Rádi se u TV bavíte? Očekávejte Prima Comedy Central

Milujete komedie? Potom zajásejte.  Na náš mediální trh zanedlouho přijde nový televizní kanál Prima Comedy Central. Provozovat ho bude světově známý mediální dům Viacom a naši diváci se na něj budou moci poprvé podívat 15. prosince 2015, kdy dojde k jeho oficiálnímu spuštění.

Úspěchy ve více než 20 zemích světa

Cílovou skupinou nového komediálního kanálu budou lidé od 18 do 34 let. Viacom chce ve své produkci vsadit na komediální seriály jako Southpark nebo také Sponge Bob. Jde o osvědčený model televizního vysílání oblíbený prakticky po celém světě.  Společnost Viacom totiž vysílá produkci stanice Comedy Central ve více než dvaceti zemích světa a má s ní proto opravdu rozsáhlé zkušenosti. Ví, že toto vysílání skutečně vzbuzuje zájem diváků, a proto ho má zájem rozšiřovat i do dalších zemí. V České republice bude vysílání zajišťovat dceřiná firma Viacom International Media Networks. Distributorem bude společnost Axocom, která má výhradní distribuci pořadů této společnosti nejenom v Česku, ale i na Slovensku a v Bulharsku.

Prodej reklamy zajišťuje TV Prima

Možná vás napadá otázka, proč je v názvu také slovo Prima. Odpověď je jednoduchá, kanál vzniká ve spolupráci s televizí Prima, která jakožto velký hráč na našem mediálním trhu dává kanálu své jméno. Tím se pro naše diváky stane kanál ještě čitelnější. Z hlediska obsahu ale vedení TV Prima potvrzuje, že program je čistě věcí Viacomu. Je otázkou, zda budou mít zájem odebírat i nějaké pořady od Primy, to se teprve uvidí.  Podle uzavřeného partnerství bude TV Prima kanál zastupovat obchodně pro inzerenty, přičemž prodej reklamy má na starosti Media Club, což je obchodní zastoupení Primy. Nový kanál Prima Comedy Central spustí vysílání v multiplexu 4, takže diváci za jeho obsah nemusí platit.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018