Prima přichází s novým kulinářským pořadem. A má velmi zajímavý název

Nový seriál připravuje pro vysílání na obrazovkách televize Prima. Jmenuje se Opilé kuře a jeho hlavním tématem bude vaření. Diváci se mohou těšit, že je v jednotlivých dílech budou provázet velmi známí herci Jan Dolanský a Jakub Prachař. Podle informací půjde o příběh z venkovské hospody.
Sázka na vlastní tvorbu
V současnosti už se natáčí jednotlivé díly seriálu. Má v něm jít o „jídlo jako takové“, tedy celý cyklus se věnuje gastronomii. Televizní kanál tak vsadí na další kousek, který přináší vlastní a zcela původní televizní tvorbu.
Kulinářská show slaví úspěch
TV Prima může přitom sázet už na nějaké úspěchy z minulosti, které v této branži dosáhla. Velkou sledovanost mělo a má především reality show Ano, šéfe! se známým kuchařem a kulinářským odborníkem Zdeňkem Pohlreichem. Také Prostřeno! Vysílané vždy v podvečer budilo zájem diváků.
Story o otevření venkovské hospody
Dosud ale není jasné, kdy a v jakém čase seriál půjde do vysílání. Nedozvěděli jsme se bohužel ani to, kolik jeho dílů je vlastně plánovaných. Jediná bližší informace stručně představuje plánovaný děj. Dva kamarádi v podání Prachaře a Dolanského míří do Janových Lázní, kde si otevřou zděděnou hospodu. Nějaký čas přitom strávili ve vězení a nyní nad nimi stále ještě má dohled probační úředník. Ovšem Prachař s Dolanským, kteří již pro Primu natáčeli (Dolanský upoutávky pro Primu Cool, Prachař například Česko Slovensko má talent či Máme rádi Česko) samozřejmě nebudou v seriálu sami. Objeví se v něm i mnozí další herci, například Petr Štěpánek, Kristina Leichtová, Simona Babčáková nebo Lenka Krobotová či Linda Rybová.
Upoutávky už běží
Už od neděle 6. prosince 2015 přitom mohou diváci Primy vidět upoutávky, jež nový projekt představují. Pod nimi je podepsaný kreativní ředitel TV Prima Michal Pacina.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018