Příští měsíc zamíří do kin nový film zaměřený na naše hlavní město

Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ale také spisovatelem. Tento film si budete moct tedy i přečíst jako knihu. Jeho nejčastější téma je příroda a v tomto filmu se bude zabývat konkrétně přírodou našeho hlavního města Prahy.

Myslíte si, že Praha neobsahuje moc přírodních prvků? Jan Hošek vám prostřednictvím tohoto filmu ukáže, že se mýlíte.

V tomto filmu jsou zobrazeny rostliny i živočichové, kteří žijí v Praze. Mezi nejvíce zobrazované a rozebírané živočichy v tomto filmu patří kos černý, plch velký, volavka popelavá, muflon evropský, roháč obecný a slípka zelenonohá.

Tyto zvířata v Praze žijí na velmi nepraktických místech. Místech, která by vás ani nenapadla. Slípka zelenonohá si vytvořila svůj domov a hnízdo v odkalovací nádrži bubenečské čističky. Myš křovinná se vyskytuje kousek od hrobu Franze Kafky na Židovském hřbitově. Mufloni pořádají své souboje v areálu Thomayerovy nemocnice v Krči. Sokol stěhovavý se umístil docela na obvyklém místě a to na komíně v Holešovicích. Plch velký se zase usadil na Petříně. A špačci se scházejí v nádrži Slatina v Dubči.

Komentáře k tomuto filmu namluvil Jiří Macháček, kterého můžete znát z filmu Muži v nadějích, Vratné láhve nebo Horem pádem.

Koproducenty tohoto filmu je česká televize, můžeme tedy očekávat, že se na televizních obrazovkách objeví díky české televizi na jejich stanicích.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022