných mediálních společností, které již mnoho let působí na českém televizním trhu. Společnost provozuje hned několik televizních stanic nebo, chcete-li, programů, konkrétně Prima TV, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Krimi, Prima PLUS a Prima Comedy Central. Poslední jmenovaná stanice přišla před několika málo dny s novým logem.

Vše o novém logu

Stanice Prima Comedy Central je součástí celosvětové komediální televizní sítě Comedy Central, která je provozována americkou mediální společností Viacom International Media Networks a která na našem území spolupracuje s FTV Prima. Nové logo televizní stanice je tvořeno nápisem Prima Comedy Central v odstínu sytě žluté barvy a na logo bylo použito písmo typu Comedy Sans.

Jen pro zajímavost uveďme, že se jedná o první změnu designu loga od začátku vysílání této stanice na území České republiky. Nové logo vzniklo ve spolupráci společnosti Comedy Central a newyorské kreativní agentury Loyalkaspar a nová podoba loga se objeví nejen v České republice, ale i v ostatních zemích, ve kterých Prima Comedy Central vysílá.

Profil Prima Comedy Central

Stanice Prima Comedy Central se na našich televizních obrazovkách poprvé objevila již před více než třemi lety, přesněji 14. prosince 2015. Jak již napovídá název, Prima Comedy Central, stanice se zaměřuje především na vysílání amerických komediálních seriálů. Cílovými diváky této televizní stanice jsou především mladí lidé, tak zvaní mileniáni, kteří mají rádi moderní humor a zábavu. Mezi nejznámější a nejsledovanější seriály patří například Městečko South Park, Griffinovi, Jak jsem potkal vaši matku, Průměrňákovi, Taková moderní rodinka či Želvy Ninja. Kromě hraných a animovaných kreslených seriálů Prima Comedy Central nabízí i různé skeče, late night show či stand-upové série.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019