Prima pro své diváky připravuje nový seriál Půlnoční zpověď

Jedna z nejoblíbenějších českých stanic si pro své věrné diváky připravuje zcela nový seriál z vlastní produkce. Vlastní výrobou kvalitních českých seriálů se zabývá již celou řadu let a vždy se snaží překvapit neotřelostí tématu a napínavým příběhem.

V hlavních rolích se nám představí dvojice Markéta Plánková ztvárňující postavu terapeutky a Marek Lambora, který se ujal role kněze.

Kromě výše uvedených herců se v seriálu Půlnoční zpověď ve vedlejších rolích objeví např. Saša Rašilov, Dana Morávková, Marek Taclík, Lukáš Příkazký, Denisa Nesvačilová, Igor Orozovič a Sabina Laurinová.

Předkrmem se stává osmidílná série

Televizní stanice Prima, jak už je zvykem, uvede testovací osmidílnou sérii. V případě pozitivního ohlasu a dostatečné sledovanosti bude v natáčení pokračovat. Osmidílná série získala svůj název Půlnoční zpověď od autorské dvojice Jitky a Kateřiny Bártů.

Děj se odehrává v několika časových rovinách, které se navzájem propojují. Příběh sleduje život terapeutky a kněze, kteří po mnoha letech přerušené komunikace plynoucí ze vzájemných neshod a nepochopení spojí zločin a společné tajemství. Příběh je díky své krátkosti plný napětí a nečekaných zvratů. Diváka by tato minisérie měla doslova přikovat ke své pohovce.

Projekt ze šuplíku čekal na příležitost

Kateřina a Jitka Bártů nespolupracují s televizní stanicí Prima poprvé. Za sebou už mají zdařilou přípravu kriminálky Temný kraj nebo neméně úspěšný seriál z kriminální tématikou V.I.P. vraždy.

Půlnoční zpověď je příběhem vytaženým ze zapomenutého šuplíku, kde vyčkával na správnou chvíli několik let. Ta doba přichází společně s podzimem a Prima má díky tomu další eso v rukávu. Samotný příběh, jak uvádějí Kateřina a Jitka Bártů, se po lehké úpravě stal průkopníkem zcela nového formátu, s kterým se diváci mnohem lépe ztotožní.

Přesný termín uvedení seriálu není ještě jistý. Oficiální start nebyl televizní stanicí prozatím potvrzen. Uvedení by však nemělo trvat déle, než skončí podzim.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022