Prima Svět bude spojený s novým projektem

TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí vůbec nic neobvyklého a jde o zcela běžný postup. Zajímavostí ale je, pokud se v souvislosti s touto známkou bude dít i něco více, než jenom to, že bude v rámci ní vysílat stejnojmenný pořad. A to se právě děje.

Prima Svět jistě znáte

Pokud TV Prima více či méně sledujete, jistě víte, že pořad Prima Svět, nebo též Prima ZOOM Svět je poměrně zajímavým počinem, hlavně s ohledem na to, kolik se toho můžete dozvědět. V rámci této ochranné známky však chce jít TV Prima ještě dále a vytvořit zcela nový projekt.

O co půjde? Zatím jenom tajnosti

Zajímá vás, jaký nový projekt bude na značce Prima Svět postavený? Musíme říci, že nás také. Bohužel Prima s tím dělá poměrně velké tajnosti – což se dá s ohledem na konkurenční boj pochopit. Podle dostupných strohých vyjádření se na představení nového projektu lze těšit v několika následujících měsících. Každopádně ochranná známka je již zaregistrována, což znamená, že se něco opravdu chystá.

Žádost o licenci

Ve světě komerčních televizí se rozhodně nic neutají. Ani to, že si Prima podala žádost o licenci na nový kanál. Ten podala klasicky Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Sice nevíme, o jaký kanál by se mělo jednat, ale když si spojíme registraci ochranné známky a danou žádost, dá se celkem dobře vydedukovat, že by zde spojitost být mohla.

Je tu ještě jedna ochranná známka

Prima Svět není jedinou ochrannou známkou, která byla v poslední době registrována. Objevila se i ta nesoucí název Prima Krimi. Už podle názvu lze celkem jasně vyvozovat, čeho by se měla tato známka týkat. Hlavně s ohledem na to, kolik různých kriminálek, ale i jiných tematických pořadů tato televize pravidelně vysílá. Například i včetně zpráv.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018