Prima Cool uvádí seriál z vlastní tvorby. Jmenuje se Po hlavě

S vlastní tvorbou některých televizních stanic se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Ukazuje se totiž, že čeští diváci domácí seriály ocení a většinou si najdou svou věrnou diváckou základnu. Navíc se často dají natočit s poměrně malými náklady a televize nemusí řešit složitá vysílací práva jako u zahraniční tvorby.

Humorný pohled do hlavy

Snad i proto se letos můžeme těšit na původní tvorbu stanice Prima Cool. Jedná se o úplně první seriál, který ponese název Po hlavě. Ve vysílání objeví od pondělí 3. února. Jde o komediální seriál, ve kterém se kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho představí také Igor Chmela. Nový seriál má být o nekonečném souboji věčného smolaře se životem a vlastním mozkem.„Po hlavě je výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru,“ představil seriál producent Prima Cool Roman Buťa.

Zajímavé herecké obsazení

Podle popisu tedy těžko odhadovat, jaká bude zápletka příběhu a o co vlastně půjde. Jisté ale je, že by to měla být zábava, která je pro stanici Prima Cool typická. Právě ta totiž celodenně vysílá oblíbené české i zahraniční seriály, které jsou mezi diváky mimořádně oblíbené. Prima Cool sází na kvalitní obsazení, které slibuje zajímavé herecké výkony a také hodně humoru, nadsázky a ironie. V dalších rolích se budou každé pondělí ve 20:15 na Prima Cool objevovat také Filip Kaňkovský coby Indyho nejlepší kamarád Viktor, Barbora Mottlová ztvárňující Indyho spolubydlící Ámu anebo tajemná Hop v podání herečky a kaskadérky Michaely Dinhové. Dále se v seriálu můžete těšit na Danu Morávkovou, BarboruJánovou,Irenu Máchovou a další. Necháme se tedy překvapit, jak tento formát zaujme a zda si najde mezi sledujícími své věrné příznivce.

 

 

Aktuálně v tv světě
Česká televize velice rychle zareagovala na změny, které krize přinesla. Nejprve zavedla zcela nový formát programu ..
05.04.2020
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020