Prima naváže na úspěšnou první řadu Pevnosti Boyard

Když se tato soutěž poprvé objevila na tuzemských televizních obrazovkách, a to pochopitelně ještě v souvislosti se zahraničním obsazením, byla velkým hitem. Málokdo čekal, že by se snad mohla tato soutěž někdy odvysílat i se soutěžícími, kteří jsou z Čech. Nakonec se to povedlo, a zásluhu na tom má TV Prima, který se rozhodla Pevnost Boyard natočit právě s týmy, které jsou z tuzemska a které byly tvořeny zajímavými osobnostmi, které mnoho lidí zná. A především díky velké popularitě první řady se TV Prima rozhodla k tomu, že natočí i řadu druhou. Podle prvotních informací už se druhá řada dokonce natáčí a tak jednotlivé týmy postupně jezdí do této unikátní pevnosti.

Klasické osazenstvo zůstává stejné

Jelikož jde o soutěž, ve které působili Češi, bylo jasné i to, že zde byli tuzemští členové týmu. V roli hlavního moderátora, který postupně doprovázel celý tým po pevnosti a který také vysvětloval a rozděloval úkoly, byl Libor Bouček. Pokud jste si ho oblíbili, buďte si jisti, že na vás bude čekat i v rámci druhé řady, která se natáčí. Stejně tak si můžete být jisti i tím, že stejnou osobou bude i otec Fura, kterého hrál Jan Rosák. I když na toho původního a originálního neměl, přesto byl postavou zajímavou.

Na koho se můžete těšit?

A jaké soutěžící Pevnost Boyard ve své druhé řadě konkrétně přinese? Bude to opět široká škála známých osobností. Pokud jde o konkrétní jména, trak je to třeba Dagmar Patrasová, stejně jako Pavel Trávníček, nebo stále oblíbenější Martin Dejdar. Nechybí ale ani další osobnosti, které nejsou přímo spojeny s televizní zábavou. Jde třeba o jména, jako je sportovec Roman Šebrle, nebo známý Ruda z Ostravy, který se civilním jménem nazývá Michal Kavalčík. A to je jenom zlomek konkrétních jmen. Samozřejmě je jasné, že čím zajímavější budou jednotlivé osobnosti, tím větší bude i sledovanost.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018