Robinsonův ostrov už se natáčí

Nova v letošním roce celkem zabodovala se svou show, která nesa název Robinsonův ostrov. Ta vznikla na základě oblíbeného zahraničního formátu, který sklízí úspěchy všude po světě. A říci musíme, že byl pořad oblíbený i u nás. A to i přesto, že byl vysílán až ve 21:30, což sice je stále hlavní vysílací čas, ale už se jedná o druhé okno. Přesto lidé neváhali a každý konkrétní díl si v průměru pustilo zhruba 600 000 lidí, kteří byli starší patnácti let. Jednalo se tak zhruba o čtvrtinový podíl na trhu.

Nedávno proběhl casting

Pokud se vám první řada líbila, měli jste do nedávna možnost přihlásit se na casting, jelikož jak jsme vás již informovali, Nova se rozhodla pro natočení druhé řady. Casting je už u konce a tak aktuálně jakákoliv možnost přihlášení už není. A že se přihlásilo skutečně hodně lidí, to jasně dokládají prvotní zprávy z televize, které říkají, že přihlášku si podalo zhruba 6 000 lid. Vybrat dva správné týmy tedy nebylo zase až tak jednoduché, ale jelikož už informujeme o tom, že natáčení druhé řady probíhá, je více než jasné, že se to nakonec povedlo.

Kde? Na Filipínách

Pokud vás zajímá i to, kde se celý pořad natáčí, je dané prostředí opět celkem unikátní a pochopitelně také lákavé. Vše probíhá na zcela izolovaném ostrově na Filipínách. Je jasné, že trávit zde dovolenou by bylo rozhodně dokonalé. Pokud jde ale o natáčení reality show Robinsonův ostrov, rozhodně to tak příjemní nebude. Soutěžící budou muset i letos mnoho vydržet, a to ať už jde o počasí, jednotlivé úkoly a jejich plnění, nebo nutnost zvládnout ostatní spoluhráče. Na druhou stranu motivace je celkem zajímavá, jelikož finanční výhra druhé řady této soutěže je příjemných 2,5 milionu korun českých. Je jasné, že pro tyto peníze nejenom cokoliv přežijí, ale pochopitelně pro ně také téměř cokoliv udělají.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018