Profesor T přijde poslední neděli v říjnu

Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění nechala na poslední chvíli. A také delší dobu držela pod pokličkou i to, kdy se na obrazovkách objeví. Lákala jenom na podzimní vysílání a více neprozradila. Dnes už je však jasno, kdy se na seriál Profesor T můžete jako diváci těšit.

Poslední neděle v říjnu

Termínem, kdy se odvysílá první díl seriálu Profesor T, bude neděle 28. října. A to v hlavní vysílací čas, který nastává po televizních novinách. V tomto čase se aktuálně vysílá Dáma a Král. Tento detektivní seriál se však chýlí ke konci a právě Profesor T bude jeho nahrazením. Kladem je pro diváky rozhodně to, že se jedná o seriál ze stejného, tedy detektivního žánru.

Na co se těšit?

Kromě toho, že se jedná o detektivní seriál, můžeme přinést i několik dalších informací o tom, o co konkrétně v seriálu půjde. Hlavní roli zde má Pavel Řezníček, který ztvárňuje roli profesora kriminologie. A právě tato osoba jako velmi povolaný člověk pomáhá kriminalistům v řešení jednotlivých případů.

Zároveň by nemělo jít jenom o klasickou kriminálku, jelikož samotný scénář kromě napětí a kriminalistických postupů obsahoval i celkem zajímavou dávku humoru. To vede k faktu, že se u seriálu mnoho lidí jistě i pobaví. To potvrzují i samotní autoři. Dílo v vzniklo v produkci Matěje Chlupáčka a Maji Hamplové. Zajímavá je jistě dvojice režisérů, kterými jsou Tomáš Mašín a dále Michal Blaško.

Jací další herci si v seriálu zahrají?

Kromě hlavní role, kterou ztvárňuje Pavel Řezníček, nelze zapomínat na další herce, které lze na obrazovce v seriálu Profesor T vidět. Jaká jména jsou ta nejznámější? Sarah Haváčová, Aleš Petráš, Jitka Schneiderová a Luboš Veselý. Jak je vidět, nejde o úplně nejznámější herce, kteří se dnes v detektivkách uplatňují napříč většinou kanálů.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018