První republika se začne vysílat v září

Seriál První republika, který na obrazovkách České televize sklidil poměrně velký úspěch, jste již mohli vidět v minulosti. A právě díky tomu, že byl spojený s celkem dobrou sledovaností, se televize rozhodla, že natočí i druhou řadu. Delší dobu se tajily podrobnosti, ale nyní už je jasné, že je hotový a je jasné také to, kdy bude odvysílán. Informace byly uvolněny na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde došlo k tomu, že tvůrci seriál představili a zároveň potvrdili několik informací.

Vysílání už na podzim

Pokud jste patřili mezi fanoušky první řady seriálu První republika, tak pro vás máme celkem dobrou zprávu. Ta je spojena s tím, že vysílání proběhne už na podzim. Ten je většinou právě dobou, kdy televize přicházejí s novinkami a tak ani Česká televize nebude pochopitelně stát stranou. Jestliže vás zajímá i to, na kolik dílů se budete moci těšit, tak jich bude přesně třináct. K vidění bude opět řada známých postav, ale i několik nových herců a hereček. Můžeme představit třeba jména, jakými jsou Anna Fialová a Brigita Cmuntová, nebo se objeví na televizní obrazovce i Vladimír Polívka.

O osm let později

A jak je to s dějem oproti první řadě? Ten se posune oproti té první. A to o celých osm let. Pokud jste sledovali bystře, snadno si dopočítáte, že druhá série První republiky se tedy bude odehrávat v roce 1928. Zde tedy konkrétně započne. A na co všechno se můžete těšit? To zatím tvůrci zcela pochopitelně tají, aby nalákaly diváky.

Chystá se pokračování

I když ještě nebyla natočený ani jeden jediný díl, už nyní je jasné, že se bude natáčet další pokračování. Tedy třetí řada. Zde je zatím vše jenom plánováno, ale jelikož byla tato informace oficiálně potvrzena, tak se dá zcela pochopitelně předpokládat, že nejde jenom o spekulaci ale o fakt. A to vše opět s odkazem na velký úspěch natočené první série.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018