Prima točí nový seriál

Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla naplno soustředit hlavně na podzim, kdy chce přijít s novinkami. A o jedné takové novince můžeme jasně říci, že se právě natáčí. Jedná se o nový seriál, který ponese název Krejzovi. Už název jasně napovídá, že půjde o seriál zaměřený hlavně na mapování osudů jedné, poměrně početné rodiny a jejich přátel a blízkých.

V hlavní roli zábava

Seriál Krejzovi je označený jako komediální. Cíl televize je tedy zcela jasný, a to snaha o co největší pobavení sledujícího diváka. Televize prozradila i pár detailů. Hlavně to, že se jedná o zasazení děje spíše do menšího městečka a hlavním místem, kde se všechny komediální situace budou odehrávat, je velká rodinná vila, kterou obývají právě Krejzovi. A jak budete moci vidět, lidí, kteří se v ní bude pravidelně střídat, je opravdu celkem dost.

Zajímavé herecké obsazení

Nakolik bude seriál Krejzovi vtipný a zábavný, to záleží nejenom na scénáři, ale také na tom, jak své role zvládnou jednotliví herci. Pokud budeme konkrétní, tak jména jsou celkem lákavá a zajímavá. Z těch nejznámějších to rozhodně je a bude Václav Postránecký a Vanda Hybnerová. Dále nelze zapomínat také na další hlavní role, které budou hrát v seriálu klíčové postavy. O koho se jedná konkrétně? Je to třeba Markéta Plánková, Filip Blažek nebo Jan Šťastný.

Natáčení přes léto, vysílání na podzim

Zajímá vás i to, kdy bude možné se na tento populární seriál těšit? Pokud ano, ta vám prozradíme, že televize Prima má v plánu Krejzovi točit během léta. A to se teď samozřejmě také děje. Známé je i to, kdy by mělo dojít k samotnému vysílání. Tím bude pochopitelně období podzimu, jelikož tento seriál má být určitě jeden z trumfů, se kterým se chce televize vytasit. Nakolik se to povede, to se musíme nechat překvapit.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018