Receptář se vrací. A nejenom ten..

Nejenom TV Barrandov oznámila, jaké konkrétní pořady chystá na jaro. Pozadu nezůstala ani aktuálně druhá největší televize, kterou je TV Prima. I ta již ohlásila, co chystá na jarní období. Zde je směr poměrně jasný, jelikož všechny pořady by se měly týkat jedné jediné oblasti. A tou je lifestyle. Na co bychom také neměli zapomínat, to je rozhodně informace spojená s tím, že se nejedná o pořady zcela nové. V podstatě jde pouze o pokračování těch stávajících a divácky úspěšných.

Pro každého kutila

Při výčtu konkrétních pořadů musíme začít jedním, který má na televizních obrazovkách obecně již velmi dlouhou tradici. O co konkrétně se jedná? Je to Receptář prima nápadů, který mnozí znají ještě z naší veřejnoprávní televize, ve spojené s Přemkem Podlahou. Na Primě se však místo tohoto moderátora objeví nová postava. Konkrétně to bude Václav Postránecký, který si do svého pořadu pozve také několik zajímavých hostů.

Dokonalé rekonstrukce bytu

Ano, i tohoto tématu se bude týkat programová nabídka TV Prima, která bude spojena právě s jarním obdobím. Jak již mnozí tušíte, tím pořadem nebude žádný jiný, než Jak se staví sen. Ten zaujme hlavně svým konceptem, který je spojený s rychlou realizací konkrétních bytových rekonstrukcí. Kromě zajímavého citového aspektu dokáže samozřejmě nabídnout zajímavé inspirace. Díky tomu, že nahlédnete pod pokličku bytovým designérům, můžete následně vhodně zrekonstruovat i svůj byt.

Něco pro milovníky vaření

Je to již pěkná řádka let, co se na TV Prima objevil Zdeněk Pohlreich. A jeho účinkování rozhodně nekončí. Na jaře se budeme moci těšit na známý a oblíbený pořad, se kterým tento šéfkuchař přichází. Název pořadu je Teď vaří šéf a říci o něm můžeme to, že rozhodně nezklame žádného milovníka zajímavé a samozřejmě také velmi moderní, svěží a přitom v mnoha případech i jednoduché gastronomie.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018