Receptář se vrací. A nejenom ten..

Nejenom TV Barrandov oznámila, jaké konkrétní pořady chystá na jaro. Pozadu nezůstala ani aktuálně druhá největší televize, kterou je TV Prima. I ta již ohlásila, co chystá na jarní období. Zde je směr poměrně jasný, jelikož všechny pořady by se měly týkat jedné jediné oblasti. A tou je lifestyle. Na co bychom také neměli zapomínat, to je rozhodně informace spojená s tím, že se nejedná o pořady zcela nové. V podstatě jde pouze o pokračování těch stávajících a divácky úspěšných.

Pro každého kutila

Při výčtu konkrétních pořadů musíme začít jedním, který má na televizních obrazovkách obecně již velmi dlouhou tradici. O co konkrétně se jedná? Je to Receptář prima nápadů, který mnozí znají ještě z naší veřejnoprávní televize, ve spojené s Přemkem Podlahou. Na Primě se však místo tohoto moderátora objeví nová postava. Konkrétně to bude Václav Postránecký, který si do svého pořadu pozve také několik zajímavých hostů.

Dokonalé rekonstrukce bytu

Ano, i tohoto tématu se bude týkat programová nabídka TV Prima, která bude spojena právě s jarním obdobím. Jak již mnozí tušíte, tím pořadem nebude žádný jiný, než Jak se staví sen. Ten zaujme hlavně svým konceptem, který je spojený s rychlou realizací konkrétních bytových rekonstrukcí. Kromě zajímavého citového aspektu dokáže samozřejmě nabídnout zajímavé inspirace. Díky tomu, že nahlédnete pod pokličku bytovým designérům, můžete následně vhodně zrekonstruovat i svůj byt.

Něco pro milovníky vaření

Je to již pěkná řádka let, co se na TV Prima objevil Zdeněk Pohlreich. A jeho účinkování rozhodně nekončí. Na jaře se budeme moci těšit na známý a oblíbený pořad, se kterým tento šéfkuchař přichází. Název pořadu je Teď vaří šéf a říci o něm můžeme to, že rozhodně nezklame žádného milovníka zajímavé a samozřejmě také velmi moderní, svěží a přitom v mnoha případech i jednoduché gastronomie.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018