Prima točí nový seriál

Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla naplno soustředit hlavně na podzim, kdy chce přijít s novinkami. A o jedné takové novince můžeme jasně říci, že se právě natáčí. Jedná se o nový seriál, který ponese název Krejzovi. Už název jasně napovídá, že půjde o seriál zaměřený hlavně na mapování osudů jedné, poměrně početné rodiny a jejich přátel a blízkých.

V hlavní roli zábava

Seriál Krejzovi je označený jako komediální. Cíl televize je tedy zcela jasný, a to snaha o co největší pobavení sledujícího diváka. Televize prozradila i pár detailů. Hlavně to, že se jedná o zasazení děje spíše do menšího městečka a hlavním místem, kde se všechny komediální situace budou odehrávat, je velká rodinná vila, kterou obývají právě Krejzovi. A jak budete moci vidět, lidí, kteří se v ní bude pravidelně střídat, je opravdu celkem dost.

Zajímavé herecké obsazení

Nakolik bude seriál Krejzovi vtipný a zábavný, to záleží nejenom na scénáři, ale také na tom, jak své role zvládnou jednotliví herci. Pokud budeme konkrétní, tak jména jsou celkem lákavá a zajímavá. Z těch nejznámějších to rozhodně je a bude Václav Postránecký a Vanda Hybnerová. Dále nelze zapomínat také na další hlavní role, které budou hrát v seriálu klíčové postavy. O koho se jedná konkrétně? Je to třeba Markéta Plánková, Filip Blažek nebo Jan Šťastný.

Natáčení přes léto, vysílání na podzim

Zajímá vás i to, kdy bude možné se na tento populární seriál těšit? Pokud ano, ta vám prozradíme, že televize Prima má v plánu Krejzovi točit během léta. A to se teď samozřejmě také děje. Známé je i to, kdy by mělo dojít k samotnému vysílání. Tím bude pochopitelně období podzimu, jelikož tento seriál má být určitě jeden z trumfů, se kterým se chce televize vytasit. Nakolik se to povede, to se musíme nechat překvapit.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018