Prima přichází s novým kulinářským pořadem. A má velmi zajímavý název

Nový seriál připravuje pro vysílání na obrazovkách televize Prima. Jmenuje se Opilé kuře a jeho hlavním tématem bude vaření. Diváci se mohou těšit, že je v jednotlivých dílech budou provázet velmi známí herci Jan Dolanský a Jakub Prachař. Podle informací půjde o příběh z venkovské hospody.
Sázka na vlastní tvorbu
V současnosti už se natáčí jednotlivé díly seriálu. Má v něm jít o „jídlo jako takové“, tedy celý cyklus se věnuje gastronomii. Televizní kanál tak vsadí na další kousek, který přináší vlastní a zcela původní televizní tvorbu.
Kulinářská show slaví úspěch
TV Prima může přitom sázet už na nějaké úspěchy z minulosti, které v této branži dosáhla. Velkou sledovanost mělo a má především reality show Ano, šéfe! se známým kuchařem a kulinářským odborníkem Zdeňkem Pohlreichem. Také Prostřeno! Vysílané vždy v podvečer budilo zájem diváků.
Story o otevření venkovské hospody
Dosud ale není jasné, kdy a v jakém čase seriál půjde do vysílání. Nedozvěděli jsme se bohužel ani to, kolik jeho dílů je vlastně plánovaných. Jediná bližší informace stručně představuje plánovaný děj. Dva kamarádi v podání Prachaře a Dolanského míří do Janových Lázní, kde si otevřou zděděnou hospodu. Nějaký čas přitom strávili ve vězení a nyní nad nimi stále ještě má dohled probační úředník. Ovšem Prachař s Dolanským, kteří již pro Primu natáčeli (Dolanský upoutávky pro Primu Cool, Prachař například Česko Slovensko má talent či Máme rádi Česko) samozřejmě nebudou v seriálu sami. Objeví se v něm i mnozí další herci, například Petr Štěpánek, Kristina Leichtová, Simona Babčáková nebo Lenka Krobotová či Linda Rybová.
Upoutávky už běží
Už od neděle 6. prosince 2015 přitom mohou diváci Primy vidět upoutávky, jež nový projekt představují. Pod nimi je podepsaný kreativní ředitel TV Prima Michal Pacina.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018