Prima Comedy Central plánuje nové pořady

Už jste přišli s tímto kanálem druhé největší televizní stanice do styku? Pokud ano, jistě víte, že jeho základem jsou hlavně pořady, které mají za cíl pobavit. Ostatně to už jasně reprezentuje samotný název, který zní Prima Comedy Central. Aktuálně jsou stěžejní tvorbou různé seriály a sitcomy, které pocházejí nejčastěji ze zahraniční produkce. To by se mělo v budoucnu změnit. Jak samotný kanál Prima Comedy Central ohlásil, má v plánu několik velmi zajímavých novinek.

Důraz na lokální produkci

Velkým pozitivem daných novinek je zcela určitě to, že budou zaměřeny na možnosti lokální produkce. V tomto směru musíme říci, že se budeme na kanálu Prima Comedy Central setkat s oblíbenými jmény, které jsme viděli třeba v pořadu Na stojáka. Jak jistě tušíte, půjde o baviče, jako je dnes velmi známý Lukáš Pavlásek, stejně jako by to měl být Karel Hynek, Iva Pazderková a také Miloš Knor. Ti všichni jsou dnes stále k vidění v různých stand-up komediích. A jak plánuje Prima Comedy Central, budou k vidění i na tomto kanálu. Zajímavostí je, že tito zkušení baviči budou na obrazovce k vidění také s nováčky daného žánru, kterým chce dát televize také dostatečný prostor. Jistě se i jim podaří zazářit.

Již od konce dubna

Znám je dokonce i termín vysílání nového pořadu. Ten má Prima Comedy Central v plánu uvést již konce měsíce dubna. Znám je samozřejmě již samotný název, který bude Comedy Club. Celkem se bude v první fázi jednat o 20 dílů, přičemž každý z nich bude mít přesně třicetiminutovou stopáž. Pokud se tento tah ukáže jako úspěšný, rozhodně se mluví i o možnosti nejenom pokračování této série, ale i o možnosti začít připravovat další pořady, které budou mít původ v klasickém českém humoru, ale v moderním podání. Vypadá to, že se jako diváci máme skutečně na co těšit. Zvláště, pokud se komikům bude dařit stejně, jako u konkurence.

 

 

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017