První republika jde do třetí řady

Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když na ně některá televize vsadí, těžko šlápne vedle – tedy pokud se nezapomene soustředit na kvalitu. Že to skutečně funguje, to jasně potvrzuje i Česká televize, se svým seriálem První republika. Ten byl jako úplná novinka nasazený již v roce 2014. V tu dobu se televize radovala z vysoké sledovanosti. A tak došlo k tomu, že se začala natáčet i druhá řada. Ta byla odvysílána na podzim roku 2017. A i zde se mohla televize radovat. Proto je celkem logickým krokem, že se První republika dočká i třetího pokračování. To ještě nebude v nejbližší době na obrazovkách, jelikož zatím se seriál začíná teprve natáčet.

O jakou dobu půjde?

První republika je typická tím, že se jednotlivé díly dané řady vždy odehrávají jenom v určitém časovém období. To má navíc i lehkou kontinuitu, takže je vhodné vidět seriál od prvního dílu první série. Když ale začnete až u třetí, nemusíte se bát, že se nezorientujete. Už předem Česká televize prozradila, v jakém období se bude odehrávat třetí řada. Samozřejmě už název seriálu jasně ukazuje, že mnoho možností, jak se posouvat, přece jenom nemají. Konkrétním obdobím by měly být třicátá léta dvacátého století. Půjde o období, které nebude jednoduché, jelikož právě v této době se prohlubuje hospodářská krize, stejně jako se objevují národnostní konflikty. Nepůjde tak jenom o osudy hlavních hrdinů, ale zohledněny budou i osudy celé země.

Natáčení proběhne v zajímavých lokacích

Právě dobová přesnost a zajímavé lokace dělají z tohoto seriálu velmi oblíbený počin. A ani První republika ve své třetí řadě nebude výjimkou. Pokud se podíváme na několik plánovaných lokací, půjde o osvědčenou Kutnou Horu, Vinařice, nebo zámek Ploskovice. Též se bude natáčet ale i v Terezíně, nebo Veltrusech.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018