Případy prvního oddělení budou pokračovat

Kriminální seriály na televizních obrazovkách stále táhnou, a především potom takové, které jsou z tuzemské produkce. Jedním z takových je i seriál nesoucí název Případy 1. oddělení, který na svých obrazovkách vysílala ČT1. Velmi zajímavé na tomto seriálu je nejenom herecké obsazení a napínavý děj, ale hlavně to, že samotné kauzy jsou inspirovány skutečnými událostmi, které se především na území hlavního města udály. A samotné postupy seriálových kriminalistů tak v mnohém kopírují postupy těch skutečných, kteří případ řešili.

A právě toto všechno dohromady jasně způsobilo, že divácký ohlas byl obrovský, a tak se diváci neustále dožadovali případného pokračování. A ČT 1 se tedy v tomto ohledu rozhodla, že pokračovat skutečně bude i nadále, a natočí tedy další pokračování. Samozřejmě základem by měla být především kvalita a zajímavost jednotlivých kauz, a tak je zatím vše ve fázi kompletních příprav. Dle předběžných informací by se tak první pokračování mělo na obrazovkách objevit zhruba za 2 roky, jelikož příprava a natáčení jsou skutečně náročnou činností.

A stejně jako si má seriál zachovat kvalitu s ohledem na řešení samotných případů, má si zachovat i kvalitu svého hereckého obsazení. Pokud budeme konkrétní, tak by to měl být opět Ondřej Vetchý, popřípadě také Boleslav Polívka, kteří si v seriálu zahráli hlavní postavy. Tito herci by se tak měli objevit i v nových dílech, a aktuálně se počítá s tím, že těch by mělo být okolo osmi. Konkrétní číslo zatím není zcela známo.

Pro každého, komu uvedení v roce 2016 přijde poměrně dlouhé, máme ale i další příjemnou zprávu ze světa seriálových kriminálek. Ačkoliv Případy 1. oddělení jsou u konce, budou vystřídány, a to další kriminálkou s názvem Clona. I ta by měla co do hereckého obsazení, tak do kvality samotných případů rozhodně co nabídnout.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018