Prima Krimi odstartuje už za pár týdnů

Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo nepotvrzené zprávy. Nyní už je vše jasnější a my známe přesný termín, kdy nový televizní kanál Prima Krimi odstartuje. A rozhodně nemáme v plánu vás jakkoliv napínat. Tím termínem bude pondělí, 2. dubna. Pokud se obáváte toho, že tento termín zapomenete, tak se podívejte do kalendáře. Jedná se totiž o velikonoční pondělí. Právě tento den ve svých televizorech nejenom naladíte tento kanál, ale ten bude už plnohodnotně vysílat.

Co vás čeká?

Pokud jde o první vysílací den, jsou taháky hned dva. Nutno říci, že Prima Krimi začne přesně ve 13:15. V tento čas bude odvysílán seriál Kráska a zvíře. Nutno říci, že celkem nepochopitelně půjde o čtvrtou řadu seriálu. Pokud jde o hlavní vysílací čas, tedy večerní hodiny, tak se budete moci těšit na americký thriller s názvem Dívka ve vlaku. Jde o novinku z roku 2016 as o film, který má celkem obstojné hodnocení. Alespoň v tomto můžeme říci, že Prima Krimi nezklame.

Hlavně zahraniční seriálová tvorba

Už dříve jsme vás informovali o tom, že základem budou především zahraniční seriály. Jestliže se zajímáte o to, o jaké půjde, tak ve většině případů známé stálice, které jste mohli vidět jak na klasické Primě, tak i na konkurenčních televizích. Příkladem jsou Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Myšlenky zločince nebo Sběratelé kostí.

Starý archiv i novinky

Když už pořadů zůstaneme, musíme říci, že Prima Krimi se nebojí sáhnout ani hluboko do archivů. Jasně to reprezentují seriály, jako Julie Lescaut, nebo dokonce Odpadlík. V plánu má ale odvysílat i úplné novinky, které v České republice ještě premiéru nikdy neměli. Mezi hlavní premiéru má patřit American Crime Story: Versace. Jde o zajímavou sérii, která vznikla právě v letošním roce a jde o skutečnou novinku.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018