Prima začala natáčet Temný Kraj

Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada již byla natočena a na TV Prima byla také odvysílána. A jelikož seriál měl poměrně velký úspěch, je jasné, že se televize rozhodla pro pokračování. V těchto dnes došlo k tomu, že se začal natáčet Temný Kraj ve své druhé řadě.

Velký úspěch jedničky

Pokud se podíváme na první řadu, která se vysílala v rozmezí leden až duben 2017, je třeba říci, že se jednalo o seriál, který patřil mezi úspěšné počiny jak samotné televize, tak patřil i mezi úspěšné počiny v rámci současné seriálové tvorby. Dohromady měl seriál Temný Kraj 12 dílů a průměrná sledovanost každého z nich byla zhruba 32 procent podílu, což v přepočtu znamená zhruba 1,5 milionu diváků.

Řada stejných tváří

Jelikož se Temný Krajjiž natáčí, můžeme říci, že velkým pozitivem je určitě to, že se v seriálu opět objeví několik známých tváří. Bude to nejenom Tereza Kostková, ale bude to především Lukáš Vaculík, který bude mít opět klíčovou, tedy hlavní roli. I v případě druhé série se má samozřejmě jednat opět o seriál s detektivní tématikou, která byla také jedním z důvodů, proč sklidil takový úspěch.

Termín vysílání zatím neznámý

Jsme na samotném začátku a tak se Temný Kraj2 teprve začíná natáčet. A to logicky znamená, že do vysílání je ještě dost času. Určitě se nestihne podobný termín, jako tomu bylo v roce 2017, kdy byl představen hned v lednu. Mnohem střízlivější odhady mluví spíše o tom, že by se tento seriál mohl začít vysílat zhruba v období jara roku 2019. Nejzazší předpokládaný termín je potom období podzimu 2019.

Ještě větší úspěch?

Samotní tvůrci i TV Prima k seriálu dodávají také to, že doufají především v to, že jeho úspěch by mohl být ještě větší, než tomu bylo u série první. Doufejme, že to bude pravda a vše dopadne dle očekávání.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019