Prima v roce 2017 vsadí na detektivky

Jak se už přesvědčila celá řada jiných televizí, detektivní seriály jsou v posledních letech skutečným hitem. Pokud se najde zajímavé téma i dobré zpracování, je o úspěch postaráno. A ani druhá největší komerční televize, TV Prima, v tomto směru nestojí stranou. V pořadí uveřejní již svůj čtvrtý původní detektivní seriál. Jak se bude jmenovat? Název je Temný kraj, což už samo o sobě jistě přináší zajímavou dávku napětí a celkové unikátnosti. Potěší také dvojice scénáristů, kterými jsou Kateřina a Jitka Bártů. Ti nejsou v rámci pořadů TV Prima žádnými nováčky.

Kdy se na seriál můžete těšit?

Jasno je i v tom, kdy seriál poprvé uvidíte. Jak bylo v minulosti na TV Prima klasikou, detektivní příběhy a seriály se zde vysílaly vždy v neděli. A ani nyní tomu nebude výjimkou. Temný kraj tak bude k vidění každou neděli, a to v hlavním vysílacím čase. Ten začíná ve 20:15. První díl můžete vidět už poměrně brzy, jelikož odvysílán bude 15. ledna. Pokud vás zaujme, nezapomeňte si vyhradit čas ještě v následujících pěti týdnech. Celkem jde totiž o šestidílný seriál. Ten bude navíc zajímavý i tématem, jelikož motivem budou vždy sériové vraždy. Ty navíc budou často opředeny také místními pověstmi a legendami, díky čemuž se dá očekávat, že o zajímavé napětí rozhodně nebude nouze.

Koho na obrazovce uvidíte?

Lákadlem není jenom samotný charakter seriálu, jelikož velkým lákadlem je také herecké obsazení. Hlavní postavou zde bude Lukáš Vaculík, který bude mít i svého zvířecího kolegu, kterým bude pes Egon. Pokud vás více zajímá spíše lidské obsazení, potom se těšte na jména, jako je Jan Novotný, Tereza Kostková, stejně jako na obrazovkách uvidíte herce a herečky, kterými jsou Kristýna Nováková, Jan Teplý, Karel Zima, Martin Trnavský a Saša Rašilov. V souvislosti s danými jmény si můžete být jisti, že o zajímavé herecké výkony určitě nebude nouze.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018