Reality show Love Island na televizní stanici Nova Fun

O televizní zábavu se velmi často v současné době starají různé reality show, které si mezi diváky našly své příznivce. Nejinak je tomu u pořadu Love Island, který vysílá televize Nova Fun. Zavede vás na slunné Kanárské ostrovy do luxusní vily, v níž skupina soutěžících bojuje o první cenu.

Napínavá a vzrušující reality show

Love Island, populární televizní reality show, se poprvé objevila v roce 2005 v britském ITV Studios pod názvem „Celebrity Love Island“. Po deseti letech prošla proměnou a místo celebrit se soutěže mohli zúčastnit běžní lidé. Práva k vysílání byla prodána do mnoha zemí po celém světě, včetně televizní stanice Nova v České republice. Tvůrci původního pořadu jsou Brent Baker, Mark Busk-Cowley, Tom Gould a Joe Scarrato.

Hlavně se nenechat vyhodit

Hlavním konceptem této reality show je „hra na seznámení dvojic“. Účastníci soutěže spolu žijí v luxusní vile s bazénem na Kanárských ostrovech, oddělené od okolního světa a neustále sledované kamerami a mikrofony. Jejich úkolem je vytvořit romantickou dvojici a zároveň se vyhnout vyhození z vily.

Televizní diváci mají možnost ovlivnit vývoj soutěže svými hlasy, rozhodují, kdo z účastníků zůstane a kdo bude muset odejít. K tomu používají mobilní aplikaci Love Island, dostupnou pro systémy iOS i Android. Vítězové reality show obdrží atraktivní cenu ve výši dvou milionů korun, což stojí za to, pokud se rozhodnou dobrovolně strávit čas v prostředí lásky a nechat svým emocím volný průběh.

Zorka Hejdová jako moderátorka

Moderátorkou recouplingů a hotlist epizod je zkušená Zorka Hejdová, která každou sobotu provádí diváky nejzajímavější momenty, které se v průběhu minulého týdne ve vile udály. Nechybí ani dojemné rozhovory s těmi, kteří už opustili soutěž a vilu. Zorka Hejdové stejně jako účastníci reality show je ve vile na Kanárských ostrovech, odkud pořad moderuje.

Aktuálně v tv světě
Znáte příběh o Yetim? Podívejte se společně s dětmi na film o jeho přesném opaku. Animovaný dobrodružný film Yeti: ..
02.12.2023
Jak to může dopadnout, když se tři poměrně velké rodiny spojí v jednu? To ve své komedii ukazuje Petr Nikolaev. Těšte ..
28.11.2023
Akční hit z roku 2004, postavený na spravedlnosti a schopnosti muže udělat správnou věc. I kdyby ho to mělo stát život. ..
26.11.2023
Demoliton Man, kultovní film devadesátek a vzpomínky na dětství z pera Daniela Waterse, Roberta Reneaua a Petera Lenkova se ..
25.11.2023
Rozhodně není špatné se občas podívat na filmy, které vznikly v minulosti. Zejména šedesátá léta jsou nabita hotovými ..
12.11.2023
Když se natáčel český film Metráček, psal se rok 1971. Jeho autoři sáhli po osvědčeném textu od spisovatele Stanislava ..
11.11.2023
Psal se rok 1978, když byl do kin uveden americký film Pomáda s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John v hlavních rolích. ..
04.11.2023
V lednu 2008 měl svou televizní premiéru kanadský seriál Případy detektiva Murdocha, v originále Murdoch Mystery, jenž ..
03.11.2023
Sázkou na jistotu lze považovat filmy natočené na motivy románů J. R. R. Tolkiena režisérem Peterem Jacksonem. K ..
02.11.2023
V dobách budování světlých zítřků v duchu socialismu neměly děti běžně přístup k tradičním animovaným filmům z ..
31.10.2023