Prima představí nový pořad s názvem S pravdou ven

Zábavné pořady mají ve světě komerčních televizí rozhodně své místo a v některých dnech tvoří stěžejní součást vysílání. Není proto divu, že televize sází jak na ty dlouhodobě osvědčené, tak i že se také natáčí i jiné. A právě do této druhé skupiny patří i pořad nesoucí název S pravdou ven. Ten pro své diváky Prima nejenom natočila, ale aktuálně na něho i stále více láká a v souvislosti s tím uvádí i termín jeho vysílání.

Pravidelně každý čtvrtek

Pokud i vás zajímají hlavně zábavné novinky, potom vám musíme říci, že pořad S pravdou ven je naplánován vždy jednou týdně, a to pravidelně ve čtvrtek. Pokud jde o jeho čas vysílání, tak nepůjde o hlavní vysílací čas, ale až o druhé časové okno. Konkrétně je to čas začínající ve 21:35. Právě v tomto čase se vysílaly nové díly zábavného pořadu Partička. Ty již byly odvysílány a tak musí tuto zábavu nahradit jiná, a v tomto případě je to právě S pravdou ven. Zda bude alespoň stejně tak úspěšný, to se dozvíme po prvních výsledcích sledovanosti. Prima zcela logicky doufá, že zájem bude minimálně tak velký, jako u Partičky.

Na co se těšit?

Koncept pořadu S pravdou ven je jasně daný. Stěžejní částí budou známé osobnosti, které se představí u soutěžních stolků. Právě na nich chce TV Prima postavit samotný zájem. Pokud jde o několik jmen, jsou opravdu rozmanitá. Je to třeba Veronika Žilková, Václav Kopta, Jakub Kohák či Michal Novotný. Dále to bude třeba i bavič Michal Kavalčík, nebo fotbalista Pavel Horváth.

Moderátorem pořadu bude Tomáš Měháček, jehož úkol bude jasný. Představovat známým osobnostem, tedy soutěžícím, různé příběhy. A jejich úkolem bude hádání toho, zda se jedná o příběhy pravdivé, nebo půjde pouze o lži. A podle úspěšnosti budou jednotlivým soutěžícím připisovány i body. Jde sice o jednoduchý koncept, ale o to více zábavy se v rámci něho může objevit.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018