Seriál Čechovi – „Český Dallas“ o podnikatelskérodině od režiséra Magnuska

Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága bude pojednávat o podnikatelské rodině Čechových a jejích několika generacích. Zatím není přesně jasné, na jaké televizní stanici bude vysílána, ale již nyní se plánuje natáčení druhého dílu.

Čechovi jako „český Dallas“

Sám režisér Tomáš Magnusek představuje svůj nový seriál Čechovi jako místní formát známého Dallasu. Dokonce si zaregistroval doménu ceskydallas.cz. Třináctidílná sága bude vyprávět velký příběh bohaté podnikatelské rodin Čechů, jejíž čtyři generace spolu žijí v jednom domě, ve kterém má každý svůj vlastní prostor a také má svůj životní příběh. Otci a hlavě rodiny je dnes 70 let a své podnikání, které začal krátce po revoluci, by rád předal jednomu ze svých třech dětí. Provází to však komplikace a děj seriálu tak získává zajímavý spád.

Zajímavosti z natáčení

Seriál Čechovi je svým způsobem unikátní z mnoha hledisek. Celou první řadu Magnusek natáčel na vlastní náklady. Záběry nejsou ateliérové, ale pocházejí z Vily Viktorka na Náchodsku u Babiččina údolí, kterou režisér před lety koupil, opravil a velké také žije. Seriál vyjde nejdříve na podzim roku 2019. Zatím není přesně jasné, na které televizní stanici. V úvahu připadá především:

  • Prima
  • Barrandov

Ačkoliv ještě nebylo ani rozhodnuto, kde rodinnou ságu Čechů uvidíme, je již jasné, že po třinácti dílech bude následovat ještě jedna série. Spolu s Tomášem Magnuskem seriál režíruje Eva Toulová a kameru má na starost Pavel Mědílek. Mezi herci v seriálové rodině bude k vidění například Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Petr Batěk, Robert Cejnar, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná, Tereza Němcová Petrášková, Tereza Ticháčková. Určitě se máte na co těšit.

 

 

Aktuálně v tv světě
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020
Česko se v posledních letech stalo baštou biatlonu. Úspěchy českých sportovců způsobily, že biatlon sledují celé ..
01.03.2020