Prima Cool opět nabídne e-sport

Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně jako sporty spojené s letní a zimní olympiádou. Když se ale na otázku ohledně sportů zeptáte mladší generace, možná se v jejich odpovědích objeví pojem, který zní jako e-sport. O co se jedná?

Počítačové hry táhnou

Není to jenom možnost zábavy a odreagování. Počítačové hry jsou stále prestižnější zajímavostí. Točí se v nich velké peníze a pořádají se v nich opravdu prestižní turnaje. Celý tento segment je následně označovaný jako e-sport. A zatímco ve svých začátcích bylo možné často pouze vyhledat různé záznamy na Youtube, nyní se tomuto odvětví věnuje stále více pozornosti.

TV Prima Cool potěší všechny fanoušky

V portfoliu skupiny Prima najdeme kanál Cool, který je už od začátku směřován hlavně na mladší publikum. A jelikož to přesně ví, co pojem e-sports znamená, tak musíme říci, že právě na ně se bude i v letošním roce směřovat vysílání. Už nyní, v průběhu měsíce února, totiž dojde k tomu, že se budou objevovat první přenosy, které se týkají právě tohoto tématu. Přes Twitch.tv a také v rámci HbbTV kanálu.

Na co se těšit?

Pokud vás Prima Cool v tomto směru potěšila, jelikož se řadíte mezi velké fandy, je třeba podívat se také na to, co vás konkrétně čeká. Hlavním lákadlem bude rozhodně turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Dále nelze zapomínat ani na oblíbený HearthStone.

Není to poprvé

Pokud si říkáte, že je to od Primy celkem odvážný krok, tak musíme říci, že se určitě nejedná o novinku. Fanoušci mohou jasně potvrdit, že Prima Cool se na e-sport zaměřovala již v minulosti a řadu zajímavých přenosů nabídla. A jelikož čísla sledovanosti nebyla nijak špatná, je celkem pochopitelné, že se toto téma objeví i letos. Pro mladou generaci fanoušků počítačových her rozhodně velmi dobrá zpráva.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018