Prima Krimi odstartuje už za pár týdnů

Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo nepotvrzené zprávy. Nyní už je vše jasnější a my známe přesný termín, kdy nový televizní kanál Prima Krimi odstartuje. A rozhodně nemáme v plánu vás jakkoliv napínat. Tím termínem bude pondělí, 2. dubna. Pokud se obáváte toho, že tento termín zapomenete, tak se podívejte do kalendáře. Jedná se totiž o velikonoční pondělí. Právě tento den ve svých televizorech nejenom naladíte tento kanál, ale ten bude už plnohodnotně vysílat.

Co vás čeká?

Pokud jde o první vysílací den, jsou taháky hned dva. Nutno říci, že Prima Krimi začne přesně ve 13:15. V tento čas bude odvysílán seriál Kráska a zvíře. Nutno říci, že celkem nepochopitelně půjde o čtvrtou řadu seriálu. Pokud jde o hlavní vysílací čas, tedy večerní hodiny, tak se budete moci těšit na americký thriller s názvem Dívka ve vlaku. Jde o novinku z roku 2016 as o film, který má celkem obstojné hodnocení. Alespoň v tomto můžeme říci, že Prima Krimi nezklame.

Hlavně zahraniční seriálová tvorba

Už dříve jsme vás informovali o tom, že základem budou především zahraniční seriály. Jestliže se zajímáte o to, o jaké půjde, tak ve většině případů známé stálice, které jste mohli vidět jak na klasické Primě, tak i na konkurenčních televizích. Příkladem jsou Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Myšlenky zločince nebo Sběratelé kostí.

Starý archiv i novinky

Když už pořadů zůstaneme, musíme říci, že Prima Krimi se nebojí sáhnout ani hluboko do archivů. Jasně to reprezentují seriály, jako Julie Lescaut, nebo dokonce Odpadlík. V plánu má ale odvysílat i úplné novinky, které v České republice ještě premiéru nikdy neměli. Mezi hlavní premiéru má patřit American Crime Story: Versace. Jde o zajímavou sérii, která vznikla právě v letošním roce a jde o skutečnou novinku.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018