Rande v Římě: Romantická komedie na televizní stanici Prima Max

Rande v Římě je americká romantická komedie z roku 2010, která přináší divákům osvěžující směsici romantiky, komedie a dobrodružství. Jak sám její název napovídá, děj filmu se odehrává ve „věčném městě“, jehož exteriéry se na filmovém plátně tak krásně vyjímají. Snímek bezpochyby zaujme každého, kdo si chce užít dobrou zábavu.

Jak najít lásku v Římě

Kristen Bell ztvárňuje hlavní postavu Beth, mladou a ambiciózní Američanku, která přijíždí do Říma navštívit svou sestru poté, co ji opustil její přítel. Zklamaná a zrazená, ale odhodlaná si užít čas ve městě, se Beth rozhodne nechat se strhnout místní atmosférou a zapomenout na své starosti.

Zaloví do fontány lásky pro ponořené mince a ejhle, hned se objeví několik nápadníků, kteří usilují o její srdce. Není to jen magnát z oblasti uzenin, pouliční kouzelník a pohledný malíř, ale také tajemný novinář v podání Joshe Duhamela. A zde se nabízí otázka, jestli je jeho láska pravá, nebo se zase jedná jen o dílo kouzelné fontánky.

Kristen Bell a Josh Duhamel v hlavních rolích

Film Rande v Římě je příjemnou romantickou komedií pro chvíle oddechu. Určitě ji ocení fanoušci Kristen Bell a Joshe Duhamela, kterým hlavní role padly jako ulité. Svůj díl úspěchu přidal filmu také vhodný výběr lokací, kde se natáčelo. Řím je krásné město, které k natočení romantického filmu přímo vybízí. Potěší i několik vyloženě humorných scén, které donutí se diváka až za břicho popadat. Hledáte-li ovšem film s hlubokými myšlenkami, pak nejste na správné adrese a jděte hledat raději jinam.

Režijně se na filmu podílel Mark Steven Johnson, scénář napsali David Diamond a David Weissman. Za kamerou stál John Bailey a hudbu složil Christopher Young. Kromě již zmíněných herců se ve filmu objeví také Danny DeVito či Anjelica Huston a Alexix Dziena v roli sestry hlavní hrdinky.

 

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024