Prima Cool opět nabídne e-sport

Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně jako sporty spojené s letní a zimní olympiádou. Když se ale na otázku ohledně sportů zeptáte mladší generace, možná se v jejich odpovědích objeví pojem, který zní jako e-sport. O co se jedná?

Počítačové hry táhnou

Není to jenom možnost zábavy a odreagování. Počítačové hry jsou stále prestižnější zajímavostí. Točí se v nich velké peníze a pořádají se v nich opravdu prestižní turnaje. Celý tento segment je následně označovaný jako e-sport. A zatímco ve svých začátcích bylo možné často pouze vyhledat různé záznamy na Youtube, nyní se tomuto odvětví věnuje stále více pozornosti.

TV Prima Cool potěší všechny fanoušky

V portfoliu skupiny Prima najdeme kanál Cool, který je už od začátku směřován hlavně na mladší publikum. A jelikož to přesně ví, co pojem e-sports znamená, tak musíme říci, že právě na ně se bude i v letošním roce směřovat vysílání. Už nyní, v průběhu měsíce února, totiž dojde k tomu, že se budou objevovat první přenosy, které se týkají právě tohoto tématu. Přes Twitch.tv a také v rámci HbbTV kanálu.

Na co se těšit?

Pokud vás Prima Cool v tomto směru potěšila, jelikož se řadíte mezi velké fandy, je třeba podívat se také na to, co vás konkrétně čeká. Hlavním lákadlem bude rozhodně turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Dále nelze zapomínat ani na oblíbený HearthStone.

Není to poprvé

Pokud si říkáte, že je to od Primy celkem odvážný krok, tak musíme říci, že se určitě nejedná o novinku. Fanoušci mohou jasně potvrdit, že Prima Cool se na e-sport zaměřovala již v minulosti a řadu zajímavých přenosů nabídla. A jelikož čísla sledovanosti nebyla nijak špatná, je celkem pochopitelné, že se toto téma objeví i letos. Pro mladou generaci fanoušků počítačových her rozhodně velmi dobrá zpráva.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018