Receptář se vrací. A nejenom ten..

Nejenom TV Barrandov oznámila, jaké konkrétní pořady chystá na jaro. Pozadu nezůstala ani aktuálně druhá největší televize, kterou je TV Prima. I ta již ohlásila, co chystá na jarní období. Zde je směr poměrně jasný, jelikož všechny pořady by se měly týkat jedné jediné oblasti. A tou je lifestyle. Na co bychom také neměli zapomínat, to je rozhodně informace spojená s tím, že se nejedná o pořady zcela nové. V podstatě jde pouze o pokračování těch stávajících a divácky úspěšných.

Pro každého kutila

Při výčtu konkrétních pořadů musíme začít jedním, který má na televizních obrazovkách obecně již velmi dlouhou tradici. O co konkrétně se jedná? Je to Receptář prima nápadů, který mnozí znají ještě z naší veřejnoprávní televize, ve spojené s Přemkem Podlahou. Na Primě se však místo tohoto moderátora objeví nová postava. Konkrétně to bude Václav Postránecký, který si do svého pořadu pozve také několik zajímavých hostů.

Dokonalé rekonstrukce bytu

Ano, i tohoto tématu se bude týkat programová nabídka TV Prima, která bude spojena právě s jarním obdobím. Jak již mnozí tušíte, tím pořadem nebude žádný jiný, než Jak se staví sen. Ten zaujme hlavně svým konceptem, který je spojený s rychlou realizací konkrétních bytových rekonstrukcí. Kromě zajímavého citového aspektu dokáže samozřejmě nabídnout zajímavé inspirace. Díky tomu, že nahlédnete pod pokličku bytovým designérům, můžete následně vhodně zrekonstruovat i svůj byt.

Něco pro milovníky vaření

Je to již pěkná řádka let, co se na TV Prima objevil Zdeněk Pohlreich. A jeho účinkování rozhodně nekončí. Na jaře se budeme moci těšit na známý a oblíbený pořad, se kterým tento šéfkuchař přichází. Název pořadu je Teď vaří šéf a říci o něm můžeme to, že rozhodně nezklame žádného milovníka zajímavé a samozřejmě také velmi moderní, svěží a přitom v mnoha případech i jednoduché gastronomie.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018