Prima ZOOM chystá nové tematické bloky

Koncept kanálu s názvem ZOOM, který spadá pod tuzemskou veřejnoprávní televizi Prima, přichází se zcela novými programovými blogy, které by trak měli výrazně rozšířit současnou nabídku zajímavých dokumentů a dalších pořadů. Budou zařazeny každý den, a to v době od 18:00 do 20:00, a další bude hned následovat, a to v době od 20:00 do 22:00. A jak samotný televize uvádí, rozhodně se budeme jako diváci mít na co těšit. Pojďme se tedy podívat, co nám tato televize nabídne.

První záběry budou mířit do přírody

Příroda je rozhodně tajuplná a obdivuhodná, a tak je jasné, že ani tyto pořady se na Prima ZOOM neztratí. Tím prvním, se kterým se budou diváci moci setkat, bude Kurz přežití s Rayem Mearsem. Jak už napovídá sám název, hlavní hrdina ukáže, jak vlastně přežít v přírodě jenom s tím, co ona sama nabídne. Navíc nás uchvátí i svou cestou při stopování těch největších dravců. Neméně napínavý bude ale i dokumentární seriál s názvem Lovci krajt III. I v něm nás čekají perné chvilky s hlavními hrdiny, kteří se vydávají po stopách těch nejnebezpečnějších plazů světa. A to do velmi zajímavých lokací po celé planetě. Trojici pořadů s tématikou přírody poté doplní i dokument Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem.

Dokumenty mapující reálný život dnešního světa

Máte-li raději než přírodu hlavně obyvatele naší planety, potom se můžete podívat na život některých z nich. A ten se rozhodně neponese v klidném duchu. Na ty největší drogové kartely se totiž podívá pořad Mezi pašeráky drog, který odhalí život samotných pašeráků, kteří různé drogy různými sofistikovanými způsoby distribuují do celého světa. Co rozhodně mnohé diváky také zaujme, a to hlavně v souvislosti s nedávnými zásahy proti islámské komunitě, to je dokument Věda a islám. Ten tak mnohým jistě otevře oči, nebo alespoň nové obzory v souvislosti právě s tímto náboženstvím.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018