První republika jde do třetí řady

Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když na ně některá televize vsadí, těžko šlápne vedle – tedy pokud se nezapomene soustředit na kvalitu. Že to skutečně funguje, to jasně potvrzuje i Česká televize, se svým seriálem První republika. Ten byl jako úplná novinka nasazený již v roce 2014. V tu dobu se televize radovala z vysoké sledovanosti. A tak došlo k tomu, že se začala natáčet i druhá řada. Ta byla odvysílána na podzim roku 2017. A i zde se mohla televize radovat. Proto je celkem logickým krokem, že se První republika dočká i třetího pokračování. To ještě nebude v nejbližší době na obrazovkách, jelikož zatím se seriál začíná teprve natáčet.

O jakou dobu půjde?

První republika je typická tím, že se jednotlivé díly dané řady vždy odehrávají jenom v určitém časovém období. To má navíc i lehkou kontinuitu, takže je vhodné vidět seriál od prvního dílu první série. Když ale začnete až u třetí, nemusíte se bát, že se nezorientujete. Už předem Česká televize prozradila, v jakém období se bude odehrávat třetí řada. Samozřejmě už název seriálu jasně ukazuje, že mnoho možností, jak se posouvat, přece jenom nemají. Konkrétním obdobím by měly být třicátá léta dvacátého století. Půjde o období, které nebude jednoduché, jelikož právě v této době se prohlubuje hospodářská krize, stejně jako se objevují národnostní konflikty. Nepůjde tak jenom o osudy hlavních hrdinů, ale zohledněny budou i osudy celé země.

Natáčení proběhne v zajímavých lokacích

Právě dobová přesnost a zajímavé lokace dělají z tohoto seriálu velmi oblíbený počin. A ani První republika ve své třetí řadě nebude výjimkou. Pokud se podíváme na několik plánovaných lokací, půjde o osvědčenou Kutnou Horu, Vinařice, nebo zámek Ploskovice. Též se bude natáčet ale i v Terezíně, nebo Veltrusech.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018