Prima přichází s novou soutěží

Pokud má televize Prima někde mezery, je to rozhodně její odpolední televizní vysílání. Jedná se o čas, u kterého rozhodně musí zabrat. A to se aktuálně také děje. Vedení televize se rozhodlo uvést na televizní obrazovky zcela novou soutěž. Její název je A je to naše. Pokud vás zajímá to, kdy přesně tato soutěž poběží, tak to bude každý všední den. Konkrétně bude do programové skladby umístěna zhruba v 16:45. Potom, co tato soutěž skončí, dojde k tomu, že bude vysíláno velmi oblíbené a vyhledávané Prostřeno. Termíny tedy známe. A pokud vás zajímá, kdy bude ten první, tak nastane přesně 15.5. To se odvysílá první premiérový díl.

O co půjde?

Zajímá vás, jak bude soutěž A je to naše přesně probíhat? Pokud ano, je možné se lehce inspirovat u konkurence, která už nějaký ten měsíc pravidelně uvádí soutěž podobnou, s názvem Co na to Češi. Na podobném principu bude postavena i soutěž na TV Prima. I zde tedy budou soutěžit hned dva rodinné týmy, u kterých bude záležet nejenom na jejich znalostech, ale bude rozhodovat například také jejich postřeh. Pokud jde o charakteristiku hry, tak bude mít celkem 4 kola, na které následně naváže finále. Zajímavostí je určitě i to, že v roli moderátora bude Filip Blažek, a pokud jde o dramaturga pořadu, tak je to Libor Bouček.

Co bude možné vyhrát?

Je pochopitelné, že do soutěže se budete moci přihlásit i vy. Pokud vás zajímá, jaká je možná motivace daného kroku, tak to jsou hlavně věcné ceny. Ty budou v řádech desetitisíců korun. Jestliže máme být přesnější, tak musíme říci, že mezi ceny budou patřit třeba televize a herní konzole, lednice, domácí spotřebiče, sekačky, notebooky a celá řada dalších věcí, které mohou být v domácnostech různě využitelné. To jsou ale stále jenom dílčí ceny, jelikož pokud se tým probojuje do finále, a zde se mu podaří zvítězit, může se těšit i na cenu hlavní.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018