Prima natáčí pokračování Černých vdov

Diváci se dočkají pokračování krimiseriálu Černé vdovy. Další minisérie bude mít osm dílů. V hlavních rolí se opět představí Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová.

Když v roce 2019 Prima uvedla první sérii, znamenalo to velký divácký úspěch.  Všech osm dílů v době premiéry vidělo 1,2 milionu diváků ve věkové kategorii nad 15 let. Ihned po vysílání se fanoušci zařali ptát herečky Jitky Čvančarové, zda bude mít seriál pokračování a dodávali, že seriál měl u nich pozitivní hodnocení.

I když podle hereček měl seriál kladné odezvy, na ČSFD se řadí k průměrným seriálům. Uživatelé databáze ho ohodnotili rovnými padesáti procenty.

Kdo neviděl první řadu, tak děj byl asi následovný. Renata, Johana a Veronika jsou manželky tří mužů, kteří pracují ve stejné firmě. Tyto tři ženy jsou nejlepšími kamarádkami. Je jim lehce nad 30 let, Johana si od manžela zažila domácí násilí, manžel Renaty se choval jako gangster s pistolí a Veroniky manžel s Veronikou nechtěl spát a ona odhalila, že má zálibu v gay pornu. První série začíná výletem na Moravu všech tří manželských párů. Právě tady manželky spáchají vraždy svých partnerů. Vyhodí do povětří člun, na kterém všichni tři muži plují na jezeře. Další díly se věnují vyšetřování tohoto trestného činu.

Ve druhé řadě seriálu se prý hlavní hrdinky budou věnovat nelegálním kšeftům. Herečka Lucia Siposová uvedla, že druhá série není přímým pokračováním a v příběhu uběhly tři roky. Podle ní si hlavní hrdinky prošly ne úplně růžovými cestami a najednou se jim naskytne možnost výdělku – ilegálního.

Kromě tria hereček se v minisérii ukáže Bolek Polívka v roli detektiva, Dana Batulková, Jiří Maryško, nebo Monika Zoubková. Režisérem je opět Radek Bajgar.Kdy Prima Černé vdovy uvede na televizní obrazovky, zatím není známé.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022