Robinsonův ostrov už se natáčí

Nova v letošním roce celkem zabodovala se svou show, která nesa název Robinsonův ostrov. Ta vznikla na základě oblíbeného zahraničního formátu, který sklízí úspěchy všude po světě. A říci musíme, že byl pořad oblíbený i u nás. A to i přesto, že byl vysílán až ve 21:30, což sice je stále hlavní vysílací čas, ale už se jedná o druhé okno. Přesto lidé neváhali a každý konkrétní díl si v průměru pustilo zhruba 600 000 lidí, kteří byli starší patnácti let. Jednalo se tak zhruba o čtvrtinový podíl na trhu.

Nedávno proběhl casting

Pokud se vám první řada líbila, měli jste do nedávna možnost přihlásit se na casting, jelikož jak jsme vás již informovali, Nova se rozhodla pro natočení druhé řady. Casting je už u konce a tak aktuálně jakákoliv možnost přihlášení už není. A že se přihlásilo skutečně hodně lidí, to jasně dokládají prvotní zprávy z televize, které říkají, že přihlášku si podalo zhruba 6 000 lid. Vybrat dva správné týmy tedy nebylo zase až tak jednoduché, ale jelikož už informujeme o tom, že natáčení druhé řady probíhá, je více než jasné, že se to nakonec povedlo.

Kde? Na Filipínách

Pokud vás zajímá i to, kde se celý pořad natáčí, je dané prostředí opět celkem unikátní a pochopitelně také lákavé. Vše probíhá na zcela izolovaném ostrově na Filipínách. Je jasné, že trávit zde dovolenou by bylo rozhodně dokonalé. Pokud jde ale o natáčení reality show Robinsonův ostrov, rozhodně to tak příjemní nebude. Soutěžící budou muset i letos mnoho vydržet, a to ať už jde o počasí, jednotlivé úkoly a jejich plnění, nebo nutnost zvládnout ostatní spoluhráče. Na druhou stranu motivace je celkem zajímavá, jelikož finanční výhra druhé řady této soutěže je příjemných 2,5 milionu korun českých. Je jasné, že pro tyto peníze nejenom cokoliv přežijí, ale pochopitelně pro ně také téměř cokoliv udělají.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018