Prima představí nový pořad s názvem S pravdou ven

Zábavné pořady mají ve světě komerčních televizí rozhodně své místo a v některých dnech tvoří stěžejní součást vysílání. Není proto divu, že televize sází jak na ty dlouhodobě osvědčené, tak i že se také natáčí i jiné. A právě do této druhé skupiny patří i pořad nesoucí název S pravdou ven. Ten pro své diváky Prima nejenom natočila, ale aktuálně na něho i stále více láká a v souvislosti s tím uvádí i termín jeho vysílání.

Pravidelně každý čtvrtek

Pokud i vás zajímají hlavně zábavné novinky, potom vám musíme říci, že pořad S pravdou ven je naplánován vždy jednou týdně, a to pravidelně ve čtvrtek. Pokud jde o jeho čas vysílání, tak nepůjde o hlavní vysílací čas, ale až o druhé časové okno. Konkrétně je to čas začínající ve 21:35. Právě v tomto čase se vysílaly nové díly zábavného pořadu Partička. Ty již byly odvysílány a tak musí tuto zábavu nahradit jiná, a v tomto případě je to právě S pravdou ven. Zda bude alespoň stejně tak úspěšný, to se dozvíme po prvních výsledcích sledovanosti. Prima zcela logicky doufá, že zájem bude minimálně tak velký, jako u Partičky.

Na co se těšit?

Koncept pořadu S pravdou ven je jasně daný. Stěžejní částí budou známé osobnosti, které se představí u soutěžních stolků. Právě na nich chce TV Prima postavit samotný zájem. Pokud jde o několik jmen, jsou opravdu rozmanitá. Je to třeba Veronika Žilková, Václav Kopta, Jakub Kohák či Michal Novotný. Dále to bude třeba i bavič Michal Kavalčík, nebo fotbalista Pavel Horváth.

Moderátorem pořadu bude Tomáš Měháček, jehož úkol bude jasný. Představovat známým osobnostem, tedy soutěžícím, různé příběhy. A jejich úkolem bude hádání toho, zda se jedná o příběhy pravdivé, nebo půjde pouze o lži. A podle úspěšnosti budou jednotlivým soutěžícím připisovány i body. Jde sice o jednoduchý koncept, ale o to více zábavy se v rámci něho může objevit.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019