Prima přichází s novou soutěží

Pokud má televize Prima někde mezery, je to rozhodně její odpolední televizní vysílání. Jedná se o čas, u kterého rozhodně musí zabrat. A to se aktuálně také děje. Vedení televize se rozhodlo uvést na televizní obrazovky zcela novou soutěž. Její název je A je to naše. Pokud vás zajímá to, kdy přesně tato soutěž poběží, tak to bude každý všední den. Konkrétně bude do programové skladby umístěna zhruba v 16:45. Potom, co tato soutěž skončí, dojde k tomu, že bude vysíláno velmi oblíbené a vyhledávané Prostřeno. Termíny tedy známe. A pokud vás zajímá, kdy bude ten první, tak nastane přesně 15.5. To se odvysílá první premiérový díl.

O co půjde?

Zajímá vás, jak bude soutěž A je to naše přesně probíhat? Pokud ano, je možné se lehce inspirovat u konkurence, která už nějaký ten měsíc pravidelně uvádí soutěž podobnou, s názvem Co na to Češi. Na podobném principu bude postavena i soutěž na TV Prima. I zde tedy budou soutěžit hned dva rodinné týmy, u kterých bude záležet nejenom na jejich znalostech, ale bude rozhodovat například také jejich postřeh. Pokud jde o charakteristiku hry, tak bude mít celkem 4 kola, na které následně naváže finále. Zajímavostí je určitě i to, že v roli moderátora bude Filip Blažek, a pokud jde o dramaturga pořadu, tak je to Libor Bouček.

Co bude možné vyhrát?

Je pochopitelné, že do soutěže se budete moci přihlásit i vy. Pokud vás zajímá, jaká je možná motivace daného kroku, tak to jsou hlavně věcné ceny. Ty budou v řádech desetitisíců korun. Jestliže máme být přesnější, tak musíme říci, že mezi ceny budou patřit třeba televize a herní konzole, lednice, domácí spotřebiče, sekačky, notebooky a celá řada dalších věcí, které mohou být v domácnostech různě využitelné. To jsou ale stále jenom dílčí ceny, jelikož pokud se tým probojuje do finále, a zde se mu podaří zvítězit, může se těšit i na cenu hlavní.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017