Rádi grilujete? Nové recepty dodá Zdeněk Pohlreich

Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž dotočily nové díly, pořadu Rozpal to, šéfe! O co půjde? Již nebude Zdeněk kritizovat restaurace, zda vaří špatně nebo dobře. Nyní vám každý týden bude ukazovat nové a nové recepty, které se vám v průběhu letních měsíců budou hodit. Podívejte se, kdy se můžete těšit na nové díly obávaného, ale také uznávaného kuchaře.

Grilovačky jsou u Čechů velmi oblíbené

Pořad Rozpal to, šéfe! Byl již dotočen v průběhu měsíce dubna a v květnu nové díly budete moci sledovat na FTV Prima. A to od pondělí 6. Května 22:50. Opakování pak poběží o víkendu, konkrétně vždy v sobotu od 10:10. Nemusíte se tak bát, že vám pozdní doba v týdnu nebude vyhovovat. Jestliže rádi grilujete například:

  • Maso
  • Zeleninu

Pak je tento pořad přesně pro vás. Nenechte si tak ujít nové recepty, které budete moci hned vyzkoušet, pokud nám tedy bude přát počasí. Zdeněk Pohlreich také vydal několik kuchařek, mezi nimi je i knížka právě s recepty na grilování. Pokud si tedy chcete vyzkoušet i jiné dobroty, můžete se do těchto oblíbených kuchařek podívat.

Zděněk Pohlreich natočil více „vařících“ pořadů

Mezi divácky oblíbené pořady se Zdeňkem patří Ano, šéfe! Tenhle pořad se začal natáčet už před dlouhými 11 lety v roce 2008. V tomto pořadu se Zdeněk Pohlreich vydával do restaurací, které měly problém se svými jídelníčky a snažil se dané podniky nějakým způsobem oživit, stejně tak pak pozvednout českou gastronomii. I nový pořad Rozpal to, šéfe! Bude cílit na české diváky a ukáže jim, jak to udělat, abyste nemuseli na ohni opékat jen špekáčky, ale mohli si vychutnat luxusní grilovačku, na kterou nezapomenou ani vaši přátelé. Sezóna je tu, tak si nezapomeňte připravit grily a venkovní posezení, nakupte si dobré pití a pusťte se do grilování co nejdříve.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019