Seriál Čechovi – „Český Dallas“ o podnikatelskérodině od režiséra Magnuska

Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága bude pojednávat o podnikatelské rodině Čechových a jejích několika generacích. Zatím není přesně jasné, na jaké televizní stanici bude vysílána, ale již nyní se plánuje natáčení druhého dílu.

Čechovi jako „český Dallas“

Sám režisér Tomáš Magnusek představuje svůj nový seriál Čechovi jako místní formát známého Dallasu. Dokonce si zaregistroval doménu ceskydallas.cz. Třináctidílná sága bude vyprávět velký příběh bohaté podnikatelské rodin Čechů, jejíž čtyři generace spolu žijí v jednom domě, ve kterém má každý svůj vlastní prostor a také má svůj životní příběh. Otci a hlavě rodiny je dnes 70 let a své podnikání, které začal krátce po revoluci, by rád předal jednomu ze svých třech dětí. Provází to však komplikace a děj seriálu tak získává zajímavý spád.

Zajímavosti z natáčení

Seriál Čechovi je svým způsobem unikátní z mnoha hledisek. Celou první řadu Magnusek natáčel na vlastní náklady. Záběry nejsou ateliérové, ale pocházejí z Vily Viktorka na Náchodsku u Babiččina údolí, kterou režisér před lety koupil, opravil a velké také žije. Seriál vyjde nejdříve na podzim roku 2019. Zatím není přesně jasné, na které televizní stanici. V úvahu připadá především:

  • Prima
  • Barrandov

Ačkoliv ještě nebylo ani rozhodnuto, kde rodinnou ságu Čechů uvidíme, je již jasné, že po třinácti dílech bude následovat ještě jedna série. Spolu s Tomášem Magnuskem seriál režíruje Eva Toulová a kameru má na starost Pavel Mědílek. Mezi herci v seriálové rodině bude k vidění například Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Petr Batěk, Robert Cejnar, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná, Tereza Němcová Petrášková, Tereza Ticháčková. Určitě se máte na co těšit.

 

 

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019