Případy 1. oddělení se v příštím roce vrátí na obrazovky České televize

Detektivní žánr je v rybníčku české seriálové tvorby stále velmi populární, takže televize přicházejí se stále novými a novými projekty. Anebo navazují na ty staré, které zaznamenaly divácký úspěch v minulosti. Toho se drží i Česká televize, která po pěti letech přichází se třetí řadou oblíbených Případů 1. oddělení.

První řada byla odvysílána v roce 2014 a získala si zájem především tím, že zpracovávala skutečné kriminální případy, které se u nás odehrály. Diváky tehdy zaujalo civilní zpracování a důraz na vyšetřovací metoda a postupy. O dva roky později navázala druhá série a nyní přicházejí tvůrci s třetí – a podle vyjádření televize také finální – řadou, která Případy 1. oddělení definitivně uzavře.

Scénáristé Josef Mareš a Jan Malinda tentokrát děj posunuli blíže k současnosti, takže diváci budou mít šanci setkat se v příběhu i s nejnovějšími vyšetřovacími metodami a budou se moci dívat na to, jak moderní technologie ovlivňují nejen práci policistů, ale i samotnou kriminalitu.

Režie se ujali Michal Blaško a Peter Bebjak. Na obrazovce se budou objevovat herecké tváře, které se diváci v hlavních rolích oblíbili už v minulých dílech: především se jedná o Ondřeje Vetchého v roli majora Kozáka. Zároveň však přibudou i nové postavy, takže se diváci mohou těšit i na neokoukané tváře.

Třetí řada Případů 1. oddělení se natáčela v letošním roce a diváci České televize se na ni budou moct těšit v průběhu roku 2022.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022