Prima spouští nový web se oblíbenými pořady – byť sestříhanými

Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární pořady tam najdete sestříhané do podoby krátkých videí. Někdy není čas zhlédnout celé díly našich oblíbených zkracovačů času. Samotná skupina Prima prezentuje svůj nový portál tak, že je zaměřen na „mladé a zaneprázdněné“ uživatele.

Filip Vážanský, manažer nelineárního obsahu skupiny Prima, uvedl, že by Prima Pauza měla cílit zejména na mladé publikum, které je díky sociálním sítím zvyklé zábavu zprostředkované právě skrze krátká, sestřihová videa. Zmínil pak i možnost vytváření dalšího, vlastního a bonusového obsahu. Prima tím pádem tak jako první televize zkouší se ještě výrazněji přibližovat video obsah vůči uživateli a adaptovat se na čím dál tím více zrychlující se dobu.

Nikoho nepřekvapí, které pořady se na nové platformě budou vyskytovat jako první. Svůj nemalý prostor dostanou samozřejmě oblíbený rodinný seriál Krejzovi, dále pak Ohnivý kuře, V.I.P. Vraždy či Přístav. Děj jednotlivých bude sestříhán do dvanácti minut. Budou na něm k vidění ale i zábavné a kulinářské pořady jako Karolína, domácí kuchařka, S Italem v kuchyni, Vychytávky Ládi Hrušky, cestovatelský seriál Ženy na cestách anebo reality show Tlouštíci či talk show Nečum na mě.

Zmiňovaný bonusový obsah nabídne i k chystanému podzimnímu programu televizní skupiny. Není bez důležitosti, že jej bude možné zhlédnout bez registrace, stejně tak jej budou moci vidět i registrovaní uživatelé Seznam.cz

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022