Programové novinky dalších stanic skupiny Prima potěší téměř každého

Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj programový plán na podzim. Můžete tedy zjistit, zda si budete moci zpříjemnit podzimní upršené dny nějakým novým zajímavým seriálem.

Pro každého něco

Prima Cool začne od neděle 17. listopadu vysílat seriál Narcos, který vychází ze skutečného příběhu drogového krále Pabla Escobara. Jen málokomu toto jméno nic neříká, takže asi každý dokáže odhadnout, že to bude seriál plný drog, mafie, vražd a dalších dramat spojených se světem drogového podsvětí. Těšit se můžete vždy na dvě epizody po sobě, a to v neděli od 22:00. Prima plánuje postupně odvysílat všechny čtyři řady seriálu.

Na kanále Prima Cool bude pokračovat oblíbený seriál Těžká dřina a také nesestříhané verze komediální show Partička. Pohled do zákulisí oblíbené reality show Česko Slovensko má talent nabídne program s názvem ČSMT Aftershow se SoniouEdde a Jakubem Kotkem.

Na Prima Zoom bude podzim patřit také novým dílům Utajených příběhů českých dějin. Druhá řada s osmi díly se bude vysílat již od úterý 1. října vždy ve 20:00. Námět pořadu pochází od tvůrčí dvojice Otakáro Maria Schmidt a Jana Kristina Studničková, kteří tvořili i úspěšnou první řadu seriálu.Ve vysílání Prima Zoom se rovněž objeví dokument Svět podle Gorbačova, vysílat se bude v neděli 17. listopadu od 20:00.

Je libo romantika nebo krimi?

Na Prima Love se můžete těšit na seriál Já, společnice. Tento tajuplný název napovídá, že se bude jednat o příběhy žen, které kvůli splnění svých snů neváhají riskovat a často se ocitají v náročných životních situacích. Romantiku pak přinese i nový turecká telenovela Daydreamer.

Nové seriály přinese i Prima Krimi. Diváky může zaujmout nová série Cardinal, nebo oblíbený Sherlock Holmes. Na konci listopadu nabídne stanice německý seriál Případ pro dva nebo Stíny spravedlnosti. Chybět nebude ani devátá řada Námořní vyšetřovací služby.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019