Prima Krimi odstartuje už za pár týdnů

Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo nepotvrzené zprávy. Nyní už je vše jasnější a my známe přesný termín, kdy nový televizní kanál Prima Krimi odstartuje. A rozhodně nemáme v plánu vás jakkoliv napínat. Tím termínem bude pondělí, 2. dubna. Pokud se obáváte toho, že tento termín zapomenete, tak se podívejte do kalendáře. Jedná se totiž o velikonoční pondělí. Právě tento den ve svých televizorech nejenom naladíte tento kanál, ale ten bude už plnohodnotně vysílat.

Co vás čeká?

Pokud jde o první vysílací den, jsou taháky hned dva. Nutno říci, že Prima Krimi začne přesně ve 13:15. V tento čas bude odvysílán seriál Kráska a zvíře. Nutno říci, že celkem nepochopitelně půjde o čtvrtou řadu seriálu. Pokud jde o hlavní vysílací čas, tedy večerní hodiny, tak se budete moci těšit na americký thriller s názvem Dívka ve vlaku. Jde o novinku z roku 2016 as o film, který má celkem obstojné hodnocení. Alespoň v tomto můžeme říci, že Prima Krimi nezklame.

Hlavně zahraniční seriálová tvorba

Už dříve jsme vás informovali o tom, že základem budou především zahraniční seriály. Jestliže se zajímáte o to, o jaké půjde, tak ve většině případů známé stálice, které jste mohli vidět jak na klasické Primě, tak i na konkurenčních televizích. Příkladem jsou Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Myšlenky zločince nebo Sběratelé kostí.

Starý archiv i novinky

Když už pořadů zůstaneme, musíme říci, že Prima Krimi se nebojí sáhnout ani hluboko do archivů. Jasně to reprezentují seriály, jako Julie Lescaut, nebo dokonce Odpadlík. V plánu má ale odvysílat i úplné novinky, které v České republice ještě premiéru nikdy neměli. Mezi hlavní premiéru má patřit American Crime Story: Versace. Jde o zajímavou sérii, která vznikla právě v letošním roce a jde o skutečnou novinku.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019