Prosincové páteční večery na Primě: Nenechte si ujít Karla Rodena ve filmu Indián

Televizní stanice Prima letos oslavila již třicáté narozeniny a svým divákům během prosincových pátečních večerů servíruje české filmy, které slavily v kinech ohromný úspěch. Co můžete čekat od filmu Indián s Karlem Rodenem v hlavní roli a proč byste si ho rozhodně neměli nechat ujít?

Jak dokáže duch indiánského náčelníka proměnit život pražského developera?

Co se stane, když do života cílevědomého a nelítostného obchodníka Ondřeje, který žije pouze svou prací, zasáhne mrtvý indián? Na tuto otázku přináší odpověď komedie Tomáše Svobody s Karlem Rodenem v hlavní roli.

Ondřej je developer a workoholik, který vede v Praze úspěšnou firmu a rozhodně nijak finančně nestrádá. V okamžiku, kdy do života hlavního hrdiny nahlédneme, právě odlétá z Ameriky, kde se mu podařilo dojednat jeho životný obchod. Bohatý investor zafinancuje výstavbu luxusních rezidencí na okraji Prahy.

Když Ondřej sedí v letadle a těší se zpátky domů, v rezervaci, nad kterou přelétá, akorát probíhá pohřeb indiánského náčelníka. Jeho duch, který se v tu chvíli vznáší k nebi, se omylem vtělí do Ondřeje.

Ve chvíli, kdy se druhý den ráno probudí Ondřej ve své posteli doma v Praze, se mu v hlavě objeví velmi neodbytný hlas. Ano, hádáte správně. Tento hlas patří onomu zesnulému indiánovi, který si rozhodně nenechá žádnou svou myšlenku pro sebe. Ondřejův život mu přijde naprosto nepřijatelný a rozhodne se změnit žebříček jeho hodnot. Pro samotného Ondřeje to znamená řadu komických situací, při kterých se diváci skvěle pobaví.

Snímek si můžete vychutnat na Primě již 15. prosince.

Zajímavosti o filmu

Hlas indiána, kterého nemůže Ondřej dostat z hlavy, patří Zdeňkovi Maryškovi.

V seriálu Terapie si Karel Roden zahrál terapeuta Marka. Stejně se jmenuje terapeut a psychiatr hlavního hrdiny ve filmu Indián.

Bílý jeleni se ve volné přírodě téměř nevyskytují. Pokud si tedy někdo vyslouží přezdívku Bílý Jelen, značí to, že je to skutečně výjimečný člověk.

 

Aktuálně v tv světě
Jsme si před spravedlností všichni rovni? A mohou být k odhalení vraha použity nelegální metody? Právě tyto otázky si ..
17.04.2024
Zajímalo by vás, jak probíhá výcvik prvotřídních špionů? Nahlédněte pod pokličku špičkové nevládní a supertajné ..
15.04.2024
Nedáte dopustit na charismatického francouzského herce Alaina Delona a rádi se podíváte na libovolný snímek, ve kterém si ..
09.04.2024
Máte rádi záhady, náboženskou symboliku, historii a Francii? Nenechte si ujít dobrodružnou výpravu s Robertem Langdonem a ..
07.04.2024

Do České republiky dorazila 2. dubna 2024 nová televizní stanice. Nese název Warner TV, ..

04.04.2024
Od doby, kdy se nechvalně proslulí manželé Stodolovi vydali na vražedné tažení, uplynulo již dvacet let. I po letech ale ..
31.03.2024

Když v roce 2018 skončilo vysílání pořadu Ano, šéfe!, málokdo čekal, že by se Zdeněk ..

27.03.2024

Těšíte se na to, až si v létě projdete křížem krážem Českou republiku a poznáte ..

24.03.2024
Pět obávaných lovců se opět vydává na lov. Máte-li rádi oblíbený vědomostní pořad Na lovu, nenechte si ujít ani ..
20.03.2024
Zajímá vás, jak to chodí v castingové agentuře? Televizní stanice Prima vám již brzy nabídne odpovědi na vše, co vás ..
17.03.2024