Prima začala natáčet Temný Kraj

Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada již byla natočena a na TV Prima byla také odvysílána. A jelikož seriál měl poměrně velký úspěch, je jasné, že se televize rozhodla pro pokračování. V těchto dnes došlo k tomu, že se začal natáčet Temný Kraj ve své druhé řadě.

Velký úspěch jedničky

Pokud se podíváme na první řadu, která se vysílala v rozmezí leden až duben 2017, je třeba říci, že se jednalo o seriál, který patřil mezi úspěšné počiny jak samotné televize, tak patřil i mezi úspěšné počiny v rámci současné seriálové tvorby. Dohromady měl seriál Temný Kraj 12 dílů a průměrná sledovanost každého z nich byla zhruba 32 procent podílu, což v přepočtu znamená zhruba 1,5 milionu diváků.

Řada stejných tváří

Jelikož se Temný Krajjiž natáčí, můžeme říci, že velkým pozitivem je určitě to, že se v seriálu opět objeví několik známých tváří. Bude to nejenom Tereza Kostková, ale bude to především Lukáš Vaculík, který bude mít opět klíčovou, tedy hlavní roli. I v případě druhé série se má samozřejmě jednat opět o seriál s detektivní tématikou, která byla také jedním z důvodů, proč sklidil takový úspěch.

Termín vysílání zatím neznámý

Jsme na samotném začátku a tak se Temný Kraj2 teprve začíná natáčet. A to logicky znamená, že do vysílání je ještě dost času. Určitě se nestihne podobný termín, jako tomu bylo v roce 2017, kdy byl představen hned v lednu. Mnohem střízlivější odhady mluví spíše o tom, že by se tento seriál mohl začít vysílat zhruba v období jara roku 2019. Nejzazší předpokládaný termín je potom období podzimu 2019.

Ještě větší úspěch?

Samotní tvůrci i TV Prima k seriálu dodávají také to, že doufají především v to, že jeho úspěch by mohl být ještě větší, než tomu bylo u série první. Doufejme, že to bude pravda a vše dopadne dle očekávání.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018