Prima spouští kanál Comedy Central

Ještě neuplynul ani měsíc, kdy televize Prima odstartovala svůj pátý kanál s názvem Prima Max a už je tu šestý kanál, který připravuje dohromady s nadnárodním mediálním koncernem Viacom. Vysílací premiéru má novinka naplánovanou na 14. prosince 2015 v 15.00 hodin.  Od 15. prosince už poběží naplno.

Volně dostupný kanál věnovaný komediím

Prima Comedy Central připravuje televizní kanál Prima se zmiňovaným  Viacomem, který se soustřeďuje hlavně na nabídku komediálních seriálů.  Spolupráce obou subjektů bude fungovat na principu, že Prima dodá stanici název a obchodní zastoupení svým Media Clubem, obsah televizního kanálu přitom bude záležitostí Viacomu. Distribuci programu zajišťuje televizní agentura Axocom. Půjde o volně dostupný kanál, který bude vysílat v digitální televizní síti 4. Tu vlastní společnost Digital Broadcasting, patřící Radimu Pařízkovi.

Atraktivní program pro zasmání

Na co se mohou diváci na Prima Comedy Central už nyní těšit? Úplně prvním programem, který na novém kanále budou moci shlédnout, je americký seriál Doktůrci (originální název Scrubs). Půjdou hned tři epizody 1. řady za sebou. Dále se bude vysílat například Americký táta, Griffinovi, Svět podle Jima, Taková normální rodinka, Nová holka nebo Průměrňákovi. Každý den po desáté večerní přitom poběží hned dva díly Městečka South Park.  Jindy nebudou chybět Chlebáci či Želvy Ninja. Obvyklé schéma je takové, že seriály půjdou po dvou až třech epizodách za sebou.

Strategické partnerství až na pět let

Z výše uvedeného výčtu také vyplývá, na jakou cílovou skupinu se kanál zaměří. Půjde přitom zejména o diváky ve věku 18-34 let, tedy mladé lidi. Prima bude mít atraktivní obsah, Viacom možnost jak dostat své programy na český trh. Atraktivní strategické partnerství by mělo trvat pravděpodobně tři až pět let.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018