První republika se začne vysílat v září

Seriál První republika, který na obrazovkách České televize sklidil poměrně velký úspěch, jste již mohli vidět v minulosti. A právě díky tomu, že byl spojený s celkem dobrou sledovaností, se televize rozhodla, že natočí i druhou řadu. Delší dobu se tajily podrobnosti, ale nyní už je jasné, že je hotový a je jasné také to, kdy bude odvysílán. Informace byly uvolněny na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde došlo k tomu, že tvůrci seriál představili a zároveň potvrdili několik informací.

Vysílání už na podzim

Pokud jste patřili mezi fanoušky první řady seriálu První republika, tak pro vás máme celkem dobrou zprávu. Ta je spojena s tím, že vysílání proběhne už na podzim. Ten je většinou právě dobou, kdy televize přicházejí s novinkami a tak ani Česká televize nebude pochopitelně stát stranou. Jestliže vás zajímá i to, na kolik dílů se budete moci těšit, tak jich bude přesně třináct. K vidění bude opět řada známých postav, ale i několik nových herců a hereček. Můžeme představit třeba jména, jakými jsou Anna Fialová a Brigita Cmuntová, nebo se objeví na televizní obrazovce i Vladimír Polívka.

O osm let později

A jak je to s dějem oproti první řadě? Ten se posune oproti té první. A to o celých osm let. Pokud jste sledovali bystře, snadno si dopočítáte, že druhá série První republiky se tedy bude odehrávat v roce 1928. Zde tedy konkrétně započne. A na co všechno se můžete těšit? To zatím tvůrci zcela pochopitelně tají, aby nalákaly diváky.

Chystá se pokračování

I když ještě nebyla natočený ani jeden jediný díl, už nyní je jasné, že se bude natáčet další pokračování. Tedy třetí řada. Zde je zatím vše jenom plánováno, ale jelikož byla tato informace oficiálně potvrzena, tak se dá zcela pochopitelně předpokládat, že nejde jenom o spekulaci ale o fakt. A to vše opět s odkazem na velký úspěch natočené první série.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018