Prima Krimi má oficiálně zelenou

Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě nových registrací ochranných známek. V té době to byly hlavně spekulace a domněnky. A jak je to nyní? Už můžeme jasně říci, že je to oficiální. Nová televize, která ponese název Prima Krimi, totiž dostala takzvaně zelenou. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která rozhoduje o udělování televizních licencí, odpověděla na žádost TV Prima kladně.

Co kanál Prima Krimi nabídne?

Zatímco samotná domovská Prima ještě mlčí, RRTV neboli Rada pro rozhlasové a televizní vysílání byla sdílnější. Na základě specifikací, které byly součástí žádosti, by se mělo jednat o tematický televizní kanál. Ostatně to lze už celkem dobře odvodit ze samotného názvu. Hlavní charakteristikou má však být to, že z větší části půjde o pořady převzaté a nikoliv tuzemské. Také by se mělo z velké části jednat o pořady mimoevropské. Očekává se tedy nákup a vysílání pořadů hlavně z USA, kde jsou podobná témata ve velké oblibě. Vše, co se týká zločinu, má velkou sledovanost. Konečně tak bude možné podobné pořady vidět i u nás, s jistotou dabingu.

Téměř pro každého diváka

Pokud vás plánovaná charakteristika nového kanálu Prima Krimi zaujala, je potěšující zprávou i to, že bude určený téměř pro každého diváka. Tím chceme říci, že bude dostupný i v rámci klasického pozemního vysílání, které dnes odebírá stále to největší procento televizních diváků. K dispozici má být ale i v rámci satelitního, stejně jako kabelového, nebo internetového vysílání. Takto vyznívá udělení licence. Jací konkrétní poskytovatelé budou mít nový kanál ve svém portfoliu, ještě jasné není. Jelikož se ale jedná o jeden ze základních, který doplňuje portfolio TV Prima, dá se očekávat, že zde výjimky nebudou a zařadí ho všichni velcí hráči.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018