Prima podporuje portál Youbo

Řada lidí ho zná, dost internetových uživatelů ho využívá a spousta videí, která se tu vyskytují, už dlouho koluje po internetu. Přesto však dodnes málokdo ví, že video portál You.bo funguje hlavně díky spoluúčasti FTV Prima – i když ta to ve svém vysílání nijak nepropaguje.

Snad všichni už znají Youtube.com a čas od času si na něm pouštějí videa, filmy, trailery či videoklipy a nebo ho využívají ke sledování různých přednášek, návodů a jiných. A leckdo už tu má svůj účet a vkládá sem vlastní tvorbu. Na velmi podobném principu funguje i portál You.bo – akorát není celosvětový. Provozuje ho brněnská firma Business Factory, jíž vlastní Karel Tlusťák. Se svým projektem se rozhodl prorazit dál a dát o sobě více vědět na českém internetu – a tak se obrátil na vedení FTV Prima, které je k takovéto pomoci více než svolné. A za částečný podíl v jeho firmě začala Prima You.bo podporovat a pomáhat mu růst.

Přes milion fanoušků

Během pár měsíců, co tahle služba na sdílení videoklipů funguje, si jen na Facebooku získala více než milion fanoušků. A tak je pravděpodobné, že jí využívá mnohonásobně více lidí – a videa se odtud šíří i dál do světa, za hranice České republiky. Zkrátka majitel portálu to může považovat za neskutečný úspěch. Přitom nemusí být jediným, kterému komerční televize takto pomohla. Jak otevřeně hlásá Pavel Krbec, který má v FTV Prima na starosti videoslužby, tak stanice, potažmo jedna z jejích mateřských firem MTG, je takovým nápadům a projektům otevřená. A když jejich tvůrci Primě odprodají část své společnosti, dostanou oplátkou vítanou pomoc, a to jak z oblasti financí, tak propagace i odborných rad, jak dál růst.

Propojí se?

Nyní zůstává otázkou, jestli začne FTV Prima nějak více využívat toho, co je na You.bo k nalezení.  Vedení televize ani MTG se k tomu zatím ještě úplně nevyjádřilo a prozatím to tak tedy nevypadá. Do budoucna ale nikdo nic nevylučuje.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018