Prima Zoom uvádí nový český seriál

Pokud je televizní kanál Prima Zoom něčím přímo charakteristický, tak je to primárně tím, že byl spojený hlavně s dokumentárními pořady, které nebyly přímo z tuzemské dílny, ale jednalo se o převzatou tvorbu. Jednalo se tedy hlavně o dokumenty, které byly spojeny se zahraničními produkcemi. S těmi televize sklízela poměrně velký úspěch. Nyní ohlásila, že tímto směrem rozhodně nechce jít neustále, jelikož se chce zaměřit také ne vlastní, tedy českou tvorbu. A v souvislosti s tímto sdělením uvedla také konkrétní důkaz, že tomu tak má být. Jedná se o zcela nový český seriál.

Jedná se o seriál s názvem V kokpitu

Jak už napovídá sám název daného pořadu, nepůjde o nic jiného, než o dokumentární seriál z prostředí letectví. To je v posledních letech poměrně oblíbené téma a tak se nelze divit, že s ním netelevizní obrazovky přichází také PrimaZoom. Unikátní charakteristikou daného dokumentárního cyklu je rozhodně to, že diváky nejenom informuje o zajímavostech z tohoto prostředí, ale že primárně představuje letadla, ve kterých si mohou diváci v podstatě i zalétat. Tedy prostřednictvím televizních obrazovek, a to díky tomu, že velké množství záběrů je realizováno skutečně z kokpitu daných letadel. Zde poté sedí i známí a zkušení piloti, jako je například Martin Šonka, stejně jako to může být také Marek Hyka.

Celkem je natočeno deset dílů

Již je jasné, kolik dílů bude dokument V kokpitu celkem mít. Je naplánováno deset dílů, které budou postupně odvysílány v následujících týdnech. Zná je už také termín konkrétního vysílání. Bude to vždy neděle, a to v hlavním vysílacím čase. Dokument bude začínat vždy ve 20:00. Pro milovníky letadel a letectví, stejně jako pro milovníky příběhů tuzemských posádek jde rozhodně o pořad, který by si neměli nechat ujít. Už jenom proto, že se jedná právě o pořad z výhradně tuzemské produkce.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018