Prima přichází s novou soutěží

Pokud má televize Prima někde mezery, je to rozhodně její odpolední televizní vysílání. Jedná se o čas, u kterého rozhodně musí zabrat. A to se aktuálně také děje. Vedení televize se rozhodlo uvést na televizní obrazovky zcela novou soutěž. Její název je A je to naše. Pokud vás zajímá to, kdy přesně tato soutěž poběží, tak to bude každý všední den. Konkrétně bude do programové skladby umístěna zhruba v 16:45. Potom, co tato soutěž skončí, dojde k tomu, že bude vysíláno velmi oblíbené a vyhledávané Prostřeno. Termíny tedy známe. A pokud vás zajímá, kdy bude ten první, tak nastane přesně 15.5. To se odvysílá první premiérový díl.

O co půjde?

Zajímá vás, jak bude soutěž A je to naše přesně probíhat? Pokud ano, je možné se lehce inspirovat u konkurence, která už nějaký ten měsíc pravidelně uvádí soutěž podobnou, s názvem Co na to Češi. Na podobném principu bude postavena i soutěž na TV Prima. I zde tedy budou soutěžit hned dva rodinné týmy, u kterých bude záležet nejenom na jejich znalostech, ale bude rozhodovat například také jejich postřeh. Pokud jde o charakteristiku hry, tak bude mít celkem 4 kola, na které následně naváže finále. Zajímavostí je určitě i to, že v roli moderátora bude Filip Blažek, a pokud jde o dramaturga pořadu, tak je to Libor Bouček.

Co bude možné vyhrát?

Je pochopitelné, že do soutěže se budete moci přihlásit i vy. Pokud vás zajímá, jaká je možná motivace daného kroku, tak to jsou hlavně věcné ceny. Ty budou v řádech desetitisíců korun. Jestliže máme být přesnější, tak musíme říci, že mezi ceny budou patřit třeba televize a herní konzole, lednice, domácí spotřebiče, sekačky, notebooky a celá řada dalších věcí, které mohou být v domácnostech různě využitelné. To jsou ale stále jenom dílčí ceny, jelikož pokud se tým probojuje do finále, a zde se mu podaří zvítězit, může se těšit i na cenu hlavní.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018