První republika jde do třetí řady

Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když na ně některá televize vsadí, těžko šlápne vedle – tedy pokud se nezapomene soustředit na kvalitu. Že to skutečně funguje, to jasně potvrzuje i Česká televize, se svým seriálem První republika. Ten byl jako úplná novinka nasazený již v roce 2014. V tu dobu se televize radovala z vysoké sledovanosti. A tak došlo k tomu, že se začala natáčet i druhá řada. Ta byla odvysílána na podzim roku 2017. A i zde se mohla televize radovat. Proto je celkem logickým krokem, že se První republika dočká i třetího pokračování. To ještě nebude v nejbližší době na obrazovkách, jelikož zatím se seriál začíná teprve natáčet.

O jakou dobu půjde?

První republika je typická tím, že se jednotlivé díly dané řady vždy odehrávají jenom v určitém časovém období. To má navíc i lehkou kontinuitu, takže je vhodné vidět seriál od prvního dílu první série. Když ale začnete až u třetí, nemusíte se bát, že se nezorientujete. Už předem Česká televize prozradila, v jakém období se bude odehrávat třetí řada. Samozřejmě už název seriálu jasně ukazuje, že mnoho možností, jak se posouvat, přece jenom nemají. Konkrétním obdobím by měly být třicátá léta dvacátého století. Půjde o období, které nebude jednoduché, jelikož právě v této době se prohlubuje hospodářská krize, stejně jako se objevují národnostní konflikty. Nepůjde tak jenom o osudy hlavních hrdinů, ale zohledněny budou i osudy celé země.

Natáčení proběhne v zajímavých lokacích

Právě dobová přesnost a zajímavé lokace dělají z tohoto seriálu velmi oblíbený počin. A ani První republika ve své třetí řadě nebude výjimkou. Pokud se podíváme na několik plánovaných lokací, půjde o osvědčenou Kutnou Horu, Vinařice, nebo zámek Ploskovice. Též se bude natáčet ale i v Terezíně, nebo Veltrusech.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018