Prima Krimi odstartuje už za pár týdnů

Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo nepotvrzené zprávy. Nyní už je vše jasnější a my známe přesný termín, kdy nový televizní kanál Prima Krimi odstartuje. A rozhodně nemáme v plánu vás jakkoliv napínat. Tím termínem bude pondělí, 2. dubna. Pokud se obáváte toho, že tento termín zapomenete, tak se podívejte do kalendáře. Jedná se totiž o velikonoční pondělí. Právě tento den ve svých televizorech nejenom naladíte tento kanál, ale ten bude už plnohodnotně vysílat.

Co vás čeká?

Pokud jde o první vysílací den, jsou taháky hned dva. Nutno říci, že Prima Krimi začne přesně ve 13:15. V tento čas bude odvysílán seriál Kráska a zvíře. Nutno říci, že celkem nepochopitelně půjde o čtvrtou řadu seriálu. Pokud jde o hlavní vysílací čas, tedy večerní hodiny, tak se budete moci těšit na americký thriller s názvem Dívka ve vlaku. Jde o novinku z roku 2016 as o film, který má celkem obstojné hodnocení. Alespoň v tomto můžeme říci, že Prima Krimi nezklame.

Hlavně zahraniční seriálová tvorba

Už dříve jsme vás informovali o tom, že základem budou především zahraniční seriály. Jestliže se zajímáte o to, o jaké půjde, tak ve většině případů známé stálice, které jste mohli vidět jak na klasické Primě, tak i na konkurenčních televizích. Příkladem jsou Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Myšlenky zločince nebo Sběratelé kostí.

Starý archiv i novinky

Když už pořadů zůstaneme, musíme říci, že Prima Krimi se nebojí sáhnout ani hluboko do archivů. Jasně to reprezentují seriály, jako Julie Lescaut, nebo dokonce Odpadlík. V plánu má ale odvysílat i úplné novinky, které v České republice ještě premiéru nikdy neměli. Mezi hlavní premiéru má patřit American Crime Story: Versace. Jde o zajímavou sérii, která vznikla právě v letošním roce a jde o skutečnou novinku.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018