Pusťte se do hledání lásky a štěstí s hlavními hrdiny české romantické komedie Ženy a život

Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ Elišky, která v pracovním životě zcela postrádá ostré lokty a v tom osobním je příliš důvěřivá. Její sestra Ilona je její pravý opak – je akční a volnomyšlenkářská a dohromady tak tvoří skvělý celek. Společně se vrhnou do budování rodinného podniku. Jak to dopadne?
Hledání lásky a štěstí je celoživotním údělem
Nepsaným mottem filmu Ženy a život by mohla být hláška nasprejovaná neznámým člověkem na jednu zeď v Londýně: „Navzdory dílčím nezdarům hledání štěstí a lásky stále pokračuje…“ Snímek je toho jasným důkazem a pomocnou ruku při hledání štěstí podá Elišce celá její rodina.

Hvězdné herecké obsazení

V hlavních rolích se objeví Eva Salvatore Burešová, Jakub Kohák, Jiří Lábus, Veronika Freimanová, Jaroslav Nosek a Olga Lounová. Režisérem snímku je Petr Zahrádka a scénář napsala Zita Marinovová.

Zajímavosti o filmu

Velká část natáčení probíhala v Roudnici nad Labem.
Vedlejší roli ztvárnil také Jaromír Nosek, který diváky zaujme svou bohatou hřívou. Právě kvůli ní musel na natáčení docházet o celé hodiny dříve.
Natáčení muselo být odsunuto kvůli pandemii covid-19. První klapka tak padla o celý rok později, než bylo původně v plánu.
Některé podzimní scény se natáčely v létě, pár těch letních naopak na podzim. Produkce filmu ale byla velmi tvůrčí a opadané barevné listy svážela z širokého okolí a aranžovala na je scénu. Naopak při vytváření letní atmosféry během podzimu dobarvovala již zbarvené listy na stromech.

Dopadne nakonec snímek happyendem? Na film Ženy a život se můžete podívat na Primě v sobotu 27. ledna 2024 od 20:15, v repríze pak o pár dní později, konkrétně 4. února v 16:50.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024