Prima točí nový seriál

Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla naplno soustředit hlavně na podzim, kdy chce přijít s novinkami. A o jedné takové novince můžeme jasně říci, že se právě natáčí. Jedná se o nový seriál, který ponese název Krejzovi. Už název jasně napovídá, že půjde o seriál zaměřený hlavně na mapování osudů jedné, poměrně početné rodiny a jejich přátel a blízkých.

V hlavní roli zábava

Seriál Krejzovi je označený jako komediální. Cíl televize je tedy zcela jasný, a to snaha o co největší pobavení sledujícího diváka. Televize prozradila i pár detailů. Hlavně to, že se jedná o zasazení děje spíše do menšího městečka a hlavním místem, kde se všechny komediální situace budou odehrávat, je velká rodinná vila, kterou obývají právě Krejzovi. A jak budete moci vidět, lidí, kteří se v ní bude pravidelně střídat, je opravdu celkem dost.

Zajímavé herecké obsazení

Nakolik bude seriál Krejzovi vtipný a zábavný, to záleží nejenom na scénáři, ale také na tom, jak své role zvládnou jednotliví herci. Pokud budeme konkrétní, tak jména jsou celkem lákavá a zajímavá. Z těch nejznámějších to rozhodně je a bude Václav Postránecký a Vanda Hybnerová. Dále nelze zapomínat také na další hlavní role, které budou hrát v seriálu klíčové postavy. O koho se jedná konkrétně? Je to třeba Markéta Plánková, Filip Blažek nebo Jan Šťastný.

Natáčení přes léto, vysílání na podzim

Zajímá vás i to, kdy bude možné se na tento populární seriál těšit? Pokud ano, ta vám prozradíme, že televize Prima má v plánu Krejzovi točit během léta. A to se teď samozřejmě také děje. Známé je i to, kdy by mělo dojít k samotnému vysílání. Tím bude pochopitelně období podzimu, jelikož tento seriál má být určitě jeden z trumfů, se kterým se chce televize vytasit. Nakolik se to povede, to se musíme nechat překvapit.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019