Prima naváže na úspěšnou první řadu Pevnosti Boyard

Když se tato soutěž poprvé objevila na tuzemských televizních obrazovkách, a to pochopitelně ještě v souvislosti se zahraničním obsazením, byla velkým hitem. Málokdo čekal, že by se snad mohla tato soutěž někdy odvysílat i se soutěžícími, kteří jsou z Čech. Nakonec se to povedlo, a zásluhu na tom má TV Prima, který se rozhodla Pevnost Boyard natočit právě s týmy, které jsou z tuzemska a které byly tvořeny zajímavými osobnostmi, které mnoho lidí zná. A především díky velké popularitě první řady se TV Prima rozhodla k tomu, že natočí i řadu druhou. Podle prvotních informací už se druhá řada dokonce natáčí a tak jednotlivé týmy postupně jezdí do této unikátní pevnosti.

Klasické osazenstvo zůstává stejné

Jelikož jde o soutěž, ve které působili Češi, bylo jasné i to, že zde byli tuzemští členové týmu. V roli hlavního moderátora, který postupně doprovázel celý tým po pevnosti a který také vysvětloval a rozděloval úkoly, byl Libor Bouček. Pokud jste si ho oblíbili, buďte si jisti, že na vás bude čekat i v rámci druhé řady, která se natáčí. Stejně tak si můžete být jisti i tím, že stejnou osobou bude i otec Fura, kterého hrál Jan Rosák. I když na toho původního a originálního neměl, přesto byl postavou zajímavou.

Na koho se můžete těšit?

A jaké soutěžící Pevnost Boyard ve své druhé řadě konkrétně přinese? Bude to opět široká škála známých osobností. Pokud jde o konkrétní jména, trak je to třeba Dagmar Patrasová, stejně jako Pavel Trávníček, nebo stále oblíbenější Martin Dejdar. Nechybí ale ani další osobnosti, které nejsou přímo spojeny s televizní zábavou. Jde třeba o jména, jako je sportovec Roman Šebrle, nebo známý Ruda z Ostravy, který se civilním jménem nazývá Michal Kavalčík. A to je jenom zlomek konkrétních jmen. Samozřejmě je jasné, že čím zajímavější budou jednotlivé osobnosti, tím větší bude i sledovanost.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018