Profesor T přijde poslední neděli v říjnu

Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění nechala na poslední chvíli. A také delší dobu držela pod pokličkou i to, kdy se na obrazovkách objeví. Lákala jenom na podzimní vysílání a více neprozradila. Dnes už je však jasno, kdy se na seriál Profesor T můžete jako diváci těšit.

Poslední neděle v říjnu

Termínem, kdy se odvysílá první díl seriálu Profesor T, bude neděle 28. října. A to v hlavní vysílací čas, který nastává po televizních novinách. V tomto čase se aktuálně vysílá Dáma a Král. Tento detektivní seriál se však chýlí ke konci a právě Profesor T bude jeho nahrazením. Kladem je pro diváky rozhodně to, že se jedná o seriál ze stejného, tedy detektivního žánru.

Na co se těšit?

Kromě toho, že se jedná o detektivní seriál, můžeme přinést i několik dalších informací o tom, o co konkrétně v seriálu půjde. Hlavní roli zde má Pavel Řezníček, který ztvárňuje roli profesora kriminologie. A právě tato osoba jako velmi povolaný člověk pomáhá kriminalistům v řešení jednotlivých případů.

Zároveň by nemělo jít jenom o klasickou kriminálku, jelikož samotný scénář kromě napětí a kriminalistických postupů obsahoval i celkem zajímavou dávku humoru. To vede k faktu, že se u seriálu mnoho lidí jistě i pobaví. To potvrzují i samotní autoři. Dílo v vzniklo v produkci Matěje Chlupáčka a Maji Hamplové. Zajímavá je jistě dvojice režisérů, kterými jsou Tomáš Mašín a dále Michal Blaško.

Jací další herci si v seriálu zahrají?

Kromě hlavní role, kterou ztvárňuje Pavel Řezníček, nelze zapomínat na další herce, které lze na obrazovce v seriálu Profesor T vidět. Jaká jména jsou ta nejznámější? Sarah Haváčová, Aleš Petráš, Jitka Schneiderová a Luboš Veselý. Jak je vidět, nejde o úplně nejznámější herce, kteří se dnes v detektivkách uplatňují napříč většinou kanálů.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019