Prima Cool opět nabídne e-sport

Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně jako sporty spojené s letní a zimní olympiádou. Když se ale na otázku ohledně sportů zeptáte mladší generace, možná se v jejich odpovědích objeví pojem, který zní jako e-sport. O co se jedná?

Počítačové hry táhnou

Není to jenom možnost zábavy a odreagování. Počítačové hry jsou stále prestižnější zajímavostí. Točí se v nich velké peníze a pořádají se v nich opravdu prestižní turnaje. Celý tento segment je následně označovaný jako e-sport. A zatímco ve svých začátcích bylo možné často pouze vyhledat různé záznamy na Youtube, nyní se tomuto odvětví věnuje stále více pozornosti.

TV Prima Cool potěší všechny fanoušky

V portfoliu skupiny Prima najdeme kanál Cool, který je už od začátku směřován hlavně na mladší publikum. A jelikož to přesně ví, co pojem e-sports znamená, tak musíme říci, že právě na ně se bude i v letošním roce směřovat vysílání. Už nyní, v průběhu měsíce února, totiž dojde k tomu, že se budou objevovat první přenosy, které se týkají právě tohoto tématu. Přes Twitch.tv a také v rámci HbbTV kanálu.

Na co se těšit?

Pokud vás Prima Cool v tomto směru potěšila, jelikož se řadíte mezi velké fandy, je třeba podívat se také na to, co vás konkrétně čeká. Hlavním lákadlem bude rozhodně turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Dále nelze zapomínat ani na oblíbený HearthStone.

Není to poprvé

Pokud si říkáte, že je to od Primy celkem odvážný krok, tak musíme říci, že se určitě nejedná o novinku. Fanoušci mohou jasně potvrdit, že Prima Cool se na e-sport zaměřovala již v minulosti a řadu zajímavých přenosů nabídla. A jelikož čísla sledovanosti nebyla nijak špatná, je celkem pochopitelné, že se toto téma objeví i letos. Pro mladou generaci fanoušků počítačových her rozhodně velmi dobrá zpráva.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018