Program mistrovství světa v ledním hokeji opět nabitý

O velké překvapení se zřejmě jednat nebude, pokud se seznámíme se sdělením kanálu ČT Sport. Ten, stejně jako už několik předchozích let, nabídne úplně celou porci všech 64 zápasů z mistrovství světa v ledním hokeji v přímém přenosu. To letos začíná 21. května. Na podobnou zprávu jsou jistě nejen hokejoví fandové zvyklí rokco rok, i tak ale nelze zmírňovat míru celkové snahy České televize podávat co nejkomplexnější zpravodajství.

Jakkoliv očekávaná zpráva může vyvolat ještě více nadšení; tím spíše kvůli vynechání minulého ročníku. Ani v případě této tradiční, a v České republice jedné z nejsledovanější, akce pandemie nešetřila. Je třeba tím pádem doufat, že přitáhne k sobě ještě více nadšených diváků a divaček. Ti už si samozřejmě mohou na webu ČT Sport prohlédnout kompletní seznam veškerých duelů, rovnou i s jejich komentátory a odborníky. Můžete se tedy těšit na tradiční jména všech zúčastněných.

Přímov televizi pak proběhnou přenosy všech důležitých zápasů, nepochybně všechny s českými reprezentanty. Na webu bude jako vždy možné sledovat zápasy všechny. Jistotou pak bude i možnost vrátit čas nazpět i během přímého přenosu či si i opakovaně pouštět zásadní gólové či jiné důležité – nebo přímo zlomové – momenty. Mimoto bude k dispozici i velké množství rozhovorů, sestřihů či směrodatných analýz.

Byť bude program ČT Sport takto nabitý dva týdny, i tak ale nemusí obecně sportovní nadšenci dlouho hledat jinou zábavu. Několik dnů po skončení – letos termínově posunutého – hokejového šampionátu, nabídne první původní sportovní televize v České republice další „loňskou“ a taktéž co do dosahu nemalou událost. Již nadcházející týden po skončení maratonu hokeje začíná v pátek 11. června Mistrovství Evropy ve fotbale. Netřeba říci, že i u něho platí neochvějná jistota sledovat všechny zápasy v televizi a/nebo na webu.

Aktuálně v tv světě
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021
Slovenská televize JOJ nechce zůstat v zadních liniích pokroku a hodlá spustit vlastní sportovní kanál; mimoto bude ..
30.05.2021
Mistrovství světa v ledním hokeji se příznivě odráží na sledovanosti. Z dat uvedených za poslední dva dny od ..
28.05.2021
Rozhodně by nebylo správné zcela opominout fakt, že Česká televize nezanedbává vedle svého podílu na fikční a ..
23.05.2021
Paleta českých televizních kanálů se rozšíří o dalšího člena, tentokrát se jedná o programového nováčka v rámci ..
21.05.2021
O velké překvapení se zřejmě jednat nebude, pokud se seznámíme se sdělením kanálu ČT Sport. Ten, stejně jako už ..
16.05.2021
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021