Prima představí nový pořad s názvem S pravdou ven

Zábavné pořady mají ve světě komerčních televizí rozhodně své místo a v některých dnech tvoří stěžejní součást vysílání. Není proto divu, že televize sází jak na ty dlouhodobě osvědčené, tak i že se také natáčí i jiné. A právě do této druhé skupiny patří i pořad nesoucí název S pravdou ven. Ten pro své diváky Prima nejenom natočila, ale aktuálně na něho i stále více láká a v souvislosti s tím uvádí i termín jeho vysílání.

Pravidelně každý čtvrtek

Pokud i vás zajímají hlavně zábavné novinky, potom vám musíme říci, že pořad S pravdou ven je naplánován vždy jednou týdně, a to pravidelně ve čtvrtek. Pokud jde o jeho čas vysílání, tak nepůjde o hlavní vysílací čas, ale až o druhé časové okno. Konkrétně je to čas začínající ve 21:35. Právě v tomto čase se vysílaly nové díly zábavného pořadu Partička. Ty již byly odvysílány a tak musí tuto zábavu nahradit jiná, a v tomto případě je to právě S pravdou ven. Zda bude alespoň stejně tak úspěšný, to se dozvíme po prvních výsledcích sledovanosti. Prima zcela logicky doufá, že zájem bude minimálně tak velký, jako u Partičky.

Na co se těšit?

Koncept pořadu S pravdou ven je jasně daný. Stěžejní částí budou známé osobnosti, které se představí u soutěžních stolků. Právě na nich chce TV Prima postavit samotný zájem. Pokud jde o několik jmen, jsou opravdu rozmanitá. Je to třeba Veronika Žilková, Václav Kopta, Jakub Kohák či Michal Novotný. Dále to bude třeba i bavič Michal Kavalčík, nebo fotbalista Pavel Horváth.

Moderátorem pořadu bude Tomáš Měháček, jehož úkol bude jasný. Představovat známým osobnostem, tedy soutěžícím, různé příběhy. A jejich úkolem bude hádání toho, zda se jedná o příběhy pravdivé, nebo půjde pouze o lži. A podle úspěšnosti budou jednotlivým soutěžícím připisovány i body. Jde sice o jednoduchý koncept, ale o to více zábavy se v rámci něho může objevit.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018