Prima uvede nový seriál Všechny moje lásky

S koncem roku skončily i některé oblíbené pořady a jiné si daly vánoční pauzu. V lednu se ale opět vracejí na obrazovky a přicházejí i horké novinky. Na FTV Prima to bude zbrusu nový seriál Všechny moje lásky – s Veronikou Žilkovou v hlavní roli. Jelikož skončili oblíbení Vinaři, kteří vyprávěli nejen o víně a životě na jižní Moravě, uvolnil se na FTV Prima velmi atraktivní vysílací čas v neděli večer. A i když ho televize v lednu hodlá vyplnit hlavně zajímavými filmy, už s koncem měsíce by se to mělo změnit. Každou neděli od 20:15 hodin stanici opanuje premiérový český seriál Všechny moje lásky. Hlavní roli ztvární herečka Veronika Žilková a sekundovat jí budou její neméně známí kolegové.

Konkurenční boj

Proč se seriál začne vysílat zrovna v neděli a proč koncem ledna? I když se to na první pohled může zdát zvláštní, jedním z důvodů jistě bude konkurenční boj. TV Nova totiž plánuje v neděli večer vysílat nový seriál Policie Modrava, který před nedávnem dokončila – a jehož pilotní díl si získal mnoho příznivců. Přitom Všechny moje lásky mohly být možná ještě divácky atraktivnějších, protože v nich původně měla hrát Dagmar Havlová – ta ale nakonec roli odmítla, protože se s vedením FTV Prima nedohodla na podmínkách.

Návrat seriálů

Kromě této novinky se na obrazovky vrací i seriály, které už několik let či měsíců lákají k obrazovkám stovky tisíc diváků. Koncem ledna se vrací Cesty domů, které již tradičně obsadí pondělní i středeční večery a poběží vždy od 20:15 hodin. Přijde i nová řada kuchařské show Karolína, domácí kuchařka, jíž provází novinářka, kritička restaurací a k tomu matka na plný úvazek Karolína Kamberská. Už prvních 13 dílů pořadu zaujalo mnoho diváků, a proto se kulinářský pořad plný lákavých, nenáročných a chutných receptů vrací s novou sérií – a to už od 17. ledna od 18:10 hodin.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018