Prima naváže na úspěšnou první řadu Pevnosti Boyard

Když se tato soutěž poprvé objevila na tuzemských televizních obrazovkách, a to pochopitelně ještě v souvislosti se zahraničním obsazením, byla velkým hitem. Málokdo čekal, že by se snad mohla tato soutěž někdy odvysílat i se soutěžícími, kteří jsou z Čech. Nakonec se to povedlo, a zásluhu na tom má TV Prima, který se rozhodla Pevnost Boyard natočit právě s týmy, které jsou z tuzemska a které byly tvořeny zajímavými osobnostmi, které mnoho lidí zná. A především díky velké popularitě první řady se TV Prima rozhodla k tomu, že natočí i řadu druhou. Podle prvotních informací už se druhá řada dokonce natáčí a tak jednotlivé týmy postupně jezdí do této unikátní pevnosti.

Klasické osazenstvo zůstává stejné

Jelikož jde o soutěž, ve které působili Češi, bylo jasné i to, že zde byli tuzemští členové týmu. V roli hlavního moderátora, který postupně doprovázel celý tým po pevnosti a který také vysvětloval a rozděloval úkoly, byl Libor Bouček. Pokud jste si ho oblíbili, buďte si jisti, že na vás bude čekat i v rámci druhé řady, která se natáčí. Stejně tak si můžete být jisti i tím, že stejnou osobou bude i otec Fura, kterého hrál Jan Rosák. I když na toho původního a originálního neměl, přesto byl postavou zajímavou.

Na koho se můžete těšit?

A jaké soutěžící Pevnost Boyard ve své druhé řadě konkrétně přinese? Bude to opět široká škála známých osobností. Pokud jde o konkrétní jména, trak je to třeba Dagmar Patrasová, stejně jako Pavel Trávníček, nebo stále oblíbenější Martin Dejdar. Nechybí ale ani další osobnosti, které nejsou přímo spojeny s televizní zábavou. Jde třeba o jména, jako je sportovec Roman Šebrle, nebo známý Ruda z Ostravy, který se civilním jménem nazývá Michal Kavalčík. A to je jenom zlomek konkrétních jmen. Samozřejmě je jasné, že čím zajímavější budou jednotlivé osobnosti, tím větší bude i sledovanost.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018