Prima nasadí na sobotu nový krimiseriál

Sobotní večery budou na obrazovkách televize Prima patřit novému krimiseriálu Duch. V hlavních rolích se představí Štěpán Benoni, PredragBjelac nebo Marta Dancingerová.

DarekBesarabič v podání Bjelaca byl mafián, který byl zavražděn. Jeho duch teď pronásleduje policejního vyšetřovatele Národní centrály proti organizovanému zločinu Emila Svobodu, kterého hraje Benoni. Duch se Svobodovi poprvé objeví v nemocnice, kdy se Svoboda probouzí v šoku po náročném policejním zásahu. Svoboda v řadách policistů nijak nevyniká, nedaří se mu fyzické akce ani zkoušky ze střelby a také postrádá odvahu. Naopak jeho kolegyně Radka v podání Dancingerové vyniká ve všech zmíněných předpokladech. Duch mafiána se Svobodu bude snažit naučit odvaze a dalším předpokladům správného policejního vyšetřovatele.

Diváci se ale nemusí obávat, že by seriál byl pouze jakýmsi fantasy příběhem. Děj se odehrává ve skutečnosti a je zcela reálný. Vyšetřovací metody a práce policie odpovídají policejní praxi. Jediným nereálným prvkem je právě duch mafiána, který však seriálu přidává komediálnost.

V Duchovi si objeví také Pavel Nečas v roli spravedlivého policejního šéfa Libora Bartoše. Na obrazovkách se také objeví Pavel Batěk a jeho bratr Petr Batěk. V seriálu také hrají sourozence – nekompromisní, tvrdé a cynické policejní vyšetřovatele, kteří si rádi dobírají své kolegy.

Za seriálem stojí producent Rastislav Šesták z DNA Production, která produkovala také seriál Mordparta. Scénář k Duchovi vytvořil Peter Nagy, Tomáš Koňařík a David Laňka. Režie seriálu se ujal Peter Bebjak.

Seriál bude mít celkem osm epizod a vysílat se bude každou sobotu ve 20:15 na televizi Prima.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022