Prima spouští kanál Comedy Central

Ještě neuplynul ani měsíc, kdy televize Prima odstartovala svůj pátý kanál s názvem Prima Max a už je tu šestý kanál, který připravuje dohromady s nadnárodním mediálním koncernem Viacom. Vysílací premiéru má novinka naplánovanou na 14. prosince 2015 v 15.00 hodin.  Od 15. prosince už poběží naplno.

Volně dostupný kanál věnovaný komediím

Prima Comedy Central připravuje televizní kanál Prima se zmiňovaným  Viacomem, který se soustřeďuje hlavně na nabídku komediálních seriálů.  Spolupráce obou subjektů bude fungovat na principu, že Prima dodá stanici název a obchodní zastoupení svým Media Clubem, obsah televizního kanálu přitom bude záležitostí Viacomu. Distribuci programu zajišťuje televizní agentura Axocom. Půjde o volně dostupný kanál, který bude vysílat v digitální televizní síti 4. Tu vlastní společnost Digital Broadcasting, patřící Radimu Pařízkovi.

Atraktivní program pro zasmání

Na co se mohou diváci na Prima Comedy Central už nyní těšit? Úplně prvním programem, který na novém kanále budou moci shlédnout, je americký seriál Doktůrci (originální název Scrubs). Půjdou hned tři epizody 1. řady za sebou. Dále se bude vysílat například Americký táta, Griffinovi, Svět podle Jima, Taková normální rodinka, Nová holka nebo Průměrňákovi. Každý den po desáté večerní přitom poběží hned dva díly Městečka South Park.  Jindy nebudou chybět Chlebáci či Želvy Ninja. Obvyklé schéma je takové, že seriály půjdou po dvou až třech epizodách za sebou.

Strategické partnerství až na pět let

Z výše uvedeného výčtu také vyplývá, na jakou cílovou skupinu se kanál zaměří. Půjde přitom zejména o diváky ve věku 18-34 let, tedy mladé lidi. Prima bude mít atraktivní obsah, Viacom možnost jak dostat své programy na český trh. Atraktivní strategické partnerství by mělo trvat pravděpodobně tři až pět let.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018