První republika jde do třetí řady

Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když na ně některá televize vsadí, těžko šlápne vedle – tedy pokud se nezapomene soustředit na kvalitu. Že to skutečně funguje, to jasně potvrzuje i Česká televize, se svým seriálem První republika. Ten byl jako úplná novinka nasazený již v roce 2014. V tu dobu se televize radovala z vysoké sledovanosti. A tak došlo k tomu, že se začala natáčet i druhá řada. Ta byla odvysílána na podzim roku 2017. A i zde se mohla televize radovat. Proto je celkem logickým krokem, že se První republika dočká i třetího pokračování. To ještě nebude v nejbližší době na obrazovkách, jelikož zatím se seriál začíná teprve natáčet.

O jakou dobu půjde?

První republika je typická tím, že se jednotlivé díly dané řady vždy odehrávají jenom v určitém časovém období. To má navíc i lehkou kontinuitu, takže je vhodné vidět seriál od prvního dílu první série. Když ale začnete až u třetí, nemusíte se bát, že se nezorientujete. Už předem Česká televize prozradila, v jakém období se bude odehrávat třetí řada. Samozřejmě už název seriálu jasně ukazuje, že mnoho možností, jak se posouvat, přece jenom nemají. Konkrétním obdobím by měly být třicátá léta dvacátého století. Půjde o období, které nebude jednoduché, jelikož právě v této době se prohlubuje hospodářská krize, stejně jako se objevují národnostní konflikty. Nepůjde tak jenom o osudy hlavních hrdinů, ale zohledněny budou i osudy celé země.

Natáčení proběhne v zajímavých lokacích

Právě dobová přesnost a zajímavé lokace dělají z tohoto seriálu velmi oblíbený počin. A ani První republika ve své třetí řadě nebude výjimkou. Pokud se podíváme na několik plánovaných lokací, půjde o osvědčenou Kutnou Horu, Vinařice, nebo zámek Ploskovice. Též se bude natáčet ale i v Terezíně, nebo Veltrusech.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018