Prima v roce 2017 vsadí na detektivky

Jak se už přesvědčila celá řada jiných televizí, detektivní seriály jsou v posledních letech skutečným hitem. Pokud se najde zajímavé téma i dobré zpracování, je o úspěch postaráno. A ani druhá největší komerční televize, TV Prima, v tomto směru nestojí stranou. V pořadí uveřejní již svůj čtvrtý původní detektivní seriál. Jak se bude jmenovat? Název je Temný kraj, což už samo o sobě jistě přináší zajímavou dávku napětí a celkové unikátnosti. Potěší také dvojice scénáristů, kterými jsou Kateřina a Jitka Bártů. Ti nejsou v rámci pořadů TV Prima žádnými nováčky.

Kdy se na seriál můžete těšit?

Jasno je i v tom, kdy seriál poprvé uvidíte. Jak bylo v minulosti na TV Prima klasikou, detektivní příběhy a seriály se zde vysílaly vždy v neděli. A ani nyní tomu nebude výjimkou. Temný kraj tak bude k vidění každou neděli, a to v hlavním vysílacím čase. Ten začíná ve 20:15. První díl můžete vidět už poměrně brzy, jelikož odvysílán bude 15. ledna. Pokud vás zaujme, nezapomeňte si vyhradit čas ještě v následujících pěti týdnech. Celkem jde totiž o šestidílný seriál. Ten bude navíc zajímavý i tématem, jelikož motivem budou vždy sériové vraždy. Ty navíc budou často opředeny také místními pověstmi a legendami, díky čemuž se dá očekávat, že o zajímavé napětí rozhodně nebude nouze.

Koho na obrazovce uvidíte?

Lákadlem není jenom samotný charakter seriálu, jelikož velkým lákadlem je také herecké obsazení. Hlavní postavou zde bude Lukáš Vaculík, který bude mít i svého zvířecího kolegu, kterým bude pes Egon. Pokud vás více zajímá spíše lidské obsazení, potom se těšte na jména, jako je Jan Novotný, Tereza Kostková, stejně jako na obrazovkách uvidíte herce a herečky, kterými jsou Kristýna Nováková, Jan Teplý, Karel Zima, Martin Trnavský a Saša Rašilov. V souvislosti s danými jmény si můžete být jisti, že o zajímavé herecké výkony určitě nebude nouze.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018