Prima Svět bude spojený s novým projektem

TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí vůbec nic neobvyklého a jde o zcela běžný postup. Zajímavostí ale je, pokud se v souvislosti s touto známkou bude dít i něco více, než jenom to, že bude v rámci ní vysílat stejnojmenný pořad. A to se právě děje.

Prima Svět jistě znáte

Pokud TV Prima více či méně sledujete, jistě víte, že pořad Prima Svět, nebo též Prima ZOOM Svět je poměrně zajímavým počinem, hlavně s ohledem na to, kolik se toho můžete dozvědět. V rámci této ochranné známky však chce jít TV Prima ještě dále a vytvořit zcela nový projekt.

O co půjde? Zatím jenom tajnosti

Zajímá vás, jaký nový projekt bude na značce Prima Svět postavený? Musíme říci, že nás také. Bohužel Prima s tím dělá poměrně velké tajnosti – což se dá s ohledem na konkurenční boj pochopit. Podle dostupných strohých vyjádření se na představení nového projektu lze těšit v několika následujících měsících. Každopádně ochranná známka je již zaregistrována, což znamená, že se něco opravdu chystá.

Žádost o licenci

Ve světě komerčních televizí se rozhodně nic neutají. Ani to, že si Prima podala žádost o licenci na nový kanál. Ten podala klasicky Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Sice nevíme, o jaký kanál by se mělo jednat, ale když si spojíme registraci ochranné známky a danou žádost, dá se celkem dobře vydedukovat, že by zde spojitost být mohla.

Je tu ještě jedna ochranná známka

Prima Svět není jedinou ochrannou známkou, která byla v poslední době registrována. Objevila se i ta nesoucí název Prima Krimi. Už podle názvu lze celkem jasně vyvozovat, čeho by se měla tato známka týkat. Hlavně s ohledem na to, kolik různých kriminálek, ale i jiných tematických pořadů tato televize pravidelně vysílá. Například i včetně zpráv.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018