Prima v roce 2017 vsadí na detektivky

Jak se už přesvědčila celá řada jiných televizí, detektivní seriály jsou v posledních letech skutečným hitem. Pokud se najde zajímavé téma i dobré zpracování, je o úspěch postaráno. A ani druhá největší komerční televize, TV Prima, v tomto směru nestojí stranou. V pořadí uveřejní již svůj čtvrtý původní detektivní seriál. Jak se bude jmenovat? Název je Temný kraj, což už samo o sobě jistě přináší zajímavou dávku napětí a celkové unikátnosti. Potěší také dvojice scénáristů, kterými jsou Kateřina a Jitka Bártů. Ti nejsou v rámci pořadů TV Prima žádnými nováčky.

Kdy se na seriál můžete těšit?

Jasno je i v tom, kdy seriál poprvé uvidíte. Jak bylo v minulosti na TV Prima klasikou, detektivní příběhy a seriály se zde vysílaly vždy v neděli. A ani nyní tomu nebude výjimkou. Temný kraj tak bude k vidění každou neděli, a to v hlavním vysílacím čase. Ten začíná ve 20:15. První díl můžete vidět už poměrně brzy, jelikož odvysílán bude 15. ledna. Pokud vás zaujme, nezapomeňte si vyhradit čas ještě v následujících pěti týdnech. Celkem jde totiž o šestidílný seriál. Ten bude navíc zajímavý i tématem, jelikož motivem budou vždy sériové vraždy. Ty navíc budou často opředeny také místními pověstmi a legendami, díky čemuž se dá očekávat, že o zajímavé napětí rozhodně nebude nouze.

Koho na obrazovce uvidíte?

Lákadlem není jenom samotný charakter seriálu, jelikož velkým lákadlem je také herecké obsazení. Hlavní postavou zde bude Lukáš Vaculík, který bude mít i svého zvířecího kolegu, kterým bude pes Egon. Pokud vás více zajímá spíše lidské obsazení, potom se těšte na jména, jako je Jan Novotný, Tereza Kostková, stejně jako na obrazovkách uvidíte herce a herečky, kterými jsou Kristýna Nováková, Jan Teplý, Karel Zima, Martin Trnavský a Saša Rašilov. V souvislosti s danými jmény si můžete být jisti, že o zajímavé herecké výkony určitě nebude nouze.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018