Prima začala natáčet Temný Kraj

Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada již byla natočena a na TV Prima byla také odvysílána. A jelikož seriál měl poměrně velký úspěch, je jasné, že se televize rozhodla pro pokračování. V těchto dnes došlo k tomu, že se začal natáčet Temný Kraj ve své druhé řadě.

Velký úspěch jedničky

Pokud se podíváme na první řadu, která se vysílala v rozmezí leden až duben 2017, je třeba říci, že se jednalo o seriál, který patřil mezi úspěšné počiny jak samotné televize, tak patřil i mezi úspěšné počiny v rámci současné seriálové tvorby. Dohromady měl seriál Temný Kraj 12 dílů a průměrná sledovanost každého z nich byla zhruba 32 procent podílu, což v přepočtu znamená zhruba 1,5 milionu diváků.

Řada stejných tváří

Jelikož se Temný Krajjiž natáčí, můžeme říci, že velkým pozitivem je určitě to, že se v seriálu opět objeví několik známých tváří. Bude to nejenom Tereza Kostková, ale bude to především Lukáš Vaculík, který bude mít opět klíčovou, tedy hlavní roli. I v případě druhé série se má samozřejmě jednat opět o seriál s detektivní tématikou, která byla také jedním z důvodů, proč sklidil takový úspěch.

Termín vysílání zatím neznámý

Jsme na samotném začátku a tak se Temný Kraj2 teprve začíná natáčet. A to logicky znamená, že do vysílání je ještě dost času. Určitě se nestihne podobný termín, jako tomu bylo v roce 2017, kdy byl představen hned v lednu. Mnohem střízlivější odhady mluví spíše o tom, že by se tento seriál mohl začít vysílat zhruba v období jara roku 2019. Nejzazší předpokládaný termín je potom období podzimu 2019.

Ještě větší úspěch?

Samotní tvůrci i TV Prima k seriálu dodávají také to, že doufají především v to, že jeho úspěch by mohl být ještě větší, než tomu bylo u série první. Doufejme, že to bude pravda a vše dopadne dle očekávání.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019