Prima přichází s novým kulinářským pořadem. A má velmi zajímavý název

Nový seriál připravuje pro vysílání na obrazovkách televize Prima. Jmenuje se Opilé kuře a jeho hlavním tématem bude vaření. Diváci se mohou těšit, že je v jednotlivých dílech budou provázet velmi známí herci Jan Dolanský a Jakub Prachař. Podle informací půjde o příběh z venkovské hospody.
Sázka na vlastní tvorbu
V současnosti už se natáčí jednotlivé díly seriálu. Má v něm jít o „jídlo jako takové“, tedy celý cyklus se věnuje gastronomii. Televizní kanál tak vsadí na další kousek, který přináší vlastní a zcela původní televizní tvorbu.
Kulinářská show slaví úspěch
TV Prima může přitom sázet už na nějaké úspěchy z minulosti, které v této branži dosáhla. Velkou sledovanost mělo a má především reality show Ano, šéfe! se známým kuchařem a kulinářským odborníkem Zdeňkem Pohlreichem. Také Prostřeno! Vysílané vždy v podvečer budilo zájem diváků.
Story o otevření venkovské hospody
Dosud ale není jasné, kdy a v jakém čase seriál půjde do vysílání. Nedozvěděli jsme se bohužel ani to, kolik jeho dílů je vlastně plánovaných. Jediná bližší informace stručně představuje plánovaný děj. Dva kamarádi v podání Prachaře a Dolanského míří do Janových Lázní, kde si otevřou zděděnou hospodu. Nějaký čas přitom strávili ve vězení a nyní nad nimi stále ještě má dohled probační úředník. Ovšem Prachař s Dolanským, kteří již pro Primu natáčeli (Dolanský upoutávky pro Primu Cool, Prachař například Česko Slovensko má talent či Máme rádi Česko) samozřejmě nebudou v seriálu sami. Objeví se v něm i mnozí další herci, například Petr Štěpánek, Kristina Leichtová, Simona Babčáková nebo Lenka Krobotová či Linda Rybová.
Upoutávky už běží
Už od neděle 6. prosince 2015 přitom mohou diváci Primy vidět upoutávky, jež nový projekt představují. Pod nimi je podepsaný kreativní ředitel TV Prima Michal Pacina.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018