Programové novinky dalších stanic skupiny Prima potěší téměř každého

Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj programový plán na podzim. Můžete tedy zjistit, zda si budete moci zpříjemnit podzimní upršené dny nějakým novým zajímavým seriálem.

Pro každého něco

Prima Cool začne od neděle 17. listopadu vysílat seriál Narcos, který vychází ze skutečného příběhu drogového krále Pabla Escobara. Jen málokomu toto jméno nic neříká, takže asi každý dokáže odhadnout, že to bude seriál plný drog, mafie, vražd a dalších dramat spojených se světem drogového podsvětí. Těšit se můžete vždy na dvě epizody po sobě, a to v neděli od 22:00. Prima plánuje postupně odvysílat všechny čtyři řady seriálu.

Na kanále Prima Cool bude pokračovat oblíbený seriál Těžká dřina a také nesestříhané verze komediální show Partička. Pohled do zákulisí oblíbené reality show Česko Slovensko má talent nabídne program s názvem ČSMT Aftershow se SoniouEdde a Jakubem Kotkem.

Na Prima Zoom bude podzim patřit také novým dílům Utajených příběhů českých dějin. Druhá řada s osmi díly se bude vysílat již od úterý 1. října vždy ve 20:00. Námět pořadu pochází od tvůrčí dvojice Otakáro Maria Schmidt a Jana Kristina Studničková, kteří tvořili i úspěšnou první řadu seriálu.Ve vysílání Prima Zoom se rovněž objeví dokument Svět podle Gorbačova, vysílat se bude v neděli 17. listopadu od 20:00.

Je libo romantika nebo krimi?

Na Prima Love se můžete těšit na seriál Já, společnice. Tento tajuplný název napovídá, že se bude jednat o příběhy žen, které kvůli splnění svých snů neváhají riskovat a často se ocitají v náročných životních situacích. Romantiku pak přinese i nový turecká telenovela Daydreamer.

Nové seriály přinese i Prima Krimi. Diváky může zaujmout nová série Cardinal, nebo oblíbený Sherlock Holmes. Na konci listopadu nabídne stanice německý seriál Případ pro dva nebo Stíny spravedlnosti. Chybět nebude ani devátá řada Námořní vyšetřovací služby.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019