Robinsonův ostrov už se natáčí

Nova v letošním roce celkem zabodovala se svou show, která nesa název Robinsonův ostrov. Ta vznikla na základě oblíbeného zahraničního formátu, který sklízí úspěchy všude po světě. A říci musíme, že byl pořad oblíbený i u nás. A to i přesto, že byl vysílán až ve 21:30, což sice je stále hlavní vysílací čas, ale už se jedná o druhé okno. Přesto lidé neváhali a každý konkrétní díl si v průměru pustilo zhruba 600 000 lidí, kteří byli starší patnácti let. Jednalo se tak zhruba o čtvrtinový podíl na trhu.

Nedávno proběhl casting

Pokud se vám první řada líbila, měli jste do nedávna možnost přihlásit se na casting, jelikož jak jsme vás již informovali, Nova se rozhodla pro natočení druhé řady. Casting je už u konce a tak aktuálně jakákoliv možnost přihlášení už není. A že se přihlásilo skutečně hodně lidí, to jasně dokládají prvotní zprávy z televize, které říkají, že přihlášku si podalo zhruba 6 000 lid. Vybrat dva správné týmy tedy nebylo zase až tak jednoduché, ale jelikož už informujeme o tom, že natáčení druhé řady probíhá, je více než jasné, že se to nakonec povedlo.

Kde? Na Filipínách

Pokud vás zajímá i to, kde se celý pořad natáčí, je dané prostředí opět celkem unikátní a pochopitelně také lákavé. Vše probíhá na zcela izolovaném ostrově na Filipínách. Je jasné, že trávit zde dovolenou by bylo rozhodně dokonalé. Pokud jde ale o natáčení reality show Robinsonův ostrov, rozhodně to tak příjemní nebude. Soutěžící budou muset i letos mnoho vydržet, a to ať už jde o počasí, jednotlivé úkoly a jejich plnění, nebo nutnost zvládnout ostatní spoluhráče. Na druhou stranu motivace je celkem zajímavá, jelikož finanční výhra druhé řady této soutěže je příjemných 2,5 milionu korun českých. Je jasné, že pro tyto peníze nejenom cokoliv přežijí, ale pochopitelně pro ně také téměř cokoliv udělají.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018