Rusko má finální soupisku. Kdo se proti nám v pátek postaví?

Mistrovství světa v ledním hokeji je doslova za dveřmi. Už tento pátek nás čeká jeden z nejdůležitějších zápasů samotné základní skupiny. Postaví se proti nám favorizovaný tým Ruska, který je navíc domácím týmem celého šampionátu. Je tedy více než jasné, že bude chtít zazářit. Na druhou stranu porážka takového velikána by pro nás znamenala výraznou porci sebevědomí.

Kdo půjde do branky? Dvě silná jména

Zda se nám povede vyhrát, nebo nikoliv, to záleží na našem pátečním výkonu. Co je však jasné právě v tuto chvíli, to jsou informace o tom, proti komu budou naši hráči v pátek stát. Začněme hlavním brankářem, kterým bude stejně jako na šampionátu v úraze Sergej Bobrovskij. Jako druhý bude k dispozici Semyon Varlamov, který má také své kvality. Oba dva dokážou mnohdy vytvořit doslova neprůstřelnou zeď, což je patrné i z jejích zápasů v NHL, kde oba hrají.

Kdo nám bude bránit?

Zmínit musíme také několik velmi důležitých a kvalitních obránců, kteří se budou logicky snažit zastavit jak naše útočníky, tak i jejich střely. Mezi významnými jmény ruských obránců se tak objeví třeba Marchenko, který standardně hraje za Detroit. Tohoto borce doplní i několik hráčů z KHL. Hned dva jsou ze samotného Petrohradu a bude to Chudinov s Belovem, kteří také patří mezi skutečnou špičku právě své ligy, kterou pravidelně hrají.

Jak je to v útoku?

Zde si trenér Ruska stále nechává několik možností otevřených, což mu způsobily i nedávné komplikace s neshodami v týmu. Co je ale stoprocentně jasné, to je fakt, že vstřelit gól do naší brány bude chtít třeba Mozyakin a Semin. Ti si na MS v hokeji 2016 v podstatě jdou pro další vítězství letošní sezony. Oba hrají za Magnitogorsk, který je právě tím týmem, který v současné sezoně vyhrál celou KHL.  Pokud se jim bude dařit tak jako v lize, má naše obrana i naši brankáři skutečně co dělat.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018