Prima Svět bude spojený s novým projektem

TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí vůbec nic neobvyklého a jde o zcela běžný postup. Zajímavostí ale je, pokud se v souvislosti s touto známkou bude dít i něco více, než jenom to, že bude v rámci ní vysílat stejnojmenný pořad. A to se právě děje.

Prima Svět jistě znáte

Pokud TV Prima více či méně sledujete, jistě víte, že pořad Prima Svět, nebo též Prima ZOOM Svět je poměrně zajímavým počinem, hlavně s ohledem na to, kolik se toho můžete dozvědět. V rámci této ochranné známky však chce jít TV Prima ještě dále a vytvořit zcela nový projekt.

O co půjde? Zatím jenom tajnosti

Zajímá vás, jaký nový projekt bude na značce Prima Svět postavený? Musíme říci, že nás také. Bohužel Prima s tím dělá poměrně velké tajnosti – což se dá s ohledem na konkurenční boj pochopit. Podle dostupných strohých vyjádření se na představení nového projektu lze těšit v několika následujících měsících. Každopádně ochranná známka je již zaregistrována, což znamená, že se něco opravdu chystá.

Žádost o licenci

Ve světě komerčních televizí se rozhodně nic neutají. Ani to, že si Prima podala žádost o licenci na nový kanál. Ten podala klasicky Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Sice nevíme, o jaký kanál by se mělo jednat, ale když si spojíme registraci ochranné známky a danou žádost, dá se celkem dobře vydedukovat, že by zde spojitost být mohla.

Je tu ještě jedna ochranná známka

Prima Svět není jedinou ochrannou známkou, která byla v poslední době registrována. Objevila se i ta nesoucí název Prima Krimi. Už podle názvu lze celkem jasně vyvozovat, čeho by se měla tato známka týkat. Hlavně s ohledem na to, kolik různých kriminálek, ale i jiných tematických pořadů tato televize pravidelně vysílá. Například i včetně zpráv.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018