Seriál Čechovi – „Český Dallas“ o podnikatelskérodině od režiséra Magnuska

Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága bude pojednávat o podnikatelské rodině Čechových a jejích několika generacích. Zatím není přesně jasné, na jaké televizní stanici bude vysílána, ale již nyní se plánuje natáčení druhého dílu.

Čechovi jako „český Dallas“

Sám režisér Tomáš Magnusek představuje svůj nový seriál Čechovi jako místní formát známého Dallasu. Dokonce si zaregistroval doménu ceskydallas.cz. Třináctidílná sága bude vyprávět velký příběh bohaté podnikatelské rodin Čechů, jejíž čtyři generace spolu žijí v jednom domě, ve kterém má každý svůj vlastní prostor a také má svůj životní příběh. Otci a hlavě rodiny je dnes 70 let a své podnikání, které začal krátce po revoluci, by rád předal jednomu ze svých třech dětí. Provází to však komplikace a děj seriálu tak získává zajímavý spád.

Zajímavosti z natáčení

Seriál Čechovi je svým způsobem unikátní z mnoha hledisek. Celou první řadu Magnusek natáčel na vlastní náklady. Záběry nejsou ateliérové, ale pocházejí z Vily Viktorka na Náchodsku u Babiččina údolí, kterou režisér před lety koupil, opravil a velké také žije. Seriál vyjde nejdříve na podzim roku 2019. Zatím není přesně jasné, na které televizní stanici. V úvahu připadá především:

  • Prima
  • Barrandov

Ačkoliv ještě nebylo ani rozhodnuto, kde rodinnou ságu Čechů uvidíme, je již jasné, že po třinácti dílech bude následovat ještě jedna série. Spolu s Tomášem Magnuskem seriál režíruje Eva Toulová a kameru má na starost Pavel Mědílek. Mezi herci v seriálové rodině bude k vidění například Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Petr Batěk, Robert Cejnar, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná, Tereza Němcová Petrášková, Tereza Ticháčková. Určitě se máte na co těšit.

 

 

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019