Prima Krimi odstartuje už za pár týdnů

Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo nepotvrzené zprávy. Nyní už je vše jasnější a my známe přesný termín, kdy nový televizní kanál Prima Krimi odstartuje. A rozhodně nemáme v plánu vás jakkoliv napínat. Tím termínem bude pondělí, 2. dubna. Pokud se obáváte toho, že tento termín zapomenete, tak se podívejte do kalendáře. Jedná se totiž o velikonoční pondělí. Právě tento den ve svých televizorech nejenom naladíte tento kanál, ale ten bude už plnohodnotně vysílat.

Co vás čeká?

Pokud jde o první vysílací den, jsou taháky hned dva. Nutno říci, že Prima Krimi začne přesně ve 13:15. V tento čas bude odvysílán seriál Kráska a zvíře. Nutno říci, že celkem nepochopitelně půjde o čtvrtou řadu seriálu. Pokud jde o hlavní vysílací čas, tedy večerní hodiny, tak se budete moci těšit na americký thriller s názvem Dívka ve vlaku. Jde o novinku z roku 2016 as o film, který má celkem obstojné hodnocení. Alespoň v tomto můžeme říci, že Prima Krimi nezklame.

Hlavně zahraniční seriálová tvorba

Už dříve jsme vás informovali o tom, že základem budou především zahraniční seriály. Jestliže se zajímáte o to, o jaké půjde, tak ve většině případů známé stálice, které jste mohli vidět jak na klasické Primě, tak i na konkurenčních televizích. Příkladem jsou Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Myšlenky zločince nebo Sběratelé kostí.

Starý archiv i novinky

Když už pořadů zůstaneme, musíme říci, že Prima Krimi se nebojí sáhnout ani hluboko do archivů. Jasně to reprezentují seriály, jako Julie Lescaut, nebo dokonce Odpadlík. V plánu má ale odvysílat i úplné novinky, které v České republice ještě premiéru nikdy neměli. Mezi hlavní premiéru má patřit American Crime Story: Versace. Jde o zajímavou sérii, která vznikla právě v letošním roce a jde o skutečnou novinku.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018