Rádi grilujete? Nové recepty dodá Zdeněk Pohlreich

Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž dotočily nové díly, pořadu Rozpal to, šéfe! O co půjde? Již nebude Zdeněk kritizovat restaurace, zda vaří špatně nebo dobře. Nyní vám každý týden bude ukazovat nové a nové recepty, které se vám v průběhu letních měsíců budou hodit. Podívejte se, kdy se můžete těšit na nové díly obávaného, ale také uznávaného kuchaře.

Grilovačky jsou u Čechů velmi oblíbené

Pořad Rozpal to, šéfe! Byl již dotočen v průběhu měsíce dubna a v květnu nové díly budete moci sledovat na FTV Prima. A to od pondělí 6. Května 22:50. Opakování pak poběží o víkendu, konkrétně vždy v sobotu od 10:10. Nemusíte se tak bát, že vám pozdní doba v týdnu nebude vyhovovat. Jestliže rádi grilujete například:

  • Maso
  • Zeleninu

Pak je tento pořad přesně pro vás. Nenechte si tak ujít nové recepty, které budete moci hned vyzkoušet, pokud nám tedy bude přát počasí. Zdeněk Pohlreich také vydal několik kuchařek, mezi nimi je i knížka právě s recepty na grilování. Pokud si tedy chcete vyzkoušet i jiné dobroty, můžete se do těchto oblíbených kuchařek podívat.

Zděněk Pohlreich natočil více „vařících“ pořadů

Mezi divácky oblíbené pořady se Zdeňkem patří Ano, šéfe! Tenhle pořad se začal natáčet už před dlouhými 11 lety v roce 2008. V tomto pořadu se Zdeněk Pohlreich vydával do restaurací, které měly problém se svými jídelníčky a snažil se dané podniky nějakým způsobem oživit, stejně tak pak pozvednout českou gastronomii. I nový pořad Rozpal to, šéfe! Bude cílit na české diváky a ukáže jim, jak to udělat, abyste nemuseli na ohni opékat jen špekáčky, ale mohli si vychutnat luxusní grilovačku, na kterou nezapomenou ani vaši přátelé. Sezóna je tu, tak si nezapomeňte připravit grily a venkovní posezení, nakupte si dobré pití a pusťte se do grilování co nejdříve.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019