Prima ZOOM přichází s novým pořadem o Česku

Televizní kanál Prima ZOOM přichází s novou kampaní s názvem „Celý svět je u vás doma“. V rámci kampaně také Prima ohlásila příchod nových pořadů na tento tematický kanál.

Asi nejvýraznější novinkou bude pořad Prima Česko. Prima Česko bude divákům přinášet každý týden reportáže z České republiky. Každý týden bude představovat zajímavosti a známá i neznámá místa naší země. Moderátory pořadu budou Alex Hrdinová, Robert Heč a Lenka Kovandová. Pořad se bude na Prima ZOOM vysílat každé pondělí od 20 hodin. Diváci se na něj mohou podívat také každé nedělní odpoledne na Primě. Větší množství repríz bude mít pořad také na stanici CNN Prima News.

I nadále bude na Prima ZOOM a sesterských kanálech uváděn pořad Prima Svět. Ten Prima vysílá již několik let a konceptem je podobný Prima Česku, pouze přináší reportáže z celého světa. Pořadem provází Anna Kadavá a Josef Kluge.

Během dubna odstartuje na Prima ZOOM také nový zahraniční seriál – nejnovější hit britské stanice BBC – přírodovědný seriál Zelená planeta samozřejmě za účasti Sira Davida Attenborougha. Záméhopřírodovědce bude v nové sérii dabovat herec Jan Kačer. Premiéry seriálu budou vždy v sobotu od 20 hodina a v repríze ho mohou diváci vidět každé úterý od 15:25.

Kampaň „Celý svět je u vás doma“ se tematicky se zaměřuje na tři hlavní motivy – přírodu, cestování a chlapský adrenalin.Kampaň stanice Prima ZOOM poběží celý duben ve všech médiích – online s důrazem na reklamu na sociálních sítích, v rádiu, v tištěných médiích a také na prémiových outdoorových plochách po celé České republice. Objeví se samozřejmě také ve formě televizní kampaně, pro televizní propagaci má prima nachystáno sedm různých spotů. Některé reflektují hlavní žánry s odkazem na premiérové pořady.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022