Prima spouští kanál Comedy Central

Ještě neuplynul ani měsíc, kdy televize Prima odstartovala svůj pátý kanál s názvem Prima Max a už je tu šestý kanál, který připravuje dohromady s nadnárodním mediálním koncernem Viacom. Vysílací premiéru má novinka naplánovanou na 14. prosince 2015 v 15.00 hodin.  Od 15. prosince už poběží naplno.

Volně dostupný kanál věnovaný komediím

Prima Comedy Central připravuje televizní kanál Prima se zmiňovaným  Viacomem, který se soustřeďuje hlavně na nabídku komediálních seriálů.  Spolupráce obou subjektů bude fungovat na principu, že Prima dodá stanici název a obchodní zastoupení svým Media Clubem, obsah televizního kanálu přitom bude záležitostí Viacomu. Distribuci programu zajišťuje televizní agentura Axocom. Půjde o volně dostupný kanál, který bude vysílat v digitální televizní síti 4. Tu vlastní společnost Digital Broadcasting, patřící Radimu Pařízkovi.

Atraktivní program pro zasmání

Na co se mohou diváci na Prima Comedy Central už nyní těšit? Úplně prvním programem, který na novém kanále budou moci shlédnout, je americký seriál Doktůrci (originální název Scrubs). Půjdou hned tři epizody 1. řady za sebou. Dále se bude vysílat například Americký táta, Griffinovi, Svět podle Jima, Taková normální rodinka, Nová holka nebo Průměrňákovi. Každý den po desáté večerní přitom poběží hned dva díly Městečka South Park.  Jindy nebudou chybět Chlebáci či Želvy Ninja. Obvyklé schéma je takové, že seriály půjdou po dvou až třech epizodách za sebou.

Strategické partnerství až na pět let

Z výše uvedeného výčtu také vyplývá, na jakou cílovou skupinu se kanál zaměří. Půjde přitom zejména o diváky ve věku 18-34 let, tedy mladé lidi. Prima bude mít atraktivní obsah, Viacom možnost jak dostat své programy na český trh. Atraktivní strategické partnerství by mělo trvat pravděpodobně tři až pět let.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018