Prima spustila dvě nové aplikace. Jednu pro mobil, druhou pro HbbTV

Skupina Prima v posledních měsících a letech opakovaně dokazuje, že na české scéně rozhodně nechce hrát druhé housle. A dělá vše pro to, aby se na své konkurenty dotahovala. Dalším krokem, kterým chce diváky nalákat, je spuštění nových aplikací pro mobil i HbbTV. Pro sledování pořadů doma je určeno nové rozhraní červeného tlačítka – HbbTV, které nyní nabízí i zcela nový design. Mobilní aplikace iPrima zase umožňuje přístup do archivu seriálů, ale sledovat můžete i ostatní pořady nebo filmy včetně živého vysílání.

Vaše oblíbené filmy a seriály stále po ruce

Aplikace jsou dostupné jak pro uživatele Androidu, tak také pro ty, kteří vlastní přístroje s operačním systémem Apple iOS. Autoři aplikací věří, že uživatelé ocení především jednoduchý a přehledný design a také intuitivní a snadné ovládaní, které jim umožní prakticky kdykoliv a kdekoliv vyhledávat a sledovat své oblíbené pořady.

Vyzkoušet mobilní aplikaci iPrima můžete i vy – stačí si ji stáhnout zdarma v AppStore nebo v Google Play. Najdete zde archiv seriálů ze všech kanálů skupiny Prima, ale nebudou chybět ani koprodukční filmy nebo dokumenty z kanálu Prima Zoom. A pokud by ani to nestačilo, snadno můžete sledovat živé vysílání všech kanálů skupiny Prima. Využít můžete také možnosti si vybrané pořady stáhnout a podívat se na ně i tehdy, když nejste zrovna online.

Široký výběr a snadné ovládání

Inovovaná HbbTV aplikace iPrima je dostupná všem uživatelů, kteří při sledování kanálů Primy stisknou červené tlačítko na ovladači. Tato aplikace je členěná do několika položek tak, aby byla pro uživatele co nejintuitivnější. Dokonce zde najdete i předpremiéry seriálů. Stejně jako na webu mohou uživatelé po registraci a zaplacení předplatného 59 Kč měsíčně sledovat pořady bez reklam.

Web skupiny Prima patří s měsíční návštěvností 3,986 mil. reálných uživatelů mezi nejnavštěvovanější televizní weby u nás. Sesterský web CNNPrima.cz dosáhl po necelém měsíci fungování přes 1,1 milionu reálných uživatelů. Prima tedy nelení a připravuje pro své diváky stále něco nového – a vyplácí se to.

 

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021