Prima Cool zamíří na letní festivaly

Léto patří festivalům a diváci i kvůli nim utíkají od televizí. Ale jak ukazuje Prima Cool, obojí se dá hravě spojit. Každá letní neděle tak už nyní patří zhodnocování hudebních festivalů a tomu, co se na nich odehrálo

V Česku je festivalů nepočítaně a každým rokem jich přibývá. Není fyzicky možné stihnout všechny objet, protože se různě překrývají. A zatímco někdo dá přednost rockovému Rock for People, jiný zavítá k Liberci na tradiční Benátskou noc. Ta se nedávno přestěhovala z dlouholetého místa konání, z Malé Skály, kde rázem vznikla Maloskalská noc. Moravany zase možná zláká vizovický Masters of Rock, kde se objeví tak význačné skupiny jako Sabaton či Halloween. A jiní si třeba zajedou na festival Okoř, kde se objeví i Lucie Bílá. Zkrátka je toho hodně.

ChioXtreme Coolspektor

Ti, kdo se nechtějí mačkat v davech lidí a spát pod stanem, případně utrácet tisíce korun za vstupenky, mohou dění na festivalech sledovat z pohodlí svého obýváku. Prima Cool ve spolupráci s výrobcem chipsů Chio Xtreme vytvořila žhavý pořad nazvaný ChioXtreme Coolspektor. Vysílá se každý týden už od 15. června a skončí až 31. srpna. Moderátory se stali zpěvačka Klára Vytisková a Kay Buriánek ze skupiny Sunshine, tedy ti správní průvodci pro hudební akce. A rozhodně nepůjde jen o suché zhodnocení, kdo vystoupil a kolik lidí dorazilo.

Zajímavosti ze zákulisí

V každém díle diváci najdou reportáže z právě proběhlých nebo ještě dobíhajících festivalů. Je úplně jedno, jestli to bude festival s účastí 10 000 lidí nebo 80 000 nadšenců. Bez nutnosti mačkání se v davech se všichni dozví, jak to celé probíhalo, kolik lidí přišlo, jaká byla atmosféra a kdo ze zajímavých zpěváků nebo skupin vystoupil. A aby toho nebylo málo, součástí pořadu je pokaždé i anketa o nejlepší český festival. Ti, kdo se o tyto letní akce zajímají, si tedy jistě přijdou na své.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018