Rádi se u TV bavíte? Očekávejte Prima Comedy Central

Milujete komedie? Potom zajásejte.  Na náš mediální trh zanedlouho přijde nový televizní kanál Prima Comedy Central. Provozovat ho bude světově známý mediální dům Viacom a naši diváci se na něj budou moci poprvé podívat 15. prosince 2015, kdy dojde k jeho oficiálnímu spuštění.

Úspěchy ve více než 20 zemích světa

Cílovou skupinou nového komediálního kanálu budou lidé od 18 do 34 let. Viacom chce ve své produkci vsadit na komediální seriály jako Southpark nebo také Sponge Bob. Jde o osvědčený model televizního vysílání oblíbený prakticky po celém světě.  Společnost Viacom totiž vysílá produkci stanice Comedy Central ve více než dvaceti zemích světa a má s ní proto opravdu rozsáhlé zkušenosti. Ví, že toto vysílání skutečně vzbuzuje zájem diváků, a proto ho má zájem rozšiřovat i do dalších zemí. V České republice bude vysílání zajišťovat dceřiná firma Viacom International Media Networks. Distributorem bude společnost Axocom, která má výhradní distribuci pořadů této společnosti nejenom v Česku, ale i na Slovensku a v Bulharsku.

Prodej reklamy zajišťuje TV Prima

Možná vás napadá otázka, proč je v názvu také slovo Prima. Odpověď je jednoduchá, kanál vzniká ve spolupráci s televizí Prima, která jakožto velký hráč na našem mediálním trhu dává kanálu své jméno. Tím se pro naše diváky stane kanál ještě čitelnější. Z hlediska obsahu ale vedení TV Prima potvrzuje, že program je čistě věcí Viacomu. Je otázkou, zda budou mít zájem odebírat i nějaké pořady od Primy, to se teprve uvidí.  Podle uzavřeného partnerství bude TV Prima kanál zastupovat obchodně pro inzerenty, přičemž prodej reklamy má na starosti Media Club, což je obchodní zastoupení Primy. Nový kanál Prima Comedy Central spustí vysílání v multiplexu 4, takže diváci za jeho obsah nemusí platit.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018