Prima přichází s novou soutěží

Pokud má televize Prima někde mezery, je to rozhodně její odpolední televizní vysílání. Jedná se o čas, u kterého rozhodně musí zabrat. A to se aktuálně také děje. Vedení televize se rozhodlo uvést na televizní obrazovky zcela novou soutěž. Její název je A je to naše. Pokud vás zajímá to, kdy přesně tato soutěž poběží, tak to bude každý všední den. Konkrétně bude do programové skladby umístěna zhruba v 16:45. Potom, co tato soutěž skončí, dojde k tomu, že bude vysíláno velmi oblíbené a vyhledávané Prostřeno. Termíny tedy známe. A pokud vás zajímá, kdy bude ten první, tak nastane přesně 15.5. To se odvysílá první premiérový díl.

O co půjde?

Zajímá vás, jak bude soutěž A je to naše přesně probíhat? Pokud ano, je možné se lehce inspirovat u konkurence, která už nějaký ten měsíc pravidelně uvádí soutěž podobnou, s názvem Co na to Češi. Na podobném principu bude postavena i soutěž na TV Prima. I zde tedy budou soutěžit hned dva rodinné týmy, u kterých bude záležet nejenom na jejich znalostech, ale bude rozhodovat například také jejich postřeh. Pokud jde o charakteristiku hry, tak bude mít celkem 4 kola, na které následně naváže finále. Zajímavostí je určitě i to, že v roli moderátora bude Filip Blažek, a pokud jde o dramaturga pořadu, tak je to Libor Bouček.

Co bude možné vyhrát?

Je pochopitelné, že do soutěže se budete moci přihlásit i vy. Pokud vás zajímá, jaká je možná motivace daného kroku, tak to jsou hlavně věcné ceny. Ty budou v řádech desetitisíců korun. Jestliže máme být přesnější, tak musíme říci, že mezi ceny budou patřit třeba televize a herní konzole, lednice, domácí spotřebiče, sekačky, notebooky a celá řada dalších věcí, které mohou být v domácnostech různě využitelné. To jsou ale stále jenom dílčí ceny, jelikož pokud se tým probojuje do finále, a zde se mu podaří zvítězit, může se těšit i na cenu hlavní.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018