Prima v roce 2017 vsadí na detektivky

Jak se už přesvědčila celá řada jiných televizí, detektivní seriály jsou v posledních letech skutečným hitem. Pokud se najde zajímavé téma i dobré zpracování, je o úspěch postaráno. A ani druhá největší komerční televize, TV Prima, v tomto směru nestojí stranou. V pořadí uveřejní již svůj čtvrtý původní detektivní seriál. Jak se bude jmenovat? Název je Temný kraj, což už samo o sobě jistě přináší zajímavou dávku napětí a celkové unikátnosti. Potěší také dvojice scénáristů, kterými jsou Kateřina a Jitka Bártů. Ti nejsou v rámci pořadů TV Prima žádnými nováčky.

Kdy se na seriál můžete těšit?

Jasno je i v tom, kdy seriál poprvé uvidíte. Jak bylo v minulosti na TV Prima klasikou, detektivní příběhy a seriály se zde vysílaly vždy v neděli. A ani nyní tomu nebude výjimkou. Temný kraj tak bude k vidění každou neděli, a to v hlavním vysílacím čase. Ten začíná ve 20:15. První díl můžete vidět už poměrně brzy, jelikož odvysílán bude 15. ledna. Pokud vás zaujme, nezapomeňte si vyhradit čas ještě v následujících pěti týdnech. Celkem jde totiž o šestidílný seriál. Ten bude navíc zajímavý i tématem, jelikož motivem budou vždy sériové vraždy. Ty navíc budou často opředeny také místními pověstmi a legendami, díky čemuž se dá očekávat, že o zajímavé napětí rozhodně nebude nouze.

Koho na obrazovce uvidíte?

Lákadlem není jenom samotný charakter seriálu, jelikož velkým lákadlem je také herecké obsazení. Hlavní postavou zde bude Lukáš Vaculík, který bude mít i svého zvířecího kolegu, kterým bude pes Egon. Pokud vás více zajímá spíše lidské obsazení, potom se těšte na jména, jako je Jan Novotný, Tereza Kostková, stejně jako na obrazovkách uvidíte herce a herečky, kterými jsou Kristýna Nováková, Jan Teplý, Karel Zima, Martin Trnavský a Saša Rašilov. V souvislosti s danými jmény si můžete být jisti, že o zajímavé herecké výkony určitě nebude nouze.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018