Prima Cool opět nabídne e-sport

Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně jako sporty spojené s letní a zimní olympiádou. Když se ale na otázku ohledně sportů zeptáte mladší generace, možná se v jejich odpovědích objeví pojem, který zní jako e-sport. O co se jedná?

Počítačové hry táhnou

Není to jenom možnost zábavy a odreagování. Počítačové hry jsou stále prestižnější zajímavostí. Točí se v nich velké peníze a pořádají se v nich opravdu prestižní turnaje. Celý tento segment je následně označovaný jako e-sport. A zatímco ve svých začátcích bylo možné často pouze vyhledat různé záznamy na Youtube, nyní se tomuto odvětví věnuje stále více pozornosti.

TV Prima Cool potěší všechny fanoušky

V portfoliu skupiny Prima najdeme kanál Cool, který je už od začátku směřován hlavně na mladší publikum. A jelikož to přesně ví, co pojem e-sports znamená, tak musíme říci, že právě na ně se bude i v letošním roce směřovat vysílání. Už nyní, v průběhu měsíce února, totiž dojde k tomu, že se budou objevovat první přenosy, které se týkají právě tohoto tématu. Přes Twitch.tv a také v rámci HbbTV kanálu.

Na co se těšit?

Pokud vás Prima Cool v tomto směru potěšila, jelikož se řadíte mezi velké fandy, je třeba podívat se také na to, co vás konkrétně čeká. Hlavním lákadlem bude rozhodně turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Dále nelze zapomínat ani na oblíbený HearthStone.

Není to poprvé

Pokud si říkáte, že je to od Primy celkem odvážný krok, tak musíme říci, že se určitě nejedná o novinku. Fanoušci mohou jasně potvrdit, že Prima Cool se na e-sport zaměřovala již v minulosti a řadu zajímavých přenosů nabídla. A jelikož čísla sledovanosti nebyla nijak špatná, je celkem pochopitelné, že se toto téma objeví i letos. Pro mladou generaci fanoušků počítačových her rozhodně velmi dobrá zpráva.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018