První republika se začne vysílat v září

Seriál První republika, který na obrazovkách České televize sklidil poměrně velký úspěch, jste již mohli vidět v minulosti. A právě díky tomu, že byl spojený s celkem dobrou sledovaností, se televize rozhodla, že natočí i druhou řadu. Delší dobu se tajily podrobnosti, ale nyní už je jasné, že je hotový a je jasné také to, kdy bude odvysílán. Informace byly uvolněny na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde došlo k tomu, že tvůrci seriál představili a zároveň potvrdili několik informací.

Vysílání už na podzim

Pokud jste patřili mezi fanoušky první řady seriálu První republika, tak pro vás máme celkem dobrou zprávu. Ta je spojena s tím, že vysílání proběhne už na podzim. Ten je většinou právě dobou, kdy televize přicházejí s novinkami a tak ani Česká televize nebude pochopitelně stát stranou. Jestliže vás zajímá i to, na kolik dílů se budete moci těšit, tak jich bude přesně třináct. K vidění bude opět řada známých postav, ale i několik nových herců a hereček. Můžeme představit třeba jména, jakými jsou Anna Fialová a Brigita Cmuntová, nebo se objeví na televizní obrazovce i Vladimír Polívka.

O osm let později

A jak je to s dějem oproti první řadě? Ten se posune oproti té první. A to o celých osm let. Pokud jste sledovali bystře, snadno si dopočítáte, že druhá série První republiky se tedy bude odehrávat v roce 1928. Zde tedy konkrétně započne. A na co všechno se můžete těšit? To zatím tvůrci zcela pochopitelně tají, aby nalákaly diváky.

Chystá se pokračování

I když ještě nebyla natočený ani jeden jediný díl, už nyní je jasné, že se bude natáčet další pokračování. Tedy třetí řada. Zde je zatím vše jenom plánováno, ale jelikož byla tato informace oficiálně potvrzena, tak se dá zcela pochopitelně předpokládat, že nejde jenom o spekulaci ale o fakt. A to vše opět s odkazem na velký úspěch natočené první série.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018