Prima představí nový pořad s názvem S pravdou ven

Zábavné pořady mají ve světě komerčních televizí rozhodně své místo a v některých dnech tvoří stěžejní součást vysílání. Není proto divu, že televize sází jak na ty dlouhodobě osvědčené, tak i že se také natáčí i jiné. A právě do této druhé skupiny patří i pořad nesoucí název S pravdou ven. Ten pro své diváky Prima nejenom natočila, ale aktuálně na něho i stále více láká a v souvislosti s tím uvádí i termín jeho vysílání.

Pravidelně každý čtvrtek

Pokud i vás zajímají hlavně zábavné novinky, potom vám musíme říci, že pořad S pravdou ven je naplánován vždy jednou týdně, a to pravidelně ve čtvrtek. Pokud jde o jeho čas vysílání, tak nepůjde o hlavní vysílací čas, ale až o druhé časové okno. Konkrétně je to čas začínající ve 21:35. Právě v tomto čase se vysílaly nové díly zábavného pořadu Partička. Ty již byly odvysílány a tak musí tuto zábavu nahradit jiná, a v tomto případě je to právě S pravdou ven. Zda bude alespoň stejně tak úspěšný, to se dozvíme po prvních výsledcích sledovanosti. Prima zcela logicky doufá, že zájem bude minimálně tak velký, jako u Partičky.

Na co se těšit?

Koncept pořadu S pravdou ven je jasně daný. Stěžejní částí budou známé osobnosti, které se představí u soutěžních stolků. Právě na nich chce TV Prima postavit samotný zájem. Pokud jde o několik jmen, jsou opravdu rozmanitá. Je to třeba Veronika Žilková, Václav Kopta, Jakub Kohák či Michal Novotný. Dále to bude třeba i bavič Michal Kavalčík, nebo fotbalista Pavel Horváth.

Moderátorem pořadu bude Tomáš Měháček, jehož úkol bude jasný. Představovat známým osobnostem, tedy soutěžícím, různé příběhy. A jejich úkolem bude hádání toho, zda se jedná o příběhy pravdivé, nebo půjde pouze o lži. A podle úspěšnosti budou jednotlivým soutěžícím připisovány i body. Jde sice o jednoduchý koncept, ale o to více zábavy se v rámci něho může objevit.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018